Praktický lékař pro dospělé
Na Hranicích 674, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

K panu doktorovi bohužel už po dnešní návštěvě nikdy nepůjdu a najdu si nového praktického lékaře který nepůsobí tak, že každou chvíli umře. Přišla jsem si pro neschopenku byla jsem v ordinaci 55 minut!!!!! Přišla jsem mu dát zprávu z nemocnice ohledně naražene ruky. 3x se mě ptal jestli jsem si ten úraz udělala v práci nebo doma. 2x se mě ptal na jméno zaměstnavatele....po příchodu do ordinace nepozdravil,nemluvil, na otázky neodpovídá a celkově mlčí. V ordinaci měl puch jako kdyby tam nevetral 100 let všude pohozene neuvěřitelně obrovské hromady papíru, bordel všude, když něco řešíme 3x mě přerušil a zvedl telefon...katastrofa. Recept vypisuje 30 minut jedním prstem a takovým pomalým tempem že to není ani možné... Dneska jsem byla u něj naposled!!!!!!!

Na Lékaře jsem narazil na pohotovosti na Bulovce. Přišel jsem s bolestivým zánětem středního ucha a potřeboval jsem jen žádanku na ORL kde mi můžou pomoci. Od pana doktora jsem nejdřív dostal přednášku o tom jak mám chodit k doktorovi v týdnu a ne otravovat na pohotovosti, poté psal zprávu asi 15 minut, jedním prstem, 3x si hledal něco v knize a celkově působil že umře dřív než to dopíše. Velmi arogantni a nepříjemný dědek.

Dnes jsem byla na pohotovosti Poliklinika Šustova Chodov, pan doktor Hendel, pomalý, neodpovedel na pozdrav, baterkou se podíval do krku, kdyz jsem mu rekla, ze se lecim dostupnými leky a nezabiraji mi, tak mi napsal jeste dalsi, co si mam koupit. Napsal antibiotika a na upozorneni, ze se lecim 30 let s RS a ze mam biolog. lecbu, odmítal mi napsat nosní spray na předpis . Vzteky roztrhal moji zpravu i recept na antib. Zadala jsem ho, at mi do zpravy napise, ze odmita napsat recept na nosní antib. spray, kdyz jsem mu zdůraznila, ze z dostupných mi nic nezabírá. Odmítal. Spise ho zajimalo moje příjmení a rekl , ze mi nenapíše . Tak jsem mu sdelila, ze tam budu sedet treba do vecera nez mi je napise. 3x mi sdelil, ze nevi jake kapky. Az jsem zavolala sveho pravnika, co mam delat, ze mi lekar odmita napsat leky na předpis a nutí mne si koupit sama v lekarne… Az jsem mu rekla, ze si budu stezovat na lek. komoru, na pojistovnu a ombudsmanovi. Kapky napsal. Pristup strasny! odebrat diplom!!!

Spatny doktor.
Bohuzel jsem na nej narazila na pohotpvosti na Bulovce.
Vic ho zajimalo moje prijmeni nez co mi je a sestra mezitim hledala jaky ryzovar si koupi na eshopu.
Jsem hodne alergicka na antibiotika, napsal mi antibiotika a jeste 3x overuji jestli nemaji stejnou slozku a on mi rekne , ze snad ne? A kdybych mela alergickou reakci at je neberu?

Umístění: jiné místo Pohotovost

Bohužel jsem na něj narazila na pohotovosti. Měla jsem první panickou ataku, avšak pan doktor, který byl jinak velmi nekomunokativní, se zprvu zeptal, zda neužívám drogy, poté se mi podíval do krku, poslechl si plíce a ačkoliv jsem mu nejméně třikrát zopakovala, že nemám žádné bolesti v krku, předepsal mi léky proti bolesti v krku a paralen. Jeli jsme pro jistotu na pohotovost jinam, kde na mě pak doktor koukat nechápavě, jak si mohu myslet, že jde o virózu a teprve on mi pomohl.

