Alfadent k.s.

(8 názorů)
Zobrazit lékaře

Dentální kliniky Alfadent. Pomůže Vám při řešení Vašeho plánu zubní léčby podle Vašich časových a finančních možností. Více

Alfadent k.s.

Horšovská 390 / 4

150 00, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Jan Chvojka

Zubař, Parodontolog, MUDr.

• M
      Umístění: Alfadent k.s.

S panem doktorem jsem moc spokojena. Vzdy vse jednoduse vysvetli a osetreni neboli. Chodim k nemu jiz sestym rokem a nezmenil se.

• Markéta Pospíšilová

Zubař, MUDr.

• J
      Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologaSlužby: Zanedbané zuby z dětství

Na paní zubařkou mám sice negativní než kladné vzpomínky. Jako malý jsem se špatně staral o zuby a také to pak přišlo, 2 záněty okostnice a akutní bolest. První zub díky léčební vložce přestal bolet (avšak za 2 měsíce musel být stejně vytrhnut). Druhý zánět okostnice byl chycený na 2 zuby (zánět vznikl z důvodu začátku zánětu pod bloumbou udělanou kdysi paní zubařkou), z toho jeden správně zaplněný a druhý nedoplněný. I tak mi problémy neskončily, protože jsem se objednával na ostatní a ostatní zuby většinou až po měsíčních termínech.. Trpělivost mi došla až o rok a půl na to, když jsem o dovolenou doktorky navštívil pohotovost, kde mi byly zjištěny 3 zanedbané zuby (záněty) špatným zaplněním kanálků od paní zubařky (v ordinaci zubařky není ani rentgen). Nyní již chodím k nového zubnímu lékaři kde jsem spokojenej a mám konečně důvod k úsměvu. Nehledě na to že jsem před každou návštěvou zubařky měl veliký strach a občas to dost bolelo i s injekcí a zákroky byly strašně narychlo. Jako jediný pozitivum můžu hodnotit snad jen přátelský přístup k pacientům.

• M

Špatný, špatný, špatný. Žádný rentgen, nechává kazy pod plombami a kazy neodstraňuje pořádně, takže se zub kazí dál, prostě vyhozené peníze. Sehnala jsem skvělého zubaře a všechny plomby mi po ní předělává. Nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře