V Úvalu 84, Praha
Fakultní nemocnice motol (mapa)

Artroskopie ramene +5 Více

Ortopedie Vršovice (mapa)

Artroskopie ramene +5 Více

Ortopedická chirurgie

Narozen 1. 9. 1981 v Turnově Absolvent 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze 2005. Po promoci v roce 2005 nastoupil na pozici sekundárního...

• osteoartróza
  • Femoroacetabulární impingement
  • Poranění menisků a vazů kolenního kloubu

Artroskopie ramene

Ortopedické konzultace

Vyšetření pohybového aparátu

Ortopedie Vršovice

Umístění: Fakultní nemocnice motol operace kycle

Odborný, progresivní a přitom velice vztřícný přístup k léčbě i k pacientům. Z mého pohledu, příjemně lidský a velmi povzbudivý přístup na vysoké profesionální úrovni. Pan doktor Kautzner je skvělý odborník a velice příjemný člověk. Takových lékařů by mělo být více. Děkuji Makarenko N.

Skvělý lékař s emaptickým přístupem k pacientům. Člověku hned zmizí všechny obavy. Perfektně odvedený výkon. Děkuji. Brahová

Je velmi dobrý odborní s přístupem k pacientovi.Hlavně lidský.Po dlouhé době mi byl schopný určit diagnozu.Děkuji František Zubo

Dobrý den, pan doktor Kautzner je skvělý odborník a velice příjemný člověk. Takových lékařů by mělo být více. Děkuji Patková

Přidávám velice kladné hodnocení. Skvělý odborník, profesionální a vstřícný přístup. Cením si takových lékařů. Kéž bych jich bylo více.
Děkuji Ledvinová

Odborný, progresivní a přitom velice vztřícný přístup k léčbě i k pacientům. Z mého pohledu, příjemně lidský a velmi povzbudivý přístup na vysoké profesionální úrovni. Děkuji za péči o syna a přeji našemu zdravotnictví mnohem více odborníků s kvalitami pana Kautznera. Komu čest tomu čest.

Chci touto cestou poděkovat za vysoce odbornou péči. Byl jsem dvakrát operován Dr. Kautznerem, ASC a přední křížový vaz v koleni. Je to odborník a profesionál. Děkuji za operace, následnou péči a vstřícný přístup k pacientům

Přidávám kladné hodnocení protože pan doktor je skvělý odborník, výborný operatér a přístup k pacientům je velice příjemný.Je to odborník na svém místě.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry vecer..asi mesic a pul mam bolesti paty ktera se stehuje po cele pate a boli tak az bych nohu nekdy urvala a zahodila..byla jsem na bolestivem obstriku ktery jsem vydrzela a take jsem absolvovala rengen ale vlastne ani nevim co dal..do toho me zacalo bolet nadnozi malicek a prstenicek kde je to take natekle a boli to..nikdy jsem tyto bolesti nemela a moc by me zajimalo zda mate nejakou radu jak zrejme patni ostruhu lecit ci nejlepe odstranit..dekuji za odpoved..s pozdravem

Dobrý den, velmi pravděpodobně je příčina Vašich obtíží v poklesu klenby nohy. Doporučil bych rehabilitaci k uvolnění svalů na noze, dále ortopedické vložky na zátěž a případně kinesiologický taping. Co se týče patní ostruhy, dobře na ni zabírá ultrazvuk či laser.

MUDr. Jakub Kautzner

• Dobrý den,
    už asi 5 let mě trápí bolest zápěstí ( je mi 24 ). Bolí mě hlavně při rotaci, ale poslední dobou vlastně pořád. Musím ho mít neustále svázané obinadlem. Bolí mě hlavně u strany, kde je malíček. Doktoři mi to obstřikovali, zkoušela jsem všemožné mastičky a všechno možné, ale nic nepomohlo. Nevíte, co by to mohlo být a co s tím? Už mě to začíná štvát . Předem děkuji

Dobrý den, je možné, že se jedná o porušený chrupavčitý disk uvnitř zápěstí. Byla by vhodná Magnetická rezonance k potvrzení diagnózy. Dále dle rozsahu poškození buď fyzikální léčba či při trvání bolestí i nutnost zvážení operačního řešení (artroskopická revize).

MUDr. Jakub Kautzner

• osteoartróza