Ordinace praktického lékaře pro dospělé
Seydlerova 2451/8, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Řidiči kteří jezdí profesionál ale také soukromně.(Pozor) Po 3 návštěvě po objednání kdy jsem vždy čekal v čekárně min.30 min doložil/oční/psycho/kardio/moč/ mi bylo zděleno že nemám v kardio zprávě napsáno že mohu řídit/SK-D, já nato odpověděl že kdybych nemohl tak by to tam napsali, tak jsem to tam nechal dopsat, a při další návštěvě mi sdělila že musím doložit ze zákonem daným vyšetření EEG, na to jsem reagoval že si to nemyslím, že tato povinost byla zrušena, načež p.Doktorka začla hledat na internetu, po celou tu dobu jsem seděl vedle ní a snažil jsem se jí říci že hledá Blud, který už není, po 15.min mne vyhodila zase do čekárny že má pacienty, bez lékařského posudku zdrav.Způsobilosti, to už jsem nevydžel a vybuchl jsem, že je birokrat který se neumí orientovat v zákonech a já se zaregistruji u jiného Praktika. Proto bych chtěl varovat ostatní řidiče před P.Mudr.Ivetu Petrželovou aby nestráceli svůj drahocenný čas a šli jinam, lituji toho že už jsem to neudělal dříve....JP.

Bohuzel jedine co mohu hodnotit pozitivne je objednavaci system coz je uz ale u spousty lekaru bezne.
Jinak me pani doktorka velice zklamala svym rasistickym pristupem.od pocatku mela reci kvuli manzelove cestine,je z turecka ale zije tu vice nez 10 let a problem nikde jinde nemel.domluvi se vsak take jak moc clovek u prak.doktora mluvi....navic jsem s nim vetsinou i po prvni poznamce chodila a tahala kvuli tomu s sebou nasi malou dceru a vystavovala ji tak riziku nakazeni.pri objednavani na ockovani nam oznamila ze si mame najit noveho doktora ze jsme od cervence !vyrazeni!z evidence!neeticke jednani.na to nema pravo.co vim dr muze vyradit jen kdyz napr pravidelne nechodime nedodrzujeme lecbu atd.takze tak.radi si doktora zmenime!!!

Paní doktorka je velmi příjemná. Vždy si udělá čas a vše vysvětlí tak, že to chápe i lajk. Objednávkový systém funguje velmi dobře. Když je člověk nemocný, tak zavoláa ten samý den přijde na řadu a navíc tak, aby nenakazil ostatní a zdlouhavě nečekal v čekárně (což se hodí, když máte horečku, nebo Vám není dobře). Paní doktorka také po zvážení posílá své pacienty na odpovídající vyšetření i pouze preventivně. Odbšr krve príbíhá přímo v ordinaci od sestřičky a v ordinaci také mají přístroj na rychlé vyhodnocení CRP (nutno si doplatit) a dalších ukazatelů.
S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená, odcházím jen kvůli tomu, že jsme se přestěhovali.

Nejdřív mě taky zarazilo objednávání. Ale nakonec mi to přišlo docela praktické. Vždy to bylo za 2-3h od zavolání. Odpadává čekání a riziko nakažení od ostatních pacientů. Nikdy jsem neměla tak pečlivou a schopnou obvodní lékařku. Přestěhovala jsem se na druhý konec Prahy a s velkou nelibostí od ní odcházím, protože nevím, na koho zase natrefím. Sestřička je taky příjemná. Kdyby byl každý doktor jako ona - lidský a odborně schopný.

Přistěhovala jsem se z Prahy 3 a po jediné nemilé konfrontaci s vybranou obv.lékařkou ( plná čekárna na 2 hodiny,pouštění některých pacientů přednostně,přezíravé chování,špatná volba léku i léčby ),jsem hledala a našla hned na další pokus.
Lidské a vstřícné chování ,pí doktorka podává ruku, je milá,cítíte se u ní jako člověk, ne jako otravný pacient.Pečlivá.Objednávání na čas je jen výhodou. Jsme s ní spokojeni já i manžel,který k ní také přešel.

Ke komentáři pacientky "vericky": 1) Je super, že se objednává i v případě nemoci - zavoláte ten den a přijdete na čas, tzn.nemusíte dvě hodiny čekat s ostatními nemocnými v jedné místnosti. 2) Měla jste si zavolat a domluvit se, všude je to napsané a sestřička Vám to jistě říkala při registraci, že se vždycky volá. Na jednu stranu je mi Vás líto, ale pravidla jsou pro všechny stejná, pro lidi s horečkou či bez. 3) Dovolenou má paní doktorka tak jako každý normální člověk a vždycky má za sebe zajištěný záskok. ( A s Mudr. Hrdinovou taky není žádný problém, ta byla jednou tak hodná, že mě vyšetřila, nechala vyplnit několik dotazníků kvůli anamnéze a vystavila a mi potravinářský průkaz, i když jako záskok nemusela.) Takže jste asi měla jen smůlu na dobu. ... A za mě - v životě jsem nezažila takovou paní doktorku, s takovým přístupem a takovou pečlivostí, nic nezanedbá, když si jdu pro nějaké vyšetření, před udělením razítka na papír mě opravdu vyšetří (a ruku na srdce, to bohužel je spíše výjimečné). Když mi něco není jasné, zeptám se, paní doktorka mi to v klidu a srozumitelně vysvětlí. No co víc si od prakťáka přát.

Úžasná, lidská,moudrá pani doktorka. Uvažuje realisticky a přitom všechno umí podat velice lidsky. Sestřička je vždy usmátá, milá. Jedinou nedokonalostí j, že člověk se musí ojednat když má horečku. Ale snad se to časem vykoumá. Za mně perfektní! Neměnila bych!

Musím udělit špatné hodnocení.
1. Paní doktorka bere pacienty POUZE na objednání.
2. Dnes mně odmítli vyšetřit, protože nejsem objednaná i když mám vysokou horečku a je mi opravdu špatně. Objednaní pacienti mají přednost a měla jsem si zavolat. Čekala jsem poctivě v čekárně, než na mně přijde řada a pro nic. Můj stav se jenom zhoršil!!
Mám dvě malinkaté děti a nedokáži říct, kdy mohu přesně přijít a poslat mně domů v horečce, to chce odvahu!
3. Často není k dispozici, samá dovolená. (nebo já mám prostě smůlu, že jí má, nebo na ní právě jede i když potřebuji jenom papír s doporučením)

velmi vstřícná doktorka. Upřednostňuje objednání na konkrétní čas a tak se vždy vyhnu dlouhému čekání před ordinací.