Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Národních hrdinů 587, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Ověřeny pacient

Pani doktorka i sestřičky jsou prima tým,velmi ochotné a příjemné.

T
Ověřeny pacient

Paní doktorka Nováková je opravdový profík! Mohu vřele doporučit. Pomohla mi vyřešit nečekané zdravotní problémy. Jen díky ní jsem se netrápila zbytečně dlouho, protože odhalila včas správnou diagnózu. Velmi milá, vždy ochotná a dobře naladěná s chápajícím přístupem. Děkuji mockrát.

J
Ověřeny pacient

Nedokážu si představit lepšího lékaře. Jak doktorka Nováková, tak její sestřička jsou neuvěřitelně pozitivní a ochotní lidé. Do ordinace tak člověk může jít bez nejmenších obav z toho, co ho čeká. Kdykoli jsem přišel s jakýmkoli požadavkem nebo s jakýmikoli potížemi, nic nebyl problém. Kvalita péče na vynikající úrovni. Kdyby takoví byli všichni lékaři, naše zdravotnictví by vypadalo úplně jinak. A kdyby takoví byli všichni lidé, náš svět by vypadal úplně jinak.
(doufám, že mi komentář nesmažou pro přílišnou zaujatost...ale vše, co jsem napsal, jsem napsal dobrovolně a ze svého přesvědčení :-) )

H
Ověřeny pacient

Paní doktorka Nováková je sluníčko, které předává svou energii i svým pacientům, což je nejúčinnější léčebná metoda. Její přístup k pacientům je vždy velmi vstřícný a laskavý a velmi profesionální. Děkujeme.

S paní dr mám jen ty nejlepší zkušenosti, dlouho jsem doktora nepotřebovala a najednou jsem u něj byla více než doma...Paní doktorka je neskutečné lidský a srdečný člověk, vyslechne, pomůže a popř zašle pro více vyšetření...takovéhoto lékaře jsem naposledy poznala ještě jako malé dítko...toto hodnocení patří i sestřičkám...moc Vám všem děkuji za to, že tu pro nás jste....

(Předchozí negativní komentář je mimo, protože paní doktorka je praktická nikoliv zubní lékařka).
K paní doktorce jsem docházela několik let v době, kdy jsem bydlela na Praze 9. Po svém přestěhování na druhý konec Prahy jsem ji už bohužel navštěvovat nemohla, ale doteď (zvlášť po neblahých zkušenostech s jinými lékaři) na ni s láskou vzpomínám. Velmi mi jako mladému děvčeti pomáhala s opakovanými a velmi úpornými infekcemi, a nikdy do mě zbytečně necpala ATB, což na tu dobu (začátek 90. let) bylo velmi pokrokové. A k tomu byla vždy milá, veselá a v dobré náladě. Paní doktorko, moc Vám dodatečně děkuji. Bývalá pacientka.

Absolutní spokojenost! Ochota, vstřícnost,lidské pochopení a hlavně snaha opravdu pomoci!

Naštěstí moc často paní doktorku nepotřebuji, ale když už k ní zajdu je vždy moc milá, profesionální a tostejné lze říci i o sestřičkách :)

nejlepší paní doktorka na světě....ne, vážně je skvělá, profesionálí, a navíc je to veselý a milý člověk se smyslem pro humor...takových je dnes velmi málo...paní doktorko, jsem rád, že jste...DŽ

N
Ověřeny pacient

Milá paní doktorka, přijemné sestřičky. Vždy milý přístup. Vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař