Alfadent k.s.

(2 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dentální kliniky Alfadent. Pomůže Vám při řešení Vašeho plánu zubní léčby podle Vašich časových a finančních možností. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Alfadent k.s.

Horšovská 390 / 4

150 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: MUDr. Jan Chvojka Jiný

Doktor velmi empatický, citlivý. Profesionál na svém místě. Dost jsem se bála k zubařům chodit - pan doktor Chvojka mě přesvědčil, že už se bát nemusím. Využívám možnosti zklidňujícího léku před bolestivým výkonem a jsem spokojena. Vždy vše detailně vysvětlí, nepřijdete si že otravujete když se na něco doptáváte nebo to nechápete a chcete to vysvětlit. Sestra v ordinaci též velice milá, příjemná - ostatně jako všichni v Alfadentu. Velmi příjemné a hezké prostředí. Komunikace ze strany recepce taky skvělá - připomenutí termínu a ověření, že přijdete.

Lékař: MUDr. Jan Chvojka

S panem doktorem jsem moc spokojena. Vzdy vse jednoduse vysvetli a osetreni neboli. Chodim k nemu jiz sestym rokem a nezmenil se.