Ordinace praktického lékaře
Tenisová 10/981, Praha

Já mám s přístupem paní doktorky i její sestřičky jenom pozitivní zkušenosti a jsem rád, že mohu využívat její péče.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Varuji všechny před touto “doktorkou”. Problémy pacientů velmi bagatelizuje, na většinu odpoví, ze je člověk moc mladý a jen simuluje, k odborníkům není schopna pacienta odeslat. Dokonce ani neumí udělat predoperacni vyšetření. V životě jsem se s horší péči nesetkala! Je to odstrašující případ!

Paní doktorka oznámila pacientovi (po dvou - třech hodinách čekání), který se k ní chtěl zapsat, že by pro ní byl příliš drahý a tudíž ho nevezme.

U paní doktorky Moudré jsem byl několikrát, vždy byla svědomitá, pečlivá, nemám s ní nejmenší problém...

Myslím, že paní doktorka by měla svoji praxi ukončit, a to co nejrychleji. Moje rodina s ní má trvale špatné zkušenosti. Paní doktorka je výkonná administrátorka na psaní receptů a vybírání regulačních poplatků. Nejen, že zcela odmítá provádět preventivní péči (prohlídky), ale ani při zjevných potížích nenapíše bez naléhání doporučení ke specialistovi (asi čeká na všimné). Specialista pak člověku vyčiní, že si nechal případ zastarat, měl přijít dřív a diví se, že praktická lékařka nenapsala již dříve doporučení. Když však k ní přijde starší člověk s evidentními potížemi, které jsou zřejmé i laikovi, ona klidně prohlásí, že dotyčný je zdravý a dobře vypadá a ani se nenamáhá mu něco předepsat. Ve zmíněném případě byl zjevně nemocný odvezen zakrátko z domova záchrannou službou přímo na JIP! Myslím, že další komentář netřeba.

tak to mám teda radost z těch 'pozitivních' komentářů na paní doktorku .. přihlásila mě k ní babička a ještě sem u ní nebyla tet mám nejvetší bolesti břicha a po tom c sem si toto přečetla se mi k ní moc nechce :/

Tato lékařka je typická ukázka toho jak praktický lékař nemá fungovat. Na preventivní prohlídky nezve ani pacienta při návštěvě na potřebu prohlídky neupozorní. Když o preventivní prohlídku požádám, je mi sdělena odpověď, že to není potřeba - takže si kontroly u specialistů zajišťuji individuelně,ale nevím zda tímto způsobem podchytím všechna možná zdravotní rizika.Ani očkování např. proti chřipce není schopna zajistit, na můj dotaz dostanu odpověď,že ještě nemá žádné informace. Na požadavek založení internetové zdravotní knížky dostanu odpověď, že je to zbytečné.Varuji před návštěvou této lékařky - pacient ji obtěžuje, potřebuje za něj inkasovat pouze kapitační platbu!!!

Perfektní svědomitá, přátelská

Paní doktorka působí dojmem, že ji pacienti obtěžují. Naprosto se shodují mé zkušenosti s negativními názory zde. Podle paní doktorky jsou všichni simulanti, zanedbává péči a ohrožuje zdraví svých pacientů.

Přešel jsem k paní doktorce od Mudr.Blažka,který šel do důchodu.Neměl jsem dosud z paní doktorkou nejmenší problém.Vždy mi vyjde vstříc.