Ordinace praktického lékaře
Na Dlouhem Lanu, Praha

Praktický lékař
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná a nápomocná Mohu ji určitě doporučit.
Horší je to se sestrou, která je k paní doktorce ve velkém kontrastu. Do ordinace se nelze téměř vůbec dovolat, jako kdyby si na ordinační dobu vyvěsili telefon. Škoda.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Velmi milá a empatická paní doktorka. Nechodím k lékaři často, přesto si vždy pamatuje vše, co se mne týká.
Vždy velmi ochotně a ráda pomůže a poradí.
Musím zmínit i velmi příjemnou a milou sestřičku, která vždy vše zařídí a prohodí se mnou pár slov.
Vynikající ordinace!

Pani doktorka je opravdu skvely clovek I lekar!! Pacientovi se venuje po odborne I lidske strance s maximalni peci, trpelivosti a peclivosti. Pri diagnozach ci planovani potrebnych vysetrenich je videt, ze na situaci pohlizi ze vsech moznych uhlu a nic neponecha nahode! Pacienta bere jako celistvou nadobu, coz je stale u lekaru malo k videni. Rovnez pacienta bere jako rovneho partnera, coz znamena, ze bere v potaz I pohled samotneho pacienta na vec - jeho nemoc ci obtize a jeho nazor ci dotaz na mozny postup (dnes pacienti sice nejsou odbornici vetsinou vsak nejsou hloupi ci negramotni, aby o svem stavu, zdrav.potizich ci nemoci nic nevedeli), vetsina jinych doktoru tento gramotny pristup pacientu bere velice egoisticky a negativne neb oni jsou ti odbornici a co si ma pacient co myslet...?!, chovaji se tedy k pacientovi casto nadrazene a arogantne. To, ze nase pani doktorka takova neni, a bere pacienta jako rovneho partnera a cloveka, pripusti diskusi, dostatecne se pta, na vse mozne I nemozne mysli v souvislostech a udela potrebne kroky co se tyce vysetreni k urcei spravne diagnozy a lecby, musim opravdu ohodnotit temer nad lidsky!! Takovychto lekaru je opravdu par a ja si jich I jejich prace vazim neb vim, jak to je narocne pracovat s lidmi a zvladat svoji praci na lidske I profesni urovni a to na 100%. ANO, ceka se dele, ale take zalezi na dobe a dnu, kdy k lekari jdete, me se po zkusenostech docela dari vytipovavat ty lepsi mene nabite dny I hodiny a tak si vlastne ani na toto nemohu ztezovat. Nicmene I kdyz cekam, da se to zvladnout a to I v pripade, ze neni cloveku dobre neb takovouto peci jsem jeste u lekare u ktereho se nepriplaci opravdu NEZAZILA!! Co se tyce leku, nikdy jsem nezazila, ze by pani doktorka nejake protezovala, Vzdy se naopak snazila najit nenizsi doplatek a stejny ucinek!! Ad sestra duchodkyne, rovez jsem ji nikdy nezazila neprijemnou, ano snazi se eliminovat pruchod dotazu, informaci atd k pani doktorce vyjma klasickeho vysetreni, byvala nedoslychava, pomalejsi, a rovnez nikdy nebyla mila, ale vzhledem k jejimu veku se to vse dalo pochopit a ja obdivovala, ze jeste pracuje a zrejme to jedine ji zde jeste drzelo a tak jsem naopak ja byla na ni mila, vlidna, trpeliva s pochopenim, presne tak jaka vzdy byla a je pani doktorka na me. Proto pani doktorku Kudrnovskou mohu vrele doporucit a pokud by se v jeji cekarne mohly zavest poradove listky, verim, ze by to pomohlo hodne lidem v te cekaci dobe. S uctou, Zuzana Neaton Oregel

