Jakub Kautzner, ortoped Praha

Artroskopie ramene +5 Více

Diagnostické vyšetření

Kyselina hyaluronová

Ortopedická chirurgie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Narozen 1. 9. 1981 v Turnově Absolvent 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze 2005. Po promoci v roce 2005 nastoupil na pozici sekundárního...

• Osteoartróza
  • Femoroacetabulární impingement
  • Poranění menisků a vazů kolenního kloubu

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ortopedie Vršovice

Umístění: Fakultní nemocnice motol vyšetření pohybového aparátu

Lékař, na svém místě a kterému 100%věřím. Má v péči moje 2syny a je to prostě machr a člověk na svém místě i s jeho sestřičkou. Stále úsměv na tváři a ochota pomoci.

Umístění: Fakultní nemocnice motol ortopedická chirurgie

Veľmi milý a šikovný pán doktor. Celý život budem ďakovať za pomoc môjmu synovi. Ortopediu v Motole odporúčam aj známym na Slovensku.

Umístění: Fakultní nemocnice motol ortopedická chirurgie

doc. MUDr. Kautzner je úžasný lékař. Jezdíme k němu z Liberce již skoro 11 let se synem Ondrou (16 let). Vždy vše vysvětlí, nikdy jsme za tolik let nezažili, že by byl nepříjemný, neprofesionální. Několikrát syna operoval, vždy si našel čas a před i po operaci zašel na lůžkovou část za Ondrou. A hlavně!!! Každá operace nás vždy posunula dál a posouvá... Děkuji, že jste a, že náš syn má díky Vám odoperovanou (opakovaně) nohu čím dál lepší!!! J. Š.

Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý ortoped! Pomohl mi po těžkém úrazu bérce a implantací krevní plazmy do kosti mi nakonec ušetřil dvě operace. Absolvovala jsem u něj rovněž extrakci kovového implantátu z bércep a jsem maximálně spokojená. Odborník s lidským přístupem.

Š
Umístění: Fakultní nemocnice motol ortopedické konzultace

Velice milý, chápavý, lidský člověk. Úžasné vystupování a profesionalita. Lékař na svém místě. Velice důsledný. Hned u první prohlídky zjistil, kde má syn problém. Za vše moc děkujeme!!!!

Umístění: jiné místo Jiný

Po několika letech to byl jediný doktor, který mi byl schopný dokázat pomoci ne jen léky a řečma. Moje první návštěva mě velmi povzbudila jeho optimistickým a milým přístupem. Pul rok po naší konzultaci mi operoval pánev a velmi příjemně se následně staral. Vždy s milým úsměvem, který spoustě doktorům chybí. Určitě mohu doporučit. Svěřila sem jen jemu moji maminku s ortopedickým problémem. V životě už žádný jiný lékař. Pojedu klidně přes půlku republiky za tímto profesionálem.

Umístění: Ortopedie Vršovice artroskopie ramene

Je to Pan doktor, odborník na svém místě, neskutečně optimistický, má obrovské charisma, vše dokonale vysvětlí. Díky němu můžu dělat vše, jako před úrazem, nedá se ani napsat, jak jsem vděčný, že jsem se dostal až k němu. Moc děkuji
Škoda, že takovýchto doktorů není víc.

Umístění: Fakultní nemocnice motol operace kycle

Odborný, progresivní a přitom velice vztřícný přístup k léčbě i k pacientům. Z mého pohledu, příjemně lidský a velmi povzbudivý přístup na vysoké profesionální úrovni. Pan doktor Kautzner je skvělý odborník a velice příjemný člověk. Takových lékařů by mělo být více. Děkuji Makarenko N.

Skvělý lékař s emaptickým přístupem k pacientům. Člověku hned zmizí všechny obavy. Perfektně odvedený výkon. Děkuji. Brahová

Je velmi dobrý odborní s přístupem k pacientovi.Hlavně lidský.Po dlouhé době mi byl schopný určit diagnozu.Děkuji František Zubo

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry vecer..asi mesic a pul mam bolesti paty ktera se stehuje po cele pate a boli tak az bych nohu nekdy urvala a zahodila..byla jsem na bolestivem obstriku ktery jsem vydrzela a take jsem absolvovala rengen ale vlastne ani nevim co dal..do toho me zacalo bolet nadnozi malicek a prstenicek kde je to take natekle a boli to..nikdy jsem tyto bolesti nemela a moc by me zajimalo zda mate nejakou radu jak zrejme patni ostruhu lecit ci nejlepe odstranit..dekuji za odpoved..s pozdravem

Dobrý den, velmi pravděpodobně je příčina Vašich obtíží v poklesu klenby nohy. Doporučil bych rehabilitaci k uvolnění svalů na noze, dále ortopedické vložky na zátěž a případně kinesiologický taping. Co se týče patní ostruhy, dobře na ni zabírá ultrazvuk či laser.

Dobrý den,
už asi 5 let mě trápí bolest zápěstí ( je mi 24 ). Bolí mě hlavně při rotaci, ale poslední dobou vlastně pořád. Musím ho mít neustále svázané obinadlem. Bolí mě hlavně u strany, kde je malíček. Doktoři mi to obstřikovali, zkoušela jsem všemožné mastičky a všechno možné, ale nic nepomohlo. Nevíte, co by to mohlo být a co s tím? Už mě to začíná štvát . Předem děkuji

Dobrý den, je možné, že se jedná o porušený chrupavčitý disk uvnitř zápěstí. Byla by vhodná Magnetická rezonance k potvrzení diagnózy. Dále dle rozsahu poškození buď fyzikální léčba či při trvání bolestí i nutnost zvážení operačního řešení (artroskopická revize).

• Osteoartróza
  • Femoroacetabulární impingement