Praktická lékařka
Oderská 333, Praha

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní Hana Culková… její lékařskou praxi bohužel nelze hodnotit kladně, o sestře ani nemluvě. Nejsem u ní registrovaný jako pacient, je mojí pracovní lékařkou a zkušenost mám zatím jedinou s vydáním potvrzení o prohlídce.

Objednání jsem dostal od paní Culkové osobně, ale asi si ve svém kalendáři napsala špatný den. Když jsem přišel, otevřela mi vystresovaná a řekla mi, abych přišel jindy. Po výměně několika vět na mě začala křičet a pak práskla dveřmi s tím, že na pacienty nemá čas (!).

Nutně jsem od ní ale potřeboval potvrzení, kvůli kterému jsem přišel. Zkusil jsem zaťukat – nic, za 10 minut znovu a dveře se kupodivu otevřely a ona mě přijala jako by se nic nestalo a provedla velmi povrchní placenou prohlídku. Celé jí to netrvalo ani 5 minut.

Toto je věc, kterou by člověk od lékaře neočekával. Bylo to z její strany velmi neslušné a neprofesionální chování.

Umístění: Praktická lékařka Série zánětů močového měchýře

Bohužel musím konstatovat, že paní doktorka je velmi nespolehlivá. Přešla jsem k ní z důvodu změny bydliště, i když jsem jí ze začátku upozorňovala, že mám časté záněty močového měchýře, vůbec jí to nezajímalo a odmítla mi udělat testy, že prý jestli se mi to bude opakovat, tak to možná pošleme do laboratoře. Odmítla mi poslat e-recept, protože se zánětem močového měchýře, se vážně těžko k doktorovi dostává a navíc čeká v čekárně, kdy prodlevy mezi pacienty jsou dost dlouhé. Absolutně nespolehlivá, neřeší problémy, utekla jsem od ní!

Nepříjemná sestra, dlouhe cekani, pauzy mezi pacienty. Paní doktorka po nedostatečné prohlídce přítelkyni poslala domu s virozou at to vylezi. Paralen a poceni ji vyléčí. Za dva dny po vysokých horeckach jsem ji odvezl na pohotovost kde ji přišli na prvni stupeň boreliozy. Nechapu, hledáme jineho lékaře.

Pokud u této doktorky nemarodíte a přijdete jednou za čas, s něčím né vážným,tak to jde.Dokonce vám i tu žádanku napíše, pokud jí přesvědčíte, že jí potřebujete. Já jsem u ní asi tak druhý rok a za tu dobu jsem jí potřebovala akorád na angíny. Teď už se toho na mě sesypalo trochu víc a je problém. Přišla jsem s tím, že už měsíc mě bolí mandle jako při angíně. Udělala mi stěr a nic tam nebylo. Ok ale mě stále bolelo dost v krku. Ono ze stěru se určité bacili nepoznají. Tak jsem za paní dokrotkou přišla znovu, zda by byla tak hodná a napsala mi žádanku na krční.Ta byla naštvaná, říkala, že je to zbytečné, že ty bakterie jsou tak malinké že mi prášky nepomůžou a že je normální ležet třeba 3dny s horečkou (ano u chřipky možná) ale ten papír mi nakonec dala. Nestihla jsem samozřejmě žádnou kontrolu na krčnim, protože jsem dostala 40horečky a zase jsem skončila na pohotovosti za 90kč.Takže já u této doktorky od samého začátku fungovala tak, že jsem stejně vždy skončila na pohotovosti.A platila 90kč. Co se týče 30Kč co bylo napsáno v jednom názoru, tak se musím připojit, že p.doktorka okrádá pacienty, jelikož si myslím, že za kontrolu už se 30kč neplatí. Možná že si p.doktorka tento zákon o poplatku vyložila jinak.Kontrola znamená, že tam s něčím dete např. já se zánětem močáku, dokrotka mi dá prášky zaplatíte 30kč a máte přijít po dobrání s močí na kontrolu. A těch 30kč po mě vždy chtěla znovu. Já jsem se s tímto u předešlé obvodní doktorky nesetkala a to, že jsem u ní, je jen proto, že jsem se sem přestěhovala.Ale budu se snažit co nejdříve si najít jinou.Abych to dopověděla, tak při této poslední angíně jsem skončila na injekcích na Bulovce a nakonec na infekčnim. Kde mi potvrdili určitý virus navíc k té angíně..A když jsem doktorce přinesla papíry, tak koukala a za pár dní jsem tam nesla tu moč,protože jsem měla zánět močáku a bavila jsem se s ní o tom, že jsem měla jeden test co mi dělali na infekčnim špatný a ptala jsem se, kdy by bylo dobré ho zopakovat. Jelikož tento test je důležitý z důvodu, že jsem chtěla miminko a tudíš musím být zdravá a ona se podívala na papír a řekla, tady píšou test není výsledek-tak jsem paní doktorku poprosila ať z těch desek co jsem jí dala vyndá i ostatní papíry s výsledkama z Bulovky a teprve tehdy zjistila za ten týden co je měla u sebe, že tam je víc papírů a že tedy ten test byl prováděn. Dále mi velice neochotně a naštvaně při zvýšeném hlasu napsala žádanku na revmatologii, kdy mi otekl kotník, měla jsem teplotu, při chůzi mě to bolelo, zhoršilo se to tak, že mi vystřelovala bolest do nohou výše a nyní jsem na tom tak, že mi otéká i druhá. Pozn.Před půl rokem stejné obtíže-opět neřešeno.Vždy mi jen odpoví-"to není možné".A nic mi v podstatě na to neřekla co by to mohlo být..Tak jsem se ten den dostavila na revmat.a oni tam v pátek vůbec nefungují, stejně tak jako tato doktorka-on je přeci pátek!!!-viz jiné hodnocení..Že by mi třeba řekla, že je možné, že tam nebudou a napsala mi jména jiných doktorů, kam bych případně mohla, to ne.Takže trpim jako pes celý víkend..Manžel mě přenáší v náruči na wc...Možná zase skončím na pohotovosti nebo pokud si zavolám sanitku, tak možná už začne někdo něco řešit.Jak tohle dopadne nevim ale její nezájem mě vytáčí a její poznámky, že udělat mi kontrolní testy co mi dělali na Bulovce stojí peníze.(asi to platí ze svého nebo co) mě přivádí k šílenství a budu se snažit si najít jiného doktora, který nebude čekat až mi otečou nohy jako konve ale bude ho zajímat třeba také prevence.