Chodila jsem k paní doktorce léta, a i když i mně vadilo předlouhé čekání, upřednostňování farmaceutických marketérů, hovory na politická témata a hrubě nezdvořilá sestra, dr. Kudrnovská mi to vždy vynahradila v ordinaci svou empatií a projeveným lidským zájmem. V mém komplikovaném manželství a při rozvodu mi byla psychickou oporou a léčila nejen oslabený organismus sužovaný infekcemi, ale v té době i mé přidružené deprese. Jednoho dne však přišlo něco, na co NIKDY nezapomenu. Nejprve mě v čekárně na mé upozornění, že jdu na kontrolu práce neschopných ve vymezeném čase, sjela sestra slovy: Zrovna vy si tady pěkně počkáte! Takový veřejný útok ad hominem byl i na jindy protivnou sestru nečekaný a rozhodla jsem se, že už si u paní doktorky na sestru budu stěžovat. Což jsem taky učinila. A čekala mě rána mnohem větší. Paní doktorka přišla s tím, ať se nedivím, že v den mé poslední kontroly se jí v ordinaci ztratila kabelka. A ona zřejmě vydedukovala, že jsem to měla být já. Srdce se mi zastavilo nad tím nařčením, proti kterému není obrana. Blekotala jsem něco o tom, že mě přece tolik let zná, jak jí to mohlo vůbec napadnout. Ještě nikdy v životě se mě nic tak nedotklo! Nebylo mi nic tak líto. Slzy mi začaly nekontrolovaně téct a doma jsem se zhroutila. Svět definitivně zčernal a já nebyla schopna nic než plakat a myslet na nic jiného než na tu obrovskou nespravedlnost, a to od mojí paní milé doktorky. Byla to rána do zad. Další den jsem musela akutně vyhledat svou doktorku na psychiatrii, kde jsem se léčila z deprese, kterou postup paní doktorky, obvinění na základě vylučovací metody, také velmi zaskočil a hlavně viděla, co to se mnou udělalo. Původně jsem chtěla napsat stížnost na Lékařskou komoru, ale v důsledku nespravedlivého nařčení prohloubená deprese mě zbavila vší energie. Nechtělo se mi ani žít. K paní doktorce jsem už nikdy nešla a poté jsem nenašla ani 3 roky odvahu jít k jinému lékaři. K depresi se totiž přidala sociální fóbie. Strach z lidí, s kterým bojuji dodnes. I taková věc se může u té vstřícné, nadmíru sympatické paní doktorky přihodit. Už dávno jsem ji odpustila, protože všichni jsme omylní, ale po té ráně zůstala zřetelná jizva, která dodnes občas zabolí a nedá zapomenout. H.U.

Velice mila pani doktorka, vzdy vyslechne, vyleci a pokud je potreba specialisty, tak hned doporuci a vzdy nekoho velice schopneho. Neboji se podivat do knizek (seznamu leku), naopak, peclive studuje, zda se mi leky nekrizi, jak by nemely. Zajima se a nikdy jsem nemela pocit, ze bych obtezovala. Nevykecava se, ale taky neodbyva.

ano, co se tyka te sestry to je bes, nekdy tam radeji i kvuli tomu nejdu, jsme pacienti, klienti a ona s nami jedna jako se skolaci, vypucuje kazdeho, kdo prece nevi, ze ten 10 minut nema cas ani na dotza
malokdy se setkate s takovou sestrou u dobreho lekare, nechapu.

Velmi si cením profesionality paní doktorky i jejího lidského přístupu k nám pacientům. Právě proto jsou asi u ní delší čekací doby. Kdo by chtěl ale kvůli času měnit tuto paní doktorku za takovou, kde sice nečekáte, ale zato se řádné péče nedočkáte. Jsme s ní s manželem velmi spokojeni a jenom můžeme doufat, že ná s ještě dlouho bude mít ve své péči.

Mám s touto lékařkou nejlepší zkušenosti v rámci možností, daných současným zdravotním systémem. Velmi přístupná lékařka rozumějící pacientovi.

Byl jsem u Dr. Kudrnovské vždy velmi spokojen, s jedinou vyjímkou a tou je již níže zmíněné někdy delší čekání (i 2 hod.)