Praktický lékař pro dospělé
Krškova 807, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi empatická a vzhledem ke svým zkušenostem diagnostikuje správně i před obdržení výsledků RTG či krve. Při umírání onkologické pacientky poskytla skvělou podporu nejen ji, ale i celé rodině po době několika měsíců.

Velmi příjemná, ochotná, empatická paní doktorka i sestřička. Syn i já jsme byli ošetřeni i přesto, že nejsme jejími pacienty.

Má nejen dobré analytické znalosti, ale také ví, jak se člověk cítí, a podle toho upravuje léčbu, aby byla účinná.

Špatná diagnostička, chybné léčení. Pacientka si stěžovala na úporné bolesti hlavy, zvýšenou teplotu, oznámila odstranění klíštěte a silný otok po kousnutí. Rozbor krve trval více jak 3 týdny. Lékařka po 3 týdnech léčení a výrazném zhošení příznaků, které se ukázaly typické pro borreliózu, "předepsala" horkou bramboru za krk se slovy, že prášků už měla pacientka dost. Následně borrelióza potvrzena a pacintka 6 týdnů hospitalizována v Krči (z 60 kg se vrátila se 47 kg tělesné hmotnosti) a následně ještě 3 měsíce v domácím léčení. Paní Remešová se jen divila.

Pečlivá, vnímavá, vstřícná, smysl pro alternativní přístupy, bez zbytečného zatěžování antibiotiky atd.

Velmi dobrý lékař a člověk s mnoha lékařskými a lidskými zkušenostmi. /Můj úhel pohledu a zkušenost/.

Spolehlivá, erudovaná, pečlivá.

v pořádku, empatická doktorka..

Paní doktorka je pečlivá, ochotná, vstřícná a zatím mě skoro vždy vylečila nebo mi dobře poradila. Co bych jí vytkla je to , že podle mě nerada posílá na krev. A pošle na ní teprve až když si neví rady. Díky tomu mi na jedno onemocnění přišla později než bylo nutné, a nejsem sama kdo si tohoto všimnul. Neváhá, ale s problémém poslat ke specialistovi a to je dobře. Dlouhé čekací doby mi nevadí. Vadí mi však že pokud mám nemoc která není infekční nemohu se objednat a příjt v době pro objednané a musím sedět v čekárně plné infekčních pacientů. Mamka tam takto seděla kvůli motání hlavy a jako bonus si od paní doktorky přinesla chřipku. To je asi jedinná věc co bych vytkla. Mohla by si zařídit alespon hodinu týdně na takové to pacienty...

Velmi příjemná a pečlivá lékařka, snaží se nejen předepsat léky, ale také poradit. Čekání je delší, ale to souvisí s tím, že paní doktorka neodbavuje pacienty jako na běžícím pásu. Sestřička by mohla být milejší.