MUDr. Iva Křížová, praktická lékařka
Tovární 12, Praha

U pani doktorky je vidiet, ze ma dlhorocne skusenosti. Nikdy nemam pocit, ze ju nezaujimam, podrobne ma vysetri a venuje sa mi. Je empaticka. Vzdy mi pomohla s tym, co ma trapilo, pre istotu ma niekekdy posle na doplnkove vysetrenia, aby nic nezanedbala.

Tato paní lékařka mi předepsala atb, aniž by provedla adekvátní vyšetření. Na zpětný dotaz, proč neprovedla CRP, kterým v ordinaci disponuje, odvětila, že jí bylo špatně a zapomněla na to... Když se ukázalo, že atb předepsala jen tak od oka a v těle žádný zánět nebyl, cítila se dotčená a poslala mně na internu s tím, že ,,už se Vám bojím něco předepsat, Vy do toho pak moc šťouráte, já vás radši pošlu jinam...."

Paní doktorka je velmi dobrá lékařka, spolehlivá, ochotná. Mě osobně zachránila život za pět minut 12. Je prostě odborně na úrovni. Děkuji paní doktorko za vše.

Paní doktorka Křížová je výborná lékařka - je praktickou lékařkou mojí rodiny už velice dlouhou dobu, přešel k ní od dětského lékaře i můj nedávno dospělý syn a přejde k ní i má mladší dcera. Paní doktorka je především vynikající diagnostičkou, neboť její diagnózy se následným vyšetřením téměř vždy potvrdily. A co je pro mě velice důležité, je její lidský přístup a fakt, že nikdy nic nepodcení, což konkrétně v mém případě znamenalo minimální zdravotní problémy oproti těm, které mohly nastat, kdyby paní doktorka nerozpoznala včas, oč se jedná. Děkuji, paní doktorko :-)

Za sebe Dr.Křížovou rozhodně nedoporučuji. Jsem velice ráda, že jsem od ní včas odešla jinam, její postup mé léčby už mi dva jiní lékaři označili za naprosto nesprávný a zbytečný zásah do organismu. Pokud se chcete opravdu léčit, když budete mít nějaké zdravotní problémy běžte určitě jinam.

Velice dobrá paní doktorka.Šimáček

Tato lékařka je opravdo dost dobrá.Vždy pomůže a hlavně správně.Máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti.
Heroutovi

Též se připojuji k hodnocení MUDr. Křížové, chodíme k ní 20 let celá rodina.
Moc děkujem paní doktorko, jste anděl.

Pídr Křížová je prostě člověk s velkým Č. Chodím k ní velmi ráda, protože dovede člověka zahřát na duši. Je velmi svědomitá a ohleduplná, ale hlavně má pochopení pro nás starší a staré lidi. Když s člověkem mluví o jeho strastech a bolestech, má jeden pocit, že to z něho všechno snímá a rozhodně z ordinace jdu daleko zdravější, než po nějakých prášcích a lécích. Víc takových svědomitých a lidské bolesti chápajících lékařů. Irena

Je to velice ochotná a milá paní doktorka. Pokud se jí něco nezdá,pošle na jákoliv vyšetření..Nenechává nic náhodě,
je to skvělá lékařka.