Umístění: jiné místo Návštěva pohotovosti

Musela jsem navštívit pohotovost pro dospělé na Chodově. Měla jsem strašné bolesti pod pravým žebrem, v oblasti žaludku a mezi lopatkami. I přesto,že jsem nedokázala kvůli bolesti ani v klidu stát a žádala ho o pomoc,protože mám doma čtyřměsíční miminko,kvůli kterému potřebuji fungovat,slyšel pouze to,že kojím a to bylo vše. Řekl,že mi na bolest nic nedá a mám prý lehce cvičit. Zaplatila jsem 90 Kč a to bylo vše. Až má praktická lékařka potvrdila,že se jednalo o silný žlučníkový záchvat a nedokázala pochopit,jak mě mohl v takovém stavu nechat být. Po porodu je to prý dost častá záležitost a to,že mám takhle malé miminko,mu mělo napovědět. Takže tohoto pana doktora rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Praktický lékař

K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, protože jsem jednou musela využít pohotovost na Bulovce kde shodou okolností daný večer sloužil, do Prahy jsem se tenkrát stěhovala a nabídl mi, že mě vezme mezi své pacienty. Prvně jsem byla spokojená, nicméně, když jsem se po x letech stěhovala z Prahy pryč a zařídila si praktika v místě bydliště nastalo peklo. Pan Hendel měl celou mou kartu od narození u sebe a potřebovala jsem ji přeposlat od něho k novému lékaři, případně alespoň výpis. Když jsem volala do ordinace neustále neměl čas, pak malovali, pak stěhoval kartotéku a mou složku nemohl dohledat. Když jsem došla osobně (čerpala jsem kvůli tomu dovolenou), odmítl kartu zaslat a strčil mi do ruky "výpis" a víc že pro mě neudělá. Na výpisu byly dost neaktuální informace, respektive informace z doby kdy jsem k němu začala chodit, typu studentka atd atd. Další věci, které jsem u něho řešila v mezičase například po nezaviněné dopravní nehodě tam zmíněné nebyly i když s nimi mám problémy stále a stále je musím řešit znovu. Takže jsem všechna důležitá vyšetření jako magnetická rezonance atd musela kvůli němu podstupovat znovu. Je to 5 let co k němu nechodím, kartu stále nemám, na Bulovce na něho nemají páky, protože ordinaci má pouze pronajatou a není jak to řešit dál.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Pohotovost

Dnes jsem byla za panem doktorem na pohotovosti na Poliklinice Jižní Město kvůli zánětu spojivek způsobený alergií. Dlouho hledal v knize, co mi předepsat, vůbec se mnou nemluvil, pak mi dal recept a řekl mi, že si mám dát 4 kapky denně, i když v příbalovém letáku byly napsány 2. Nicméně jsem dodržela jeho rady a oči se mi mnohonásobně zhoršili. Dost nepříjemná zkušenost a radím obrátit se na někoho jiného.

Umístění: jiné místo pohotovost Šustova

Tento pan doktor nepozná ani angínu. O svátcích mě bolelo v krku, protože jsem v prvním trimestru těhotenství, jela jsem raději na pohotovost. S nezájmem mi kouknul do krku, máte angínu a jděte na ORL. V ordinaci jsem byla půl minuty, 90 Kč. Angínu jsem vůbec neměla, byla to jen viróza.

Ze dvou návštěv na pohotovosti v PH Malešicích mám pocit, že pana doktora jeho práce vyloženě obtěžuje a že jsem tam šla zbytecne. Nekomunikativní, dost mlčí a odpovídá až na druhou či třetí výzvu nebo po zopakování mých dotazů sestrou, rovnou chce psát antibiotika, i když mají "v nabídce" CRP test (po vynucení si testu, který je navic placený, se prokáže, že hodnota 5 na léčbu atb není - takže bych je brala zbytečně?!), pak tedy zase doporučí běžně prodejné léky a celkově je skoupý na slovo. Když jsem tam byla teď 2ma lety poprvé, říkala jsem si, že je to třeba tím, že jsme přišli v noci nad ránem. Nyní jsem na p. doktora natrefila znovu a mám velmi rozpačitý pocit.