Zobrazit lékaře

Klinika plastické chirurgie PEM

Ruzyňská 26

161 00 , Praha , hl. město Praha

Lékařské centrum PEM poskytuje nadstandardní služby v oborech plastická chirurgie, stomatologie a stomatochirurgie, gynekologie, dále pak neinvazivní estetická medicína a lékařská kosmetika za pomocí špičkových přístrojů.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jiří Maršálek

Zubař, MUDr.

• Nejlepší zubař, které jsem vyzkoušela. Chodíme k němu celá rodina a s naprostou spokojeností.

• Vyzkoušel jsem pana doktora na doporučrení rodiny, ale výsledek byl katastrofální. Po jednom a půl roce docházení asi každé 2 měsíce s nějakým problémem na údajně opravených zubech se stále něco odlupovalo a odpadávalo. Několikrát jsem si vyslechnul tvrzení že životnost bílé blomby je standartně max do 2 let, a že vliv na tu životnost má i to co jíte a podobně. Ani jednou mi pan doktor neuznal záruku, když mi jeho bílé blomby vypadnuli. A to nemluvím otom že cena 2500 kč je asi jako dát někomu 5 kč. Prostě udělá zákrok na 3 návštěvy a při první vám řekne 500 kč za něco a při druhé že to bude dražší 2500 kč a nakonec 2700 kč. Další velký problém byl že se mu již velice třepou ruce a je to na práci poznat. Třešnička na dortě byla když už pan doktor nevydržel skloněný a začal se opírat rukama o moji hlavu. Opravdu by měl již tuto práci přenechat schopnějším lidem. Ale věřím že když opravoval zuby Rusákům v 60 letech,tak byl vynikající. Jeho dcera se kterou se o ordinaci dělí je úplně jiné kafe. Ale bohužel je toho času na mateřské. Proto již nikdy.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Therese Eidová

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorka Eidová je skvělá gynekoložka.
      Během pár dnů mě zbavila problému, se kterým jsem se u dalších pěti doktorů trápila skoro rok a půl...
      Nikdo Vás přeci nenutí chodit k soukromé gynekoložce, vždyť můžete chodit i k lékařům, kteří smlouvu s pojišťovnou mají, ale opravdu si myslíte, že je dobře šetřit na svém zdraví?
      Další věc je luxus toho, že člověku vezme krev, moč, udělá ultrazvuk břicha i prsou na jednom místě. Upřímně, nemám čas a ani chuť běhat po různých zařízeních aby mi každou jednu věc dělali jinde.
      Za mě, pět hvězdiček je málo a paní doktorce moc děkuji :)
      ____________________________
      Žena potřebuje 3 kvalitní doktory:
      1. gynekologa
      2. zubaře
      3. právníka

• Q

Za kazde vysetreni s ultrazvukem 1500kc hm sila a v tehotenstvi docela slusnej balik si vydela pani doktorka co nepozna zda je plod v poradku ci ne...mam s ni spatnou zkusenost a radeji jsem dala prednost ceskymu doktorovi s uzasnym pristupem a tehotenstvi s nim jsem prosla uplne na jednicku ...uz je to 2 roky co jsem u ni byla,ale na ten zazitek nikdy nezapomenu dulezite bylo to,ze si vzala penize..........................................

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Blanka Vraspírová

Plastický Chirurg, MUDr.

• T

Dr.Vraspírová je možná zkušená,ale nějak na mě nezapůsobila,velmi vehementně vnucovala aplikaci nití a další zákrok, který vůbec nebyl nutný, protože můj obličej jednak vidím sama a jednak jsem byla na vícero konzult. a žádný lékař o vhodnosti zákroku neřekl ani slovo. Navíc i ceny jsou dost vysoké a to i v porovnání s Prahou.

• Jamal Karra Csc.

Zubař, MUDr.

• Umístění: Stomatologická ordinace, Karra a spol.Služby: Akutní zákrok

Dobrý den přeji, absolvoval jsem vysoce odborný zákrok s kompletním vysvětlením před zákrokem, pochopením rizik a doporučením dalšího chování k maximalizaci úspěchu zákroku.
      Byl jsem příjemně překvapen pohodou v jinak (pro mne) stresujícím prostředí, lidským přístupem a trpělivostí během celé návštěvy.
      Mohu Vám jen doporučit.

• J

K doktoru Karrovi chodím cca 13 let. Svojí pečlivostí, šikovností a odpovědným přístupem mi zachránil prakticky celý chrup, zprasený socialistickým zdravotnictvím. Cenově je zcela srovnatelný s jinýmu soukromými stomatology. Vynikající lékař a milý člověk. Děkuji pane doktore. JUDr.Dagmar Karlová, Praha

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře