Mediana
Šimůnková 1596, Praha

Umístění: Mediana Jiný

Paní doktorka je pečlivá, má o vás zájem, ptá se, všechno vám podrobně vysvětlí, pošle raději na vyšetření než aby něco zanedbala. Snaží se vyjít vstříc, naslouchá.

Jsem pacientkou p. doktorky Chalupové už mnoho let a nemůžu na ní říct špatné slovo. Vždy se snaží pacienta důkladně vyšetřit, najít nejlepší řešení pro léčbu. Někdy je ovšem bolavá i duše a i tehdy paní dr. s pochopením vyslechne a poradí. A že se někdy čeká delší dobu? Když je v ordinaci pacient s více problémy, tak to prostě trvá. To chápu. A kdo ne, může se klidně přehlásit jinam. Sama jsem přišla mezi objednané pacienty s náhlým potížemi, bylo mi opravdu hodně špatně. Paní dr. mě vyšetřovala hodně podrobně, sestřička dělala vyšetření krve, dávala mi injekci, vytáčela telefonní čísla, protože lékařka zařizovala moje další vyšetření u odborných lékařů. Prostě točily se kolem mě obě dvě. Byla jsem tam skoro hodinu a díky pečlivosti p. doktorky se přišlo na moje závažné onemocnění. A venku museli kvůli mně čekat další objednaní pacienti. A je už jen na charakteru člověka, jestli to pochopí nebo ne. Každý se může ocitnout v takové situaci a potom by se mu určitě nelíbilo, kdyby ho p. doktorka nechala čekat třeba s bolestmi až po všech objednaných nebo ho rychle prohlédla a poslala domů. A pokud můžu soudit podle názorů dalších lidí, objednávání si chválí. A ještě k předchozím příspěvkům chci na obranu sestry říct, že jsem jí nikdy neviděla nečinně sedět. Díky počítači dělá další práci. je milá usměvavá a ochotná. Telefonem si můžu léky objednat, pak jen přijdu a ona mi je podá. S paní doktorkou tvoří dobrý tým! Za to jim děkuji. Vděčná pacientka H.

S péčí paní doktorky jsem velice spokojena. Je příjemná, snaživá, empatická, taktní. Působí klidně a vyrovnaně. Vždy se snaží pomoci. Po odborné stránce je vidět, že se neustále vzdělává, aby měla přehled o nových metodách.Je příkladem velmi dobrého praktického lékaře. Faktem je, že někdy čekám v čekárně delší dobu, ale říkám si, že mým přáním je, aby se mi věnovala tak, jako ostatním pacientům. Proto jí za vše děkuji.

Paní doktor je velmi pečlivá,svědomitá a erudovaná.O problémy pacientů se zajímá a hned se je snaží řešit,jsem s ní velmi spokojen.

Paní doktorka je velice pečlivá, ale neumí si práci upravit tak, aby to bylo k prospěchu všem. Proč si zavedla objednávání pacientů, když ale stejně potom se čekám i 3 hodiny? Bylo by velice vhodné vyřešit pravidelné psaní receptů pro pacienty. Sestřička by mohla pravidelně vycházet a tyto požadavky pacientů vyřizovat trochu pružněji. Stačí přeci převzít požadavek a domluvit se s pacientem, kdy si pro něj přijde. To jde i po telefonu. Napsat recept a dát to pouze podepsat lékařce. Často se tito pacienti vecpou do ordinace a zdržují čekající pacienty. Opravdu někdy vůbec nevím, jesti tam mám jít. Mladší ročníky si raději koupí paralen a nejdou tam. Proč to jinde jde a tady ne.

Velice si vazim pani doktorky, ktera dela vse pro nas pacienty. Casto jsem byla svedkem, kdy behem cele sve pracovni doby nemela cas ani na svacinu, natoz na kavu. O tom, ze je neustale plna cekarna potrebnych nemocnych, coz se o jejim kolegovi rici neda, sama jsem k ni utekla a pomohla mi s mou autoimunitni nemoci najit reseni a nejem ode dveri "poradit" noste teple pradlo...
Ordinace pani Doktorky Ireny Chalupove je profesionalita, vstricnost, laskavost, snaha o maximalni reseni problemu, ... Jsem ráda, že se můžu kdykoli obrátit na tak úžasnou paní Doktorku, cloveka na svem miste!
Ing.M. Varvarovska

Jelikož nejsem stará bába,která se potřebuje vykecávat,tak bylo vyšetření u paní doktorky šup šup hotové. Je v pohodě,ale je fakt,že se u ní čeká tak dvě hodiny.

Nemám ráda anonymy jako je první názor. Lékařovo životní poslání je velmi odpovědné a tak si dovolím za dobu 30ti let, kdy jsem pacientkou paní doktorky jí poděkovat za svědomitost, snahu dále se vzdělávat o nových poznatcích lékařské vědy, a že někdy se déle zabývá pacientovými problémy, to svědčí o její snaze vyřešit problém a pomoci. Není jednoduché v krátkém čase určit přesně diagnózu a vybrat vhodný lék. Spolu se sestřičkou tvoří příjemný tandém a skutečně jsem byla několikrát svědkem, že nemají někdy jednoduchou situaci vyjít "remcajícím" pacientům vstříc (a jsou to nejen staré babky!). Někteří pacienti také dokáží dlouhými telefonickými hovory do ordinace znepříjemňovat práci a nedokáží pochopit, že jsou bezohlední k lidem v čekárně. Možná by čekání mohlo být zpříjemněno činností podnikatele, který by instaloval do čekárny automat na občerstvení obdobně jako je na poliklinice nebo v nemocnici.

Z vlastní zkušenosti bych si dovolila nesouhlasit,že je paní doktorka tak dobrý lékař.Mám k tomu více důvodů to tvrdit.Můj manžel před několika lety prodělal ve svých 25 letech plané neštovice.Potvrdili mu to v nemocnici,kam jel,protože ten den v ordinaci paní dr.nebyla. Nikomu bych to sice nepřála,ale čím je člověk starší,tím je průběh komplikovanější.Měl tak těžký a komplikovaný průběh,že se nedokázal sám najíst,dojíd si na záchad,vysoké horečky,zhubl 10 kilo(ikdyž byl dost hubený) a ještě k tomu mu částečně ochrnula pravá ruka,která se po dlouhodobém cvičení vrátila do normálu.Aniž by ho paní dr.viděla,tak mu vystavila neschopenku.V celku marodil dva měsíce,což si myslím,že není tak krátká doba.Proč o tom píši?Paní dr.byla informována jaký je stav mého manžela,ale přesto se ani jednou nepřišla na něj podívat,aby vyděla v jakém je stavu,ikdyž jsme jí o to žádala a ordinaci měla kousek od domova.Co se týče léčby,tak jsem sama musela kupovat tekutý pudr,kterým jsem mu mazala ve vrstvách neštovice,protože to ani jinak ošetřovat nešlo.Je pravda,že by paní dr.měla vše psát na recept,ale neznám důvod,proč tak neučinila.Když si manžel nechal,jako každý rok,poslat výpis z VZP o lékařsém výkonech,tak se nestačil divit,protože paní dr. si několikrát po dobu manželovi nemoci(neštovic)vykázala návštěvu lékaře u pacienta doma.Jsem v celku rád,že už k paní dr. manžel nechodí,protože jsme se přestěhovali a co se tedˇ týče lékařské péče,tak nejen manžel,ale i já nadmíru spokojení.

Paní doktorka je po odborné stránce dobrá ale kdyby trochu zrychlila bylo by to ještě lepší..nebýt v čekárně plno starých remcavých bab byl bych spokojený. Ještě by měla vylepšit tu nehezkou čekárnu,která určitě pamatuje zlatou éru bolševika.