Jsem u paní doktorky asi 3 roky a neměl jsem problém. Nemohu moc objektivně hodnotit, protože mi nikdy nic vážného nebylo, ale i těch pár maličkostí co se mnou řešila, vyřešila v pořádku. Je milá a vždy mi přišla i poměrně ochotná.

JÁ MUSÍM OPĚT REAGOVAT NA TA ŠPATNÁ HODNOCENÍ PANÍ DOKTORKY.
NA KONCI LISTOPADU JSEM MĚLA NĚJAKOU VIROZU A JELIKOŽ JSEM MĚLA I TEPLOTU VYDALA JSEM SE K PANÍ DOKTORCE A MUSÍM OPĚT OPAKOVAT MILÁ, VSTŘÍCNÁ A MOHU JEN POTVRDIT LEŽET A PÍT ONO NA TOTO ONEMOCNĚNÍ OPRAVDU NIC JINÉHO NEPOMÁHÁ, NĚKDO JE Z TOHO VENKU ZA TÝDEN MĚ TO TŘEBA TRVÁ TŘI TÝDNY A TO OPRAVDU POCTIVĚ LEŽÍM, ALE ZNÁM TAKÉ TI KTEŘÍ PŘIJDOU OD LÉKAŘE A DĚLAJÍ VŠECHNO MOŽNÉ JEN SE NELÉČÍ NO A PAK SE NEMŮŽOU DIVIT, ŽE NEMOC SE OPĚT VRÁTÍ. ZKRÁTKA A DOBŘE NA PANÍ DOKTORKU NEDÁM DOPUSTIT.
JANA ARAZIMOVÁ

Paní doktorka si dnes (přes můj udiv) řekla o 30Kč za kontrolu, která spočívala v mrknutí do krku. Jinak předtím mi na moje potíže, že se mi asi vrací angína řekla, že jsem prostě unavená... a za 3 dny jsem brala opět atb.

Já chodím k paní doktorce asi 15 let možná i víc a začal tam chodit i můj manžel. Myslím si , že paní doktorka je pečlivá a vše ochotně vysvětlí. Já si na ni stěžovat nemohu a když tam jde člověk po desáte tak je čekárna celkem prázdná.

Tahle paní doktorka se možná chová opatrněji a s respektem ke starším lidem, ovšem jinak nepřeháním, že se chová velice rizikově. Při bolestech žaludku, kdy se pacientovi rosí čelo a mluví o tom, že byl před hodinou zkroucený, že ani nemohl chodit, s úsměvem řekla: "A co s vámi mám dělat, je pátek..!! Kupte si žaludeční čaj." Nedostala jsem žádný poukaz na další vyšetření a čaj jsem pila i bez její rady. Takhle by od ní mohl odejít pacient s prasklým žaludečním vředem,co se dá dělat, je přece pátek...
Příště jsem na počínající angínu dostala cedulku s názvem léku,neupozornila mě, že to jsou homeopatika,navíc okolo 250 korun.
Nakonec jsem to s ní vzdala po té, co jsem těhotná přišla s tím, že kašlu už dva měsíce a čím dál víc - ona se opravdu nezvedne,aby si poslechla dýchání, s úsměvem mě poslala domů, ať si vařím pruduškový čaj.Celou dobu máte pocit,že jste jen u "obvoďáka" a není proč se vzrušovat. Za dva dny na mě manžel zavolal jinou doktorku, která mě poslechla u nás doma a odhalila zápal plic. Už se netrápím, skončila jsem u ní.A jestli někdo někdy zažaluje paní doktorku za zanedbání péče,bude mi těch lidí líto, ale nepřekvapí mě to.

Ochotný, vstřícný přístup, nikdy neodmítla mi pomoci, ráda vysvětlí, co je třeba