Jakub Kautzner, ortoped Praha

Artroskopie ramene +5 Více

Diagnostické vyšetření

Kyselina hyaluronová

Ortopedická chirurgie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Narozen 1. 9. 1981 v Turnově Absolvent 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze 2005. Po promoci v roce 2005 nastoupil na pozici sekundárního...

• Osteoartróza

Ortopedická chirurgie

Ortopedické konzultace

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: Ortopedie Vršovice artroskopie ramene

Je to Pan doktor, odborník na svém místě, neskutečně optimistický, má obrovské charisma, vše dokonale vysvětlí. Díky němu můžu dělat vše, jako před úrazem, nedá se ani napsat, jak jsem vděčný, že jsem se dostal až k němu. Moc děkuji
Škoda, že takovýchto doktorů není víc.

Umístění: Fakultní nemocnice motol operace kycle

Odborný, progresivní a přitom velice vztřícný přístup k léčbě i k pacientům. Z mého pohledu, příjemně lidský a velmi povzbudivý přístup na vysoké profesionální úrovni. Pan doktor Kautzner je skvělý odborník a velice příjemný člověk. Takových lékařů by mělo být více. Děkuji Makarenko N.

Skvělý lékař s emaptickým přístupem k pacientům. Člověku hned zmizí všechny obavy. Perfektně odvedený výkon. Děkuji. Brahová

Je velmi dobrý odborní s přístupem k pacientovi.Hlavně lidský.Po dlouhé době mi byl schopný určit diagnozu.Děkuji František Zubo

Dobrý den, pan doktor Kautzner je skvělý odborník a velice příjemný člověk. Takových lékařů by mělo být více. Děkuji Patková

Přidávám velice kladné hodnocení. Skvělý odborník, profesionální a vstřícný přístup. Cením si takových lékařů. Kéž bych jich bylo více.
Děkuji Ledvinová

Odborný, progresivní a přitom velice vztřícný přístup k léčbě i k pacientům. Z mého pohledu, příjemně lidský a velmi povzbudivý přístup na vysoké profesionální úrovni. Děkuji za péči o syna a přeji našemu zdravotnictví mnohem více odborníků s kvalitami pana Kautznera. Komu čest tomu čest.

Chci touto cestou poděkovat za vysoce odbornou péči. Byl jsem dvakrát operován Dr. Kautznerem, ASC a přední křížový vaz v koleni. Je to odborník a profesionál. Děkuji za operace, následnou péči a vstřícný přístup k pacientům

Přidávám kladné hodnocení protože pan doktor je skvělý odborník, výborný operatér a přístup k pacientům je velice příjemný.Je to odborník na svém místě.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry vecer..asi mesic a pul mam bolesti paty ktera se stehuje po cele pate a boli tak az bych nohu nekdy urvala a zahodila..byla jsem na bolestivem obstriku ktery jsem vydrzela a take jsem absolvovala rengen ale vlastne ani nevim co dal..do toho me zacalo bolet nadnozi malicek a prstenicek kde je to take natekle a boli to..nikdy jsem tyto bolesti nemela a moc by me zajimalo zda mate nejakou radu jak zrejme patni ostruhu lecit ci nejlepe odstranit..dekuji za odpoved..s pozdravem

Dobrý den, velmi pravděpodobně je příčina Vašich obtíží v poklesu klenby nohy. Doporučil bych rehabilitaci k uvolnění svalů na noze, dále ortopedické vložky na zátěž a případně kinesiologický taping. Co se týče patní ostruhy, dobře na ni zabírá ultrazvuk či laser.

• Dobrý den,
    už asi 5 let mě trápí bolest zápěstí ( je mi 24 ). Bolí mě hlavně při rotaci, ale poslední dobou vlastně pořád. Musím ho mít neustále svázané obinadlem. Bolí mě hlavně u strany, kde je malíček. Doktoři mi to obstřikovali, zkoušela jsem všemožné mastičky a všechno možné, ale nic nepomohlo. Nevíte, co by to mohlo být a co s tím? Už mě to začíná štvát . Předem děkuji

Dobrý den, je možné, že se jedná o porušený chrupavčitý disk uvnitř zápěstí. Byla by vhodná Magnetická rezonance k potvrzení diagnózy. Dále dle rozsahu poškození buď fyzikální léčba či při trvání bolestí i nutnost zvážení operačního řešení (artroskopická revize).

• Osteoartróza
  • Femoroacetabulární impingement