Zobrazit lékaře

Klinika plastické chirurgie PEM

Ruzyňská 26

161 00 , Praha , hl. město Praha

Lékařské centrum PEM poskytuje nadstandardní služby v oborech plastická chirurgie, stomatologie a stomatochirurgie, gynekologie, dále pak neinvazivní estetická medicína a lékařská kosmetika za pomocí špičkových přístrojů.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jiří Maršálek

Zubař, MUDr.

• Nejlepší zubař, které jsem vyzkoušela. Chodíme k němu celá rodina a s naprostou spokojeností.

• Vyzkoušel jsem pana doktora na doporučrení rodiny, ale výsledek byl katastrofální. Po jednom a půl roce docházení asi každé 2 měsíce s nějakým problémem na údajně opravených zubech se stále něco odlupovalo a odpadávalo. Několikrát jsem si vyslechnul tvrzení že životnost bílé blomby je standartně max do 2 let, a že vliv na tu životnost má i to co jíte a podobně. Ani jednou mi pan doktor neuznal záruku, když mi jeho bílé blomby vypadnuli. A to nemluvím otom že cena 2500 kč je asi jako dát někomu 5 kč. Prostě udělá zákrok na 3 návštěvy a při první vám řekne 500 kč za něco a při druhé že to bude dražší 2500 kč a nakonec 2700 kč. Další velký problém byl že se mu již velice třepou ruce a je to na práci poznat. Třešnička na dortě byla když už pan doktor nevydržel skloněný a začal se opírat rukama o moji hlavu. Opravdu by měl již tuto práci přenechat schopnějším lidem. Ale věřím že když opravoval zuby Rusákům v 60 letech,tak byl vynikající. Jeho dcera se kterou se o ordinaci dělí je úplně jiné kafe. Ale bohužel je toho času na mateřské. Proto již nikdy.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Therese Eidová

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorka Eidová je skvělá gynekoložka.
      Během pár dnů mě zbavila problému, se kterým jsem se u dalších pěti doktorů trápila skoro rok a půl...
      Nikdo Vás přeci nenutí chodit k soukromé gynekoložce, vždyť můžete chodit i k lékařům, kteří smlouvu s pojišťovnou mají, ale opravdu si myslíte, že je dobře šetřit na svém zdraví?
      Další věc je luxus toho, že člověku vezme krev, moč, udělá ultrazvuk břicha i prsou na jednom místě. Upřímně, nemám čas a ani chuť běhat po různých zařízeních aby mi každou jednu věc dělali jinde.
      Za mě, pět hvězdiček je málo a paní doktorce moc děkuji :)
      ____________________________
      Žena potřebuje 3 kvalitní doktory:
      1. gynekologa
      2. zubaře
      3. právníka

• Q

Za kazde vysetreni s ultrazvukem 1500kc hm sila a v tehotenstvi docela slusnej balik si vydela pani doktorka co nepozna zda je plod v poradku ci ne...mam s ni spatnou zkusenost a radeji jsem dala prednost ceskymu doktorovi s uzasnym pristupem a tehotenstvi s nim jsem prosla uplne na jednicku ...uz je to 2 roky co jsem u ni byla,ale na ten zazitek nikdy nezapomenu dulezite bylo to,ze si vzala penize..........................................

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Jamal Karra Csc.

Zubař, MUDr.

• Umístění: Stomatologická ordinace, Karra a spol.Služby: Akutní zákrok

Dobrý den přeji, absolvoval jsem vysoce odborný zákrok s kompletním vysvětlením před zákrokem, pochopením rizik a doporučením dalšího chování k maximalizaci úspěchu zákroku.
      Byl jsem příjemně překvapen pohodou v jinak (pro mne) stresujícím prostředí, lidským přístupem a trpělivostí během celé návštěvy.
      Mohu Vám jen doporučit.

• J

K doktoru Karrovi chodím cca 13 let. Svojí pečlivostí, šikovností a odpovědným přístupem mi zachránil prakticky celý chrup, zprasený socialistickým zdravotnictvím. Cenově je zcela srovnatelný s jinýmu soukromými stomatology. Vynikající lékař a milý člověk. Děkuji pane doktore. JUDr.Dagmar Karlová, Praha

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Blanka Vraspírová

Plastický Chirurg, MUDr.

• S
      Umístění: ESTETICUSTI s.r.o.Služby: Jiný

Po operaci mi bylo oznámeno, že mám pětky. Přitom jsem chtěla trojky. Jizvy mi popraskaly.. Prsa byla těžká.. 100tisic jsme vyhodili do kanálu. 7let zátěže na záda.. Jsem přeoperovaná na jiné klinice. Sem, už bych se nevrátila. Po narkóze mi bylo špatně. Na klinice v Ph mi nic nebylo. Za mě nikdy víc..

• T

Dr.Vraspírová je možná zkušená,ale nějak na mě nezapůsobila,velmi vehementně vnucovala aplikaci nití a další zákrok, který vůbec nebyl nutný, protože můj obličej jednak vidím sama a jednak jsem byla na vícero konzult. a žádný lékař o vhodnosti zákroku neřekl ani slovo. Navíc i ceny jsou dost vysoké a to i v porovnání s Prahou.