Artroskopická rekonstrukce vazů

Artroskopie ramene +5 Více

Diagnostické vyšetření

Kyselina hyaluronová

Ortopedická chirurgie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Narozen 1. 9. 1981 v Turnově

Absolvent 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze 2005. Po promoci v roce 2005 nastoupil na pozici ...

Léčené nemoci

• Osteoartróza
  • Femoroacetabulární impingement
  • Poranění menisků a vazů kolenního kloubu
Zobrazit všechny léčené nemoci

• ortopedie

Umístění: Fakultní nemocnice motol artroskopie ramene

Nejlepší doktor, kterého jsem kdy poznal. Empatický, dokáže vše krásně vysvětlit, pooperační péče 100%. Jen doporučuji.

Umístění: Fakultní nemocnice motol artroskopie

Každý lékařský tým má svoji hvězdu a v Motole na ortopedii je to doc. Kautzner. Tam oceníte nejen profesionalitu, ale i lidský přístup. Umí věci vysvětlit, má trpělivost. Je empatický, ale nakonec to nejdůležitější je, že UMÍ. Což až tak samozřejmé není....

Umístění: Fakultní nemocnice motol artroskopie ramene

Perfektní ortoped a nejlepší operatér!Práce s dětmi také super

Pan docent má v lékařské péči našeho syna resp. jeho koleno s poškozeným křížovým vazem. Umí problém srozumitelně vysvětlit a navrhnout následné možnosti léčby. Operace není v této chvíli nezbytná, ale víme velmi dobře, kdy o ní začít uvažovat, což nám dává klid. Příjemné vystupování a vstřícný přístup pak člověku nedají, aby si na chvíli nesedl a své pocity z návštev tohoto odborníka nesdělil i ostatním.

Umístění: Fakultní nemocnice motol artroskopie

Tohle je Pan Doktor, opravdu skvělý lékař, nemůžu si stěžovat, artroskopii kolene mi udělal opravdu skvěle

Umístění: Fakultní nemocnice motol ortopedická chirurgie

Děkuji doc. Kautznerovi,operoval dcerku - 10 let, která měla úraz,zlomeninu krčku v kyčli v místě skryté kostní cysty. Úraz se stal dopoledne a ještě večer dcerku pan doktor operoval. Vše nám srozumitelně vysvětlil,velice příjemně se k nám choval a umí to perfektně s dětmi,skvělý přístup! Úraz byl pro nás hrozná záležitost,ale s podporou pana docenta jsme to i lépe zvládli,dcerce zachránil nohu.
Sama jsem zdravotník a pracuji s dětmi,o to více si cením skvělého přístupu p.docenta k dětem.
Děkuji z celého srdce!

Umístění: Fakultní nemocnice motol vyšetření pohybového aparátu

Lékař, na svém místě a kterému 100%věřím. Má v péči moje 2syny a je to prostě machr a člověk na svém místě i s jeho sestřičkou. Stále úsměv na tváři a ochota pomoci.

Umístění: Fakultní nemocnice motol ortopedická chirurgie

Veľmi milý a šikovný pán doktor. Celý život budem ďakovať za pomoc môjmu synovi. Ortopediu v Motole odporúčam aj známym na Slovensku.

Umístění: Fakultní nemocnice motol ortopedická chirurgie

doc. MUDr. Kautzner je úžasný lékař. Jezdíme k němu z Liberce již skoro 11 let se synem Ondrou (16 let). Vždy vše vysvětlí, nikdy jsme za tolik let nezažili, že by byl nepříjemný, neprofesionální. Několikrát syna operoval, vždy si našel čas a před i po operaci zašel na lůžkovou část za Ondrou. A hlavně!!! Každá operace nás vždy posunula dál a posouvá... Děkuji, že jste a, že náš syn má díky Vám odoperovanou (opakovaně) nohu čím dál lepší!!! J. Š.

Skvělý ortoped! Pomohl mi po těžkém úrazu bérce a implantací krevní plazmy do kosti mi nakonec ušetřil dvě operace. Absolvovala jsem u něj rovněž extrakci kovového implantátu z bércep a jsem maximálně spokojená. Odborník s lidským přístupem.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry vecer..asi mesic a pul mam bolesti paty ktera se stehuje po cele pate a boli tak az bych nohu nekdy urvala a zahodila..byla jsem na bolestivem obstriku ktery jsem vydrzela a take jsem absolvovala rengen ale vlastne ani nevim co dal..do toho me zacalo bolet nadnozi malicek a prstenicek kde je to take natekle a boli to..nikdy jsem tyto bolesti nemela a moc by me zajimalo zda mate nejakou radu jak zrejme patni ostruhu lecit ci nejlepe odstranit..dekuji za odpoved..s pozdravem

Dobrý den, velmi pravděpodobně je příčina Vašich obtíží v poklesu klenby nohy. Doporučil bych rehabilitaci k uvolnění svalů na noze, dále ortopedické vložky na zátěž a případně kinesiologický taping. Co se týče patní ostruhy, dobře na ni zabírá ultrazvuk či laser.

Doc. MUDr. Jakub Kautzner

už asi 5 let mě trápí bolest zápěstí ( je mi 24 ). Bolí mě hlavně při rotaci, ale poslední dobou vlastně pořád. Musím ho mít neustále svázané obinadlem. Bolí mě hlavně u strany, kde je malíček. Doktoři mi to obstřikovali, zkoušela jsem všemožné mastičky a všechno možné, ale nic nepomohlo. Nevíte, co by to mohlo být a co s tím? Už mě to začíná štvát . Předem děkuji

Dobrý den, je možné, že se jedná o porušený chrupavčitý disk uvnitř zápěstí. Byla by vhodná Magnetická rezonance k potvrzení diagnózy. Dále dle rozsahu poškození buď fyzikální léčba či při trvání bolestí i nutnost zvážení operačního řešení (artroskopická revize).

Doc. MUDr. Jakub Kautzner