Ordinace PL pro dospělé
V Průhledu 5, Praha

Pan doktor je jednička! Je velmi ochotný a svojí práci odvádí profesionálně. Jen tak dál. Doporučuji.

S panen doktorem Jelinkem i jeho ostatnim personalem jsem byl vzdy velmi spokojen, je to doktor, ktery neleci jen priznaky, ale radeji samotnou nemoc.

Pan doktor Jelínek je sice poměrně příjemný člověk, ale je to typický ´obvoďák´, koukne na Vás od dveří a pokud mu neřeknete, co chcete a co přesně Vám je, nepomůže. Konkrétní zkušenost - nepoznal 2x po sobě zlomeninu, ani mne neposlal na rentgen ani na jiné vyšetření, tedy 2x rentgen a nakonec vyšetření na osteoporózu (velmi pokročilou) a následné léčení i rehabilitaci jsem si musela zařídit přes známé. Dále se snažil vysvětlit neurologický problém ( následně zjištěný opět jinou cestou a bez jeho doporučení) demencí.
Pana doktora bych mohla doporučit na ošetření rozbitého kolena, na nic víc. Pochválit mohu velmi empatickou a šikovnou sestřičku.

Vzemi kde lide chodi vice k lekari jak do prace nebot jsou lini pracovat me tyhle komentare ani neprekvapujou.A laskave si uvedomte ze na lenost leky nejsou a na chripku se antibiotika nedavaji.Zaprve to byl jediny lekar ktery pomohl memu bratrovi v anglii a nerikal ma evroske pojisteni musi ho osetrit vsude proste vzal realitu a pomohl.Me osobne pomohl v tezke alergii nebot alergolozka nebyla schopna a na akutni projevi mi predepsal kratkodobe kortikoidi a zasavil tim problemy abych vubec moh do spolecnosti a zacit se lecit,ne kazdy prakticky lekar vam takto pomuze spise vas posle nekam jim.Ja osobne jsem s panem Jelinkem nadmiru spokojen.

potřebuji interní vyšetření a měl jsem takový nápad, že si zajdu k p. doktorovi. Děkuji vám za názory, po jejich přečtení jsem tento nápad přehodnotil. Protože se mám rád a nemíním pánům polobohům dávat možnost zvedat si své ego a arogantní chování na mé osobě, jdu jinam. Jěště jednou děkuji.

S panem doktorem Jelínkem jsem velmi spokojená.

Opravdu nechápu, jak je možné, že někdo může pana doktora doporučovat dále.
Budí to dojem, že si tato hodnocení nechává pan doktor posílat od "kamarádů z rodiny" sám. Jde o to, že soudný člověk, který pana doktora zažil se "závažným onemocněním" musím rozumně volit jiného lékaře. Tak to prostě je a to je bohužel "fakt". Nic osobně proti lékaři Jelínkovi. Jde o jeho schopnosti, tékařský talent a ducha. Bohužel pro pacienty. Ješitnost pane doktore není na místě. Vždy je šance s tím něco udělat...Vzdělávat se, naučit se více lidem naslouchat a porozumět hlouběji nikoli po povrchu. Jenže - starého psa novým kouskům opravdu zřítkakdy naučíš...proto je hodnocení tak jak je a jakákoli "doporučení" se dle mého názoru bez tak musí míjet účinkem. Důkaz je spokojený pacient. A Ti u pana doktora viditelně nejsou. Bohu-žel.

Pan doktor Jelinek je velice schopny lekar, ktery nepredepisuje antibiotika jako na bezicim pasu, ale dava je pouze tehdy, kdyz je to opravdu nutne. Pokud tedy za nim nekdo prisel s tim, ze ma "asi anginu" a chce antibiotika bez radneho vysetreni, tak toho pan doktor patrne opravdu zklamal...

Sestricka, ktera u nej v ordinaci pracuje, je vzdy laskava a vstricna. Pokud nekdo rika (resp. pise) neco jineho, tak to snad ani nemuze myslet vazne.

Pan doktor Jelínek není zlý člověk, ale jako lékař je průměrný...ne podprůměrný ale průměrný. Nečekejte od něj zázrak, máte-li opravdu vážný problém, jděte raději za odborníkem. Máte-li obyčejnou chřipku...tak není co řešit, ale nepočítejte s tím, že Vám pan doktor cokoli předepíše. Nepředepíše Vám nic. Dělá to pocit, že mu o pacienta zase až tak moc nejde. Sám i nevypadá zdravě. Vypadá nezdravě až nemocně, tak co očekáváte. Ale jak píši. Prostě každému není z hůry dáno a on není odborný lékař. Je to "praktický" lékař. Tam nečekejte zázraky.

Vyborny doktor, venuje se vam, rozumi svemu remeslu, jde mu o pacienta. doporucuji!!