• dentální hygiena

Umístění: Alfadent k.s. Jiný

Doktor velmi empatický, citlivý. Profesionál na svém místě. Dost jsem se bála k zubařům chodit - pan doktor Chvojka mě přesvědčil, že už se bát nemusím. Využívám možnosti zklidňujícího léku před bolestivým výkonem a jsem spokojena. Vždy vše detailně vysvětlí, nepřijdete si že otravujete když se na něco doptáváte nebo to nechápete a chcete to vysvětlit. Sestra v ordinaci též velice milá, příjemná - ostatně jako všichni v Alfadentu. Velmi příjemné a hezké prostředí. Komunikace ze strany recepce taky skvělá - připomenutí termínu a ověření, že přijdete.

Umístění: Alfadent k.s.

S panem doktorem jsem moc spokojena. Vzdy vse jednoduse vysvetli a osetreni neboli. Chodim k nemu jiz sestym rokem a nezmenil se.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už více než 3 měsíce mě zlobí levá strana se zuby moudrosti. Mám malé ústa a hodně zubů... Často na ostatních zubech cítím tlak, také mi v okolí osmiček natékají dásně, bolí mě čelistní kloub a bolest mi vystřeluje až k uchu. Běžně dostupné léky mi už nezabírají a ledování části obličeje mi pomůže jen na chvíli. Zubařka ke které jsem chodila mi vícekrát řekla, že si bolest pouze vsugerovávám, tudíž že mě to bolet nemůže. Po přestěhování do Havířova a obvolání všech doktorů jsem zjistila, že najít zubaře který by se o mě postaral je nadlidský výkon.
Je nějaká možnost jak bych si mohla od bolesti pomoci, popřípadě najde se zde lékař, který by si mě vzal do parády? Děkuji za odpovědi.

Dobrý den, pokud se Vám bude chtít přijet j nám do Alfadentu,k.s tak se o Vás postaráme. Jistě tento problém potřebuje řešit komplexně.

MUDr. Jan Chvojka

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Jak mám svého přítele dostat k zubaři? Je mu 37 let a u zubaře nebyl snad 15 let. Má panicky strach ze zubaře, nechce o něm ani slyšet. Problém je v tom, že on ma opravdu zuby v dezolátním stavu. Nahoře to má zkažené a vybité. Je to opravdu strašné a je mi jasné, že ho nikam nedostanu. Už mu to také vadí, ale přes ten strach se nedovede přenést. Můžete mi prosím poradit, co s ním mám dělat? Případně kam s ním dojít na narkózu. Děkuji za odpověď. Lucie

v naší klinice Alfadent,k.s. provádíme bezbolestné ošetření v analgosedaci.
Pacienta anesteziolog uspí jedním vpichem do žíly a pacient nic necítí, po zákroku si již nic nepamatuje.
Máme s takovými pacienty dlouholeté zkušenosti.
Určitě ošetření neodkládejte,neboť nejde jen o problém se zuby, ale zánět ze zkažených zubů se projevuje v celém organismu. Objednejte přítele a přijďte s ním jako doprovod, aby se tak nebál.

MUDr. Jan Chvojka