Stomatologická ordinace, Karra a spol.
Karoliny Světlé 18, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace, Karra a spol. Akutní zákrok

Dobrý den přeji, absolvoval jsem vysoce odborný zákrok s kompletním vysvětlením před zákrokem, pochopením rizik a doporučením dalšího chování k maximalizaci úspěchu zákroku.
Byl jsem příjemně překvapen pohodou v jinak (pro mne) stresujícím prostředí, lidským přístupem a trpělivostí během celé návštěvy.
Mohu Vám jen doporučit.

K doktoru Karrovi chodím cca 13 let. Svojí pečlivostí, šikovností a odpovědným přístupem mi zachránil prakticky celý chrup, zprasený socialistickým zdravotnictvím. Cenově je zcela srovnatelný s jinýmu soukromými stomatology. Vynikající lékař a milý člověk. Děkuji pane doktore. JUDr.Dagmar Karlová, Praha

Potvrzení o zaplacení nedostáváte, o kvalitě práce se hovořit nedá, je to neprofesionál ... Pokud budete chtít k lékaři, tak jedině k někomu jinému, jelikož on dokáže i ze zdravého zubu udělat zisk ... Ale názor si utvořte sami ...

Asolutně nesouhlasím s uvedenými recenzemi.

Jsem pacientkou více než deset let a po tuto dobu se skvěle stará o naši celou rodinu. Naši předešlí lékaři celé rodině zmastili zuby, vytrhali, co neměli... a ten zbytek chtěli vytrhat, že se s tím nic nedá dělat. Po třetím těhotenství měla mamka zuby v katastrofickém stavu. Po roce každotýdenních návštěv dal mamce zuby do pořádku, takže navrhnovaná protéza ve 35 letech nebyla potřeba. A starší bratr měl rovnátka pouze půl roku. Za 6 měsiců měl zuby srovnané a bez problému. Jiní nosí rovnátka rok nebo dva, ale on měl za 6 měsíců po starosti. Máme za sebou i operaci s mladším bratrem a ikdyž nastala malá komplikace, která nebyla zapříčiněná lékařem, tak okamžitě bez řečí o víkendu přijel a vše co bylo potřebné zařidil a postaral se.

Není to žádný 5-ti minutový doktor, který "odflákne" svoji práci". Také jsem už na křesle seděla přes 1,5h s jedním zubem. Dokud jsem neměla zub dle jeho představ, tak mě nenechal odejít. Na jeho práci si nikdo z nás nemůže stěžovat. A ještě poznámka k placení. Předem jasně řekne a vysvětlí, co bude dělat a i kolik to bude stát. A není takový problém se zeptat, kolik to cca bude stát. Jinak i vím, že s mnoha pacienty řešil financování úvěrem pře banku.

Dostali jsme doporučení od známých před lety a jsme rádi, že ho máme.

U tohoto zubaře jsem byla nedávno, protože mám vážný problém se zuby a už jsem měla pocit, že snad v Liberci nenajdu dobrého zubaře, tento doktor mě podal informaci,že po operaci,mě byl zanechán kořen s chronickým zánětem,který by doporučoval vytrhnout a další postup řešení mého problému, po přečtení zde uvedených hodnocení,jsem se zalekla a navštívila jinou kliniku v Praze,kde mě tuto diagnózu vyvrátili. Zánět tam nemám a zub by nechali dokud sám neodejde úplně-vzhledem k tomu, že tato klinika má víc jak 80% doré hodnocení,tak věřím spíše jim a říkám si,že pan doktor se chtěl zřejmě obohatit na mém zdraví

Jsem trvale poskozena od pana doktora Karra!Pred dvema rokama jsem se sverila do jeho peci.A po zakroku(zavedeni implantanti) mam lehkou parezu.Zasahl mi mandibularneho nervu.Zuby kteri mi lecil museli vytrhnout.A po extrakce zubu kterou mi provedl jsem dostala obrovsky absces.Nemohl by ho uz nekdo zastavit aby ne poskozoval dalsi lidi?Pokud nekdo chce neco podniknout,at zanecha kontakt na sebe,pridam se!

Pan doktor je moc milý člověk, ale specialista na rovnátka určitě ne!!! Víc jak rok jsme k němu chodili na rovnatka a když chtěl pan doktor meho maleho syna dat do narkozy a operovat, šli jsem na konzultaci ještě jinam a to do opravdove ortodonticke ordinace. Až tam mi bylo řečenom, že vsechno co má syn v puse od doktora Karry je špatně! Náš nový doktor prohlásil, že takové zvěrstvo ještě neviděl.

Pan doktor je do určité míry odborník jak na stomatologii, ale tak i na peníze. Předem nikdy nevíte, kolik Vás co bude stát a o doklad si musíte říct. Běžně se Vám může stát, že jednu a tutéž věc zaplatíte dvakrát. Doporučuji ho jako odborníka, ale určitě si hlídejte účty!!!!

co to tady plácáte? Je to vynikající stomatolog. Vždy vyjde vstříc potřebám člověka. Navíc je to velice milý člověk...