Vinohradská 48, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Děkuji za milý přístup pana doktora a jeho sestřičky (blondýnky). Její přístup je velice profesionální, pokaždé je příjemná, jak v tel.kontaktu, tak osobně. Pokaždé jsem mile prekvapen.....

Nejlepší
pan doktor zubař, kterého znám. Chodím k němu již 15 let a také mí dva synové. Vždy bez stresu a s jistotou naprosté profesionality. To je péče pana doktora Kaloda!! Doporučujeme!!

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor mi zachránil 9 zubů, které mi předchozí zubařka bohužel zaplombovala i se špatně odvrtanými kazy. Jen díky panu doktorovi Kalodovi mám nadále svoje krásné zdravé zuby. I když už bydlím 300km od Prahy, považuji pana doktora za skutečnou kapacitu s velmi vstřícným přístupem a vyplatí se mi těch 300 km dojíždět. Mohu jen DOPORUČIT!

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší zubař (a sestra! ) na světě (určitě!). Jsou skvělý tým a já jsem strašně ráda, že mi tato ordinace byla doporučena. Oba jsou vždy usměvaví, milí. Pan doktor vše vysvětlí, sestra uklidní.Trápení v zubařském křesle nebude asi příjemné nikdy, ale tady se snaží, aby bylo co nejmenší a opravdu se o vás zajímají - nejste jen pacient XY v pořadí. Což si myslím, že je v dnešní době bohužel vzácností.

Umístění: Ordinace Pravidelná preventivní prohlídka

Naštěstí k zubaři musím chodit pouze na preventivní prohlídky, ale k panu doktoru Kalodovi tam i tak chodím ráda. Profesionální, usměvavý a se smyslem pro humor. Kéž by bylo nejen zubařů ale celkově takových lékařů více.

Umístění: Ordinace

Korektni a profesionalni pristup. Vcera jsem absolvoval skoro trihodinovy zakrok a prestoze to obecne neni uplne prijemna zkusenost, pan doktor Kalod informoval o kazdem kroku, presne vzdy vysvetlil co a proc dela, nazorne ukazal na fotkach a röntgenovych snimcich. Zakrok byl sice dlouhy, ale absolutne bezbolestny. Co take velmi ocenuji, je pozitivni pristup a ochota, kterou prokazal, kdyz jsem potreboval vyplnit nestandardni formulare pro financovani zakroku pojistovnou. Jednoznacne thumbs up a moje doporuceni.

Tady asi neni co dodat... me první trhani osmiček kam jsem s hrůzou šla byla hned zažehnána... při vchodu do ordinace na me hned bafl krásný úsměv lékaře . Prošli jsme spolu i mou první anestezii, zaplat bůh bezbolestna:) zuby samy vyskakaly strachy a ja odcházela ( jestli se to tak da nazvat ) s dobrou naladou. Vše mi vysvětlil co a jak. Takze 5* za precizní a rychlý výkon a krásný úsměv pana doktora :))

Pana doktora znám už delší dobu. Mohu velmi dobře posoudit jeho práci po profesionální stránce, protože jsem z oboru. Nejen že je lidský a příjemný, ale velmi šikovný a zručný. Nebojím se své vlastní zuby svěřit do jeho rukou. V dnešní době je problém najít: člověka - profesionála - lékaře. Já už nemusím hledat.. Já už ho našla! Je to pan doktor Kalod.

Mlady pan doktor, stále usměvavý, , výkony provádí rychle a naprosto bezbolestně, vše vysvětlí dokonale, děkuji za péčí,

Dnes ráno mě pan doktor zbavil bolestivé osmičky. neskutečně jsem se obávala bolesti. Avšak pan doktor skvěle aplikoval lokální anestezii a zub vytáhl během několika málo vteřin. Moc šikovný! Vřelé díky!