Soukromá zubní praxe
Pravá 11, Praha

Profesionální zubařka, chodíme tam celá rodina už mnoho let.
Super přístup, kvalitní práce a materiál.

Moje hodnocení mluví za všechno, opravdu velmi dobrá zubní lékařka, příjemná, šikovna.

Velice příjemná, pečlivá, šikovná a trpělivá lékařka, skvělý přístup k dětem. Sestřička je rovněž velmi příjemná. Všem doporučuji.

Velmi milá, ochotná, pečlivá, trpělivá a profesionální zubařka, sestřička také velmi příjemná a ochotná. Chodíme k ní celá rodina už mnoho let. Zbavila mě strachu ze zubařů, člověk se zde i v zubařském křesle necítí nepříjemně. Má velmi hezký přístup i k dětem, prostředí je také velmi příjemné. Jedinou nevýhodou je, že kromě OZP nemá smlouvu s jinými pojišťovnami. Všem mohu jen doporučit.

X

Zatim všechny plomby drží :-)

Milá, pečlivá a profesionální paní doktorka, chodíme k ní celá rodina. Navíc příjemné prostředí i milá sestřička-to vše hraje pro to abych tuto ordinaci jen doporučila!
Jedinou nevýhodou je, že paní doktorka nemá smlouvu s pojišťovnou, takže si člověk musí péči hradit.

Paní doktorka je velice milá, profesionální a také velice příjemná k dětem. Mohu ji vřele doporučit.

Také mohu jen doporučit. Čekala jsem několik let, než se jí uvolní místo, abych se mohla stát její pacientkou. Mám na ní již mnoho let jen skvělé reference.
Je velmi pečlivá, velice příjemná. Chodím k ní s klidem a bez obav (teď už i s dětma).

velmi příjemná, vstřícná a trpělivá lékařka, empatická, profesionální přístup a hlavně odvedené zákroky, i sestřička moc příjemná. Prostředí a atmosféra kde z vás opadá "strach ze zubaře". Vřele doporučuji.