Ordinace praktického lékaře
Dělnická 54/1020, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Jsem u paní doktorky přes 10let a mohu říct že jsem s paní doktorkou zcela spokojen.Proto nechápu zde negativní hodnocení doktorky.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Dobrý den, bohužel musím potvrdit názor pacientky K. N. Já jsem potřeboval pomoc paní doktorky poprvé koncem roku 2020, do té doby jsem žádné vážnější zdravotní potíže řešit nepotřeboval. Mám rovněž negativní zkušenost s nasazením ATB, která mi nezabrala. Teprve poté, co jsem si nechal na jiném pracovišti udělat biochemii i kultivaci a donesl jsem p. doktorce výsledky s doporučenou volbou ATB, předepsala mi je. Druhá ATB již zabrala. Vzhledem k tomu, že sportuji a snažím se dodržovat životosprávu, chtěl jsem s lékařkou řešit zvýšené hodnoty cholesterolu - LDL, které naměřili v laboratoři, kde jsem si nechal dělat biochemii i kultivaci. Paní doktorka mi odpověděla ať to neřeším, že to má dnes zvýšený skoro každý. Přitom se nezeptala na mé stravovací návyky, neměřila tlak a ani neměla potřebu provést kontrolní náběry ani kultivaci.
V tomto momentě jsem si uvědomil, že pokud chci v předcházet zdravotním potížím a vzniklé potíže včas a adekvátně řešit, tak
nejsem v této ordinaci správně. Jediné, co mohu u paní doktorky vyzvednout, byla její ochota ohledně dávání a prodlužování pracovní neschopnosti. Dále se musím bohužel připojit k jednomu z pacientů, který hodnotí prostředí. Čekárna je opravdu děsná. Na v prostorech odporné a stísněné čekárny není žádná výzdoba, ale do očí bije kopie diplomu paní doktorky, což v daném prostředí působí poněkud bizarně. Svou nespokojenost s péčí jsem vyřešil tím, že jsem přešel do péče jiného lékaře.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka se o pacient(k)y nezajímá. Předepisuje antibiotika, dává neschopenky, anižby chtěla zjistit, co se vlastně děje. Když jsem si stěžovala na další zdravotní problémy, které souběžně mám (gynekologické, urologické a další), nechtěla se o tom bavit. Nepřemýšlí v souvislostech. Když jsem měla infekci, předepisovala mi různá antibiotika a nikdy neudělala žádnou kultivaci, aby přesně zjistila, co zabere.

Dlouho jsem si nepripadal tak hrozne jako tady. Prostredi desive, jak normalizacni skanzen, pani doktorka vyslovene neprijemna, mocit jsem musel nekde pres chodbu do plastoveho kelimku jak z automatu. Pripadal jsem si jak ve skole s neprijemnou ucitelkou. Uz me tam nikdo nedostane.

Paní doktorka je odborníkem na svém místě. Je vnímavá a chápavá. Se svoji sestřičkou tvoří skutečně profesionální tým.
Pečlivě naslouchá a je velmi vstřícná. Všem mohu vřele doporučit. Mario Murko

MUDr. Švorčíková je velice vtřícná a milá lékařka. Vždy ochotná pomoci. Jsem dlouholetý pacient, a neměl jsem nikdy důvod k jakékoliv stížnosti. Je dobré mít oporu v její osobě a profesi.

Paní doktorka Švorčíková je opravdu velmi elegantní dáma, dle mé zkušenosti ale také velmi dobrý diagnostik, vždy mně pomohla. Mohu doporučit. Mirek V.

Jediné co mohu k MuDr. Ivě Švorčíkové říci - Afektovaná dáma,pro kterou je paciemt jen přítěží.Její štěstí je, že je placena pojištovnou,jinak nevím z čeho by ta "dáma" žila... Mé doporučení - najít si jiného lékaře!!!

Nedoporučuji tuto velmi afektovanou doktorku..s pofidérním přístupem k lidem ...a její neprosfesionální sestru..nezměří Vám ani tlak..ani teplotu..ani vám neřekne..co Vám je a když se zaptáte, řekne, je možné ..že máte..nějakou virózu..ted toho v okolí lítá....při vstupu do ordinace Vám položí ironickou otázku zda umíráte...a směje se Vám do ksichtu..a jednou mě dokonce práskla do břicha..měla jsem huňatý kabát a zkoušela tímto manévrem , zda jsem těhotná...opravdu otřesná..nafintěná..samolibá doktorka

Paní doktorka Iva Švorčíková je elegantní, velmi příjemná a vstřícná má pochopení, předepisuje také účinné léky které dokáže správně zvolit vzhledem k diagnoze. Mám s ní dobré zkušenosti. Vždyky mi pomohla. Děkuji. David Maxa