Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolovská 40/57, Praha
Praktické lékařství pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Víc než jen obyčejná doktorka. Není otrokem farmacie. Laskavá a velmi pečlivá. Moje dosud nejlepší praktická lékařka.

P
Ověřeny pacient

Jedna z mála doktorek, která se o své pacienty opravdu zajímá. U ní mám pocit, že se na mě nedívá jak na otravu, kterému napíše recept, ani vlastně neví na co, ale jako na člověka, který je nemocný a potřebuje pomoct. Bonusem je, že je velmi milá a vstřícná.

V
Ověřeny pacient

Velmi oceňuji spojení dvou věcí u této lékařky, a to jednak vysoká odbornost, kdy je zřejmé, že práce je i jejím koníčkem, všemu se snaží přijít na kloub, jednak velmi zdvořilé chování. Toto spojení ani zdaleka není u našich lékařů samozřejmostí. Jeví se mi jako slaboduché, pokud zde někdo označuje tuto lékařku za slabou jen proto, že má malou čekárnu! No, holt nafouknout nejde.

D
Ověřeny pacient

Jsem celkově spokojený. Systém funguje dobře. Paní doktorka se věnuje pacientovi nadprůměrně. Vyzdvihl bych též velmi dobré vystupování sestry (což u nás není samozřejmost). Jen bych zdůraznil na určité specifikum, které může někdo vnímat jako přínosné, ovšem jinému pacientu nemusí vyhovovat - alternativní přístup. Paní doktorka spojuje klasický způsob léčby s čínskou medicínou apod. Předepisuje homeopatika (které pochopitelně nejsou pojišťovnou proplácena - oficiální věda homeopatika neuznává a předpokládá, že fungují pouze na placebo efektu). Já osobně tedy kupuji pouze, paní doktorkou předepsané, klasické léky a bylinky, homeopatika vynechávám.

K
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce již několik let a jsem maximálně spokojená, neměnila bych!!!! Velmi si vážím jejího lidského a přívětivého přístupu a opravdového zájmu o pacienta, což se dnes, bohužel, vidí jen málo kdy. Oceňuji i její alternativní přístup k léčbě. Se sestřičkou tvoří skvělý tým - jakmile vstoupíte do ordinace, je Vám hned lépe, pozitivní energie je tam všude :-) Organizační chod ordinace je skvěle zvládnutý, nemusíte čekat hodiny, já jsem strávila v čekárně max. 10 min, což je velké pozitivum. Takže, já ji mohu jen doporučit.

M
Ověřeny pacient

I visit this doctor for several years and I`m very satisfied with her. She is very helpful, kind and above all experienced. I wish more doctors like her with a human approach.

Ž
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vynikající lékařka. Má rodinný přístup k pacientům a celkově - společně se sestřičkou - vytváří velmi příjemnou atmosféru v ordinaci. Je naprosto výborný diagnostik a dokáže léčit nejen důsledky nemoci klasickými medicínskými metodami, ale i její příčiny různými světovými metodami. Má výborné kontakty na ostatní odborníky. Tento nadčasový přístup lékaře se velmi těžko hledá. Vřele doporučuji. Co se čekárny týče - jak negativně ohodnotil pan Pavelp - čekárnu v podstatě nepotřebuje, protože bere pacienty na objednávku, což znamená - na čas. Pacienti u paní doktorky v čekárně nesedí. Nejvíce času, co jsem tam strávila bylo 10 minut. To je jako na tramvaj. Kdyby byl každý lékař jako Mudr. Grohová, věřím, že by se lidé dožívali vyššího věku a byli by v životě šťastnější.

I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi ochotná, erudovaná, ochotně vysvětlí podstatu onemocnění i možnosti léčby. Studovala i psychoterapii a psychologii, tak má opravdu celostní psychologický přístup a je ochotna nabídnou i "alternativní" přístupy léčby. Objednávací systém je úžasný !Doporučuji

J
Ověřeny pacient

Mně pomohla několikrát!!!

Paní doktorka Grohová je opravdu kvalifikovaná, i přes pochopitelný důraz na klasickou medicínu nezlehčuje ani medicínu holistickou, homeopatii, vliv psychiky a stresu v zaměstnání na vznik nemoci atd. (to byl můj případ).

Lidsky je přátelská a slušná. Stále se vzdělává. Souhlasím s většinovým názorem. Je to opravdu kvalitní a ochotný lékař. Doporučuju ji.

Josef.

P
Ověřeny pacient

Čekárna i přes pestrou výmalbu působí stísněně - je to velmi úzká místnost s několika židlemi do které se vejde jen velmi málo lidí i s kabáty. Paní doktorka na mě působí dost chladně a odtažitě. Objednávkový systém má citelné vady. Člověka s akutními potížemi paní doktorka nechá čekat v čekárně desítky minut, dokud neodbaví objednané pacienty bez akutních potíží. Paní doktorka nikdy nepíše recepty, veškeré léky nechává pacienty plnně uhradit. Krátce po zavedení poplatků za návštěvu lékaře nebyla připravena tuto platbu účtovat a na tichou, zdvořilou žádost o účtenku reagovala skoro hystericky. "Kapacity" si představuji jako lékaře nejen na vysoké odborné úrovni, ale neméně jako zralé osobnosti s lidským přístupem. To druhé u paní doktorky, mám dojem, absentuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti