Praktický lékař pro dospělé
Jabloňová 8/2992, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K paní doktorce chodím 5 let. Jednou se mi povedlo čekat jen půl hodiny, většinou je to 90-180 minut. Často mě to, že v čekárně chytím více nemocí než mám od návštěvy lékařky odrazuje. Jednou jsem i odešla bez ošetření. Obecně návštěva sestává z velkého množství povídání s pacienty, což zdržuje v podstatě všechny. Průměr na pacienta je půl hodiny, zažila jsem ale i více. Antibiotika předepisuje vždy bez CRP apod.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K paní doktorce chodím už více jak 10 let. Pokaždé mi je řečeno, že jsem mladý a nic mě netrápí, je mi změřen tlak a to je všechno. Paní doktorka je velmi milá, ale s péčí spokojen nejsem.

Skvělá, vstřícná, vše vysvětlí.Lidský přístup, který už málo lékařů zná...Jediné mínus, hodně lidí v čekárně.Tzn., že spousta lidí paní Mudr.H.Jeřábkovou upřednostňuje.Vyplatí se počkat.Děkuji za vše, paní doktorko. Monika Buchlová.

paní doktorka H.Jeřábková i její sestřička jsou velmi milé,člověk opravdu nemá pocit,že je jen nějaké číslo pojišťovny.Čekárna je sice zřejmě většinou plná,ale vyplatí se počkat si. P.Adamec

Nevím jak ostatní, ale já mám s paní doktorkou zatím jen dobré zkušenosti. Je příjemná a velmi ochotná. Navíc, na rozdíl od jiných doktorů, naslouchá i názoru pacienta na jeho možnou diagnózu. Sestřička je také velmi fajn, i když často působí unavěně (není se čemu divit, čekárna je stále plná).
Co se týká čekání, jak už tu někdo zmínil, částečně je to dáno asi tím, že má paní doktorka plno pacientů důchodového věku, kteří si rádi popovídají, když už jim někdo naslouchá a asi není jednoduché z nich "vytáhnout" potřebné informace. Pro ty, kteří spěchají, je možnost objednání - paní doktorka se maximálně snaží doby objednání dodržovat.

Přestoupila jsem k MUDr. Jeřábkové po velmi dlouhém hledání, má původní lékařka byla velmi nekorektní, nezájem o stav pacienta byl na takové úrovni , že jediným omluvitelným důvodem návštěvy bylo vystavení vlastního úmrtního listu. Jinak NEZÁJEM..
Nyní jsem velmi spokojena, je pravdou, že má paní doktorka stále plnou čekárnu, to ale dokazuje, že pacienti jsou spokojeni. Je také potřeba brát na zřetel, že populace stárne, mnoho důchodců je samo a návštěvami lékařů si zpestřují život ( jistě, že jsou nemocní a potřebují lékařskou péči ) ale za to paní doktorka nemůže.
To, že někdy přijde později do ordinace je způsobeno ranními návštěvami u pacientů a vždy se za to paní doktorka ještě omlouvá. Ti kdo zde píší "rádoby kritiku" si nevidí na špičku vlastního nosu.-- Chce to přestat si myslet sám o sobě , že jsem středobodem vesmíru a že mi je moře po kolena.--
Jak jsem si všimla , paní doktorka je školitelem budoucích lékařú z LFUK , což samo o sobě dokazuje její erudovanost.
S ohledem na přístup k pacientovi mohu pouze konstatovat : v této ordinaci není pacient ovce!!! Vládne zde vstřícnost, pochopení, laskavost a opravdová snaha o zlepšení zdravotního stavu pacienta.
Ještě musím podotknout , že sestra, která v této ordinaci pracuje je velmi příjemná , milá a ochotná.
Kdyby byly všechny ordinace na této úrovni, bylo by nám paientům mnohem lépe.

Paní doktorka Jeřábková je velice trpělivá, milá a pečlivá lékařka. Splňuje veškeré mé požadavky a nemám nejmenších pochyb o úrovni její odbornosti tedy profesionality. Chápu, že někteří pacienti nejsou nadšení delším pobytem v čekárně, ale každý z nich vyžaduje perfektní lékařskou péči a čas paní doktorky. Bylo by dobré, kdyby si ostatní pacienti uvědomili, že si paní doktorka nechodí do ordinace vypít kávu a strávit nějaký ten čas s lidmi, ale že musí stále poskytovat odborné služby na nejvyšší úrovni, k tomu se neustále vzdělávat, zvládat obsáhlou a nekonečnou administrativu a být příjemná, milá a empatická!!! Bylo by dobré, aby pacienti k paní doktorce přistupovali jako k člověku, nikoliv však jako ke stroji. Dále doporučuji, aby pacienti věnovali čas informacím uvedeným na nástěnce v čekárně, kde je uvedeno, že se lze i objednat.
Každopádně za sebe přeji paní doktorce hodně spokojených a slušných pacientů.
Pilařová

Paní doktorka je pohledná žena, ale bohužel nevím, jaká je lékařka.
Po 90minutovém čekání, kdy ordinací prošli 2 známí a jedna dílerka, jsem byla přivítána: ,,Tak honem, co potřebujete? Nemám čas! ,,
Pak jsem se bála říci, že k bolení zad mi bolí i v krku.
Neochotná, uspěchaná, nezájem o pacienta. Dá vám pocítit, že obtěžujete.
Předoperační vyšetření mi museli v nemocnici na příjmu udělat znovu a celé.
Děkuji. Už NE!

Paní doktorka mi vždy vyšla maximálně vstříc, paní sestřička také. Obě jsou velmi milé dámy, vždy jsem odcházel spokojen.

Vážený/vážená 12. anonymní paciente/pacientko. Nezpochybňuji Vaši zkušenost s podlézáním v dobách předrevolučních. Jistě víte o čem píšete.
Pochybuji ale o Vaší znalosti statistiky a zejména statistické interpretace dat. Nebo snad máte nějaký statisticky vypovídající datový soubor k disposici? Pokud ano, proč jej zde neuvedete? To by byl hodnotný a nesporně poučný argument pro hodnotitele i pro hodnocené.
Jaromír Klančík