Janovského 48/993, Praha
Lékařský dům Praha 7, a.s.

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí
U Malvazinky 7, Praha
MEDITERRA s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Skvělá lékařka se zájmem o pacienta.

Já si myslím že je to dobrý doktorka, vždy na mě byla milá a pomohla mi, jen dlouhá lhůta na objednání ale to se dá v dnešní době čekat ;)

Vynikající odbornice, skvělá a empatická lékařka, vždy mi perfektně stanovila diagnozu a skutečně pomohla. Vřele ji všem doporučuji.

Původně jsem neměl v úmyslu zde psát nějaká hodnocení, ale po přečtení předchozích příspěvků bych chtěl říci asi toto: chápu, že když člověka něco bolí byvá velmi kritický, ale musíme si uvědomit, že o bolavé klouby jsme se zasloužili sami a nikdo nám nové nenamontuje.
Podle mne je MUDr.Nutsosová výborná odbornice s velkým přehledem a zkušenostmi.

Mám problém s kostními výrustky na kotnících, když mi zjistili před lety tuto diagnózu na jiné klinice, doktor mi zakázal závodní tanec a řekl, že mě čeká za pár let operace. Také říkal, že se to musí sledovat a pokud budou kůstky růst, bude se muset operovat ihned. Po přestěhovaní se jsem začala navštěvovat tuto doktorku, která jako jediné vysvětlení mých bolestí kotníků, které obvykle trvají několik dní, např.po dobíhání autobusu jsou ploché nohy a řešením tedy ortopedické vložky a rehabilitace. Ani jedno mi nepomohlo a jen tak mimochodem, doktorka ani po dvou letech nemá v mé kartě poznámku o kotnících, pouze o mých plochých nohách. Předchozí doktor mi pokaždé udělal RTG, tato doktorka ani jednou, při otázce, jestli není nutná operace mi řekla, že jestli na ni chci jít, tak mi napíše žádanku.
Nedoporučuji.

Několikrát přesouvaný termín vyšetření kvůli nepřítomnosti této lékařky,když jsem se konečně dočkal,našel jsem tam roztěkanou lékařku příliš se nezajímající o mé problémy a rychle proběhlé vyšetření mi nepřineslo vytouženou úlevu od mých potíží.Nedoporučuji.
Nespokojený pacient

Paní doktorku hodnotím velice pozitivně. Po 5letém marném chození po různých oropediích a ortopedech na první návštěvě poznala, že problémy s chůzí, kterými můj manžel trpěl nejsou ortopedického, ale nervového původu. Díky ní, se manžel dostal do nemocnice na vyšetření a tím i na stanovení diagnozy. V podstatě ho zachránila od invalidního vozíku nebo jeho nutnotst alespoň oddálila. Kdybchom ji našli před 5 lety mohl dnes manžel chodit daleko lépe. Jsme ji velice vděčni.

Paní doktorce bych tímto chtěla poděkovat, několik let jsem se potýkala s bolestmi v kyčli. Můj doktor se na mě jednou za měsíc vždy jen podíval a pozval mě opět za měsíc. To trvalo několik let, přestože jsem nemohla vůbec chodit a stěžovala si na kyčel i páteř. Teprve, když ho paní doktorka zastupovala, tak mě odeslala do nemocnice, kde mi provedli výměnu kyčel. kloubu. Nestěžujte si, že Vás tedy posílá jinam, je to pro Vaše dobro. Škoda, že to můj doktor neudělal o několik let dříve.

Ř

Já osobně jsem k paní doktorce chodil a mohu říct, že je velice milá a ochotná, jako lékařka dokáže pomoci od problému, takže negativní názory nejsou na místě. To si milé dámy musíte pro neschopenku skočit jinam, eine simulanten bande!
Řáčák Jan

U paní doktorky záleží na denní době. Ráno bývá ochotná, ale odpoledne utahaná, protivná a nezajímá ji, co pacienta trápí. Jedinou léčbou je předepisování léků a rehabilitace. Pokud toto nepomůže, odešle pacienta honem jinam. Chcete-li předepsat rehabilitaci, bežte za ní, chcete-li poradit a pomoc, jděte jinam.