Umístění: Dental Office H33 Jiný

Naprostá spokojenost. Implantát mám 3. rokem. Zákrok byl velmi rychlý, bezbolestný. Přestože jsem o zub přišla kvůli opakujícímu se zánětu, implantát i korunka zatím drží, vše bez problémů. Pana doktora Šubína mohu jen doporučit :-)

Objednala jsem se k panu doktorovi na trhání horní osmičky, vše proběhlo bez problémů. Příjemný personál, sestřička pana doktora mi vše vysvětlila a zodpověděla všechny mé dotazy. Pan doktor pracoval dle mého názoru velmi profesionálně. Trhání bylo bezbolestné a rychlé.

Pan doktor Šubín je opravdu vynikající lékař. Podstoupila jsem u něj několik zákroků (ne zrovna jednoduchých - komplikované extrakce, implantáty, léčba zánětu atd.) Vždy vše naprosto bezbolestně s citlivým a lidským přístupem. Mohu jedině doporučit. Nejlepší zubní ošetření, které jsem kdy podstoupila.

a klinice jsem byla na trhání osmiček. Spodní osmička bolela naprosto šíleně, neboť tam byl zánět, anestetika tudíž logicky nefungovala. Myslela jsem, že bolestí vyskočím z kůže. Od jiného dentisty (o den později jsem v noci musela jet kvůli bolesti na ambulanci) mi bylo řečeno, že mám zánět dásně a že by bylo lepší nechat extrakci osmičky až po vyléčení zánětu. Tak se bohužel nestalo. Přestože jsem panu doktorovi (Jakub Šubín) opakovaně říkala, že mě hrozně bolí dásně a dokonce se ho několikrát ptala, jestli to není zánět dásní tak mi vždy odpověděl, že zánět to není a nebo že se to časem spraví. Když jsem mu poněkolikáté sdělila, že mě dásně stále bolí tak mě odkázal na zubní hygienistku a ta mi samozřejmě řekla, že mám hrozný zánět dásně. Kdyby mě alespoň odkázal na hygienistku hned tak jsem si mohla ušetřit spoustu bezesných nocí plných bolesti. Rozhodně znovu nepřijdu.

Keramicke fazety. Jsem moc spokojena, vse bylo bezbolestne, pan doktor je prijemny a je videt, ze je profesional. Doporucuji;)

Trhání mých osmiček bylo naprosto bezbolestné:-) Pan doktor je milý a vše předem vysvětlí. Doporučuji!