Umístění: Fakultní nemocnice motol operace kycle

Odborný, progresivní a přitom velice vztřícný přístup k léčbě i k pacientům. Z mého pohledu, příjemně lidský a velmi povzbudivý přístup na vysoké profesionální úrovni. Pan doktor Kautzner je skvělý odborník a velice příjemný člověk. Takových lékařů by mělo být více. Děkuji Makarenko N.

V Úvalu 84, Praha
Fakultní nemocnice motol (mapa)

Ortopedická chirurgie + 5 Více

Ortopedie Vršovice (mapa)

Ortopedická chirurgie + 5 Více

Artroskopie

Narozen 1. 9. 1981 v Turnově Absolvent 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze 2005. Po promoci v roce 2005 nastoupil na pozici sekundárního...

• osteoartróza
  • Femoroacetabulární impingement
  • Poranění menisků a vazů kolenního kloubu

Umístění: Fakultní nemocnice motol operace kycle

Skvělý lékař s emaptickým přístupem k pacientům. Člověku hned zmizí všechny obavy. Perfektně odvedený výkon. Děkuji. Brahová

Je velmi dobrý odborní s přístupem k pacientovi.Hlavně lidský.Po dlouhé době mi byl schopný určit diagnozu.Děkuji František Zubo

Dobrý den, pan doktor Kautzner je skvělý odborník a velice příjemný člověk. Takových lékařů by mělo být více. Děkuji Patková

Přidávám velice kladné hodnocení. Skvělý odborník, profesionální a vstřícný přístup. Cením si takových lékařů. Kéž bych jich bylo více.
Děkuji Ledvinová

Odborný, progresivní a přitom velice vztřícný přístup k léčbě i k pacientům. Z mého pohledu, příjemně lidský a velmi povzbudivý přístup na vysoké profesionální úrovni. Děkuji za péči o syna a přeji našemu zdravotnictví mnohem více odborníků s kvalitami pana Kautznera. Komu čest tomu čest.

Chci touto cestou poděkovat za vysoce odbornou péči. Byl jsem dvakrát operován Dr. Kautznerem, ASC a přední křížový vaz v koleni. Je to odborník a profesionál. Děkuji za operace, následnou péči a vstřícný přístup k pacientům

Přidávám kladné hodnocení protože pan doktor je skvělý odborník, výborný operatér a přístup k pacientům je velice příjemný.Je to odborník na svém místě.

Ortopedická chirurgie

Artroskopická rekonstrukce vazů

Kyselina hyaluronová

Děkuji Ledvinová

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o radu. Asi před půl rokem jsem si udělala úraz v kotníku. Na pohotovosti mi po rtg bylo řečeno, že to není zlomenina a kotník mi byl dán do ortézy. Na kontrole po cca 10ti dnech mi opět bylo řečeno, že noha zlomená není. Vyšetření vazů mi nebylo děláno. Po 4 měsících od úrazu, jsem stále nemohla chodit bez kulhání a bez omezení, tak jsem navštívila ortopeda a byly mi předepsány rehabilitace a ultrazvuk. Nyní jsem rehabilitace odchodila a stále mám ohebnost nohy horší a omezení v pohybu stále trvá. Máte prosím nějaká doporučení, jak dále postupovat, aby se kotník uzdravil? Děkuji Alena

Dobrý den,
    Po úrazu hlezna nemusí jít pouze o zlomeninu, ale například o poranění vazů. Pokud bolest přetrvává i po rehabilitaci, je nutné vyšetření vazového aparátu buď ultrazvukem či magnetickou rezonancí. Dle výsledku pak by bylo nutno nastavit léčbu. Kautzner

MUDr. Jakub Kautzner

• Vážený pane Mudr., ráda bych se zeptala jsem 3 měsíce po operaci artrodeze hlezna kloubu sub talo, ale noha při chůzi stále bolí, v klidu noha neboli, je stále oteklà, pŕíležitostně ji leduji. Snažím se chodit a každý den si přidávám pár metrů. Chci se zeptat, zda mám chodit i přes bolest a vydržet to.? Chodím o 2 franc.holí a ztràcim naději, že budu někdy chodit bez bolesti a bez berlí! Moc děkuji za odpověď.S úctou. L.V.

Dobrý den.
    Problematika operací nohy je složitá. Po operaci může docházet k otokům relativně často a jejich trvání je individuální. Otoky mohou trvat i půl roku po operaci. Bolesti rovněž mohou trvat nějakou dobu po operaci. Kosti by měly být po 3 měsících zhojeny, ale je nutné upravit a adaptovat funkci svalů a šlach na nové postavení v hleznu.
    Věřím však, že chůze bez bolesti a opory je možná a reálná.
    Kautzner

MUDr. Jakub Kautzner