Bol som u pana doktora na pohotovosti, mal som vysoke teploty a kasel. Velmi podrobne ma vysetril, dostal som antibiotika a odporucil mi aj ine lieciva, ktore som si taktiez dokupil. Pan doktor konzultoval na profesionalnej urovni, bol som velmi spokojny. Je to 5 dni a choroba je pomaly prec. Pomohol mi.

Na Hranicích 674, Praha
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

2.5

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Pohotovost

Dnes jsem byla za panem doktorem na pohotovosti na Poliklinice Jižní Město kvůli zánětu spojivek způsobený alergií. Dlouho hledal v knize, co mi předepsat, vůbec se mnou nemluvil, pak mi dal recept a řekl mi, že si mám dát 4 kapky denně, i když v příbalovém letáku byly napsány 2. Nicméně jsem dodržela jeho rady a oči se mi mnohonásobně zhoršili. Dost nepříjemná zkušenost a radím obrátit se na někoho jiného.

Umístění: jiné místo pohotovost Šustova

Tento pan doktor nepozná ani angínu. O svátcích mě bolelo v krku, protože jsem v prvním trimestru těhotenství, jela jsem raději na pohotovost. S nezájmem mi kouknul do krku, máte angínu a jděte na ORL. V ordinaci jsem byla půl minuty, 90 Kč. Angínu jsem vůbec neměla, byla to jen viróza.

Ze dvou návštěv na pohotovosti v PH Malešicích mám pocit, že pana doktora jeho práce vyloženě obtěžuje a že jsem tam šla zbytecne. Nekomunikativní, dost mlčí a odpovídá až na druhou či třetí výzvu nebo po zopakování mých dotazů sestrou, rovnou chce psát antibiotika, i když mají "v nabídce" CRP test (po vynucení si testu, který je navic placený, se prokáže, že hodnota 5 na léčbu atb není - takže bych je brala zbytečně?!), pak tedy zase doporučí běžně prodejné léky a celkově je skoupý na slovo. Když jsem tam byla teď 2ma lety poprvé, říkala jsem si, že je to třeba tím, že jsme přišli v noci nad ránem. Nyní jsem na p. doktora natrefila znovu a mám velmi rozpačitý pocit.

Byla jsem na pohotovosti Na Bulovce s akutními bolestmi zad. Pan doktor ani opětovat pozdrav neumí, vůbec s vámi nemluví. Dal mi injekci na bolest a když jsem se ho zeptala, jestli mi nechce zjistit příčinu těch bolestí, tak mi řekl, že jsem na první pomoci, že si mám dojít po svátcích ke svojí lékařce (za 3 dny). Nechají vás trpět jak psa. Úplně ztracená hodina a půl v čekárně a 90,- za nic.

Vyhněte se mu. Je špatný lékář, teď on má pracoviště v nemocnici na Bulovce, byl jsem u něj včera na lékařské prohlídce,potřeboval od nej potvrzení,že můžu pracovat jako zubní lékař, změřil mi teplotu a hned mi napsal to potvrzení, byla v tom potvrzení jedina věta: práceschopný jako zubní lékař a požádal po mě za to 800 Kč, tak co tomu mám říct? Ano, je to nechutné.

Velmy dobry

X

Velmi špatný lékař. S pacientem vůbec nemluví, chová se povrchně až nadřazeně. Nekonzultoval se mnou vůbec výběr antibiotik, vrazil mi akorát do ruky recept a nazdar. Kdybych věděla, že mi napíše Bioparox, který mi nikdy nezabral ušetřila bych si 100Kč za pohotovost. Vyhněte se tomuto lékaři!

pan doktor hendel, je výborný lékař, vždy mne vyslechne, poradí, napíše vhodný lék a pokud je třčeba, pošle na další odborné vyšetření. Jistě má za svou praxi bohaté zkušenosti, mohu ho všem vřele doporučit!

K tomuto lékaři jsem musela, protože 8 měsíců pobývám v Praze a ošetřujícího lékaře mám v Pardubicích. Velmi nepříjemný zážitek na POHOTOVOSTI, pan doktor Hendel ani neopětoval pozdrav, po popsání mých problémů nic neřekl, koukl do krku, poslechl plíce. A začal psát do PC, bez jakéhokoli komentáře, nezeptal se ani, jak vysoké jsem měla horečky, nic. Doufám, že už k němu nebudu muset nikdy jít...

2.5

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Pohotovost