MUDr.

Halyna Lyutyk

verifiedCreated with Sketch.

9 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

2004 : Absolvovala Lvivskou národní lékařskou univerzitu Danyla Halyckého a získala úplné vysokoškolské vzdělání v oboru Stomatologie (přidělena kvalifikace stomatologa) Stomatologická… Více

Adresy

 • ADENTIST PRAHA s.r.o.

  Werichova 23/1145
  15200 Praha 5, hl. město Praha

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost, Bankovní převod, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

  Služby

  Fotokompozitní výplň od 1 050 kč
  Odborná konzultace od od 200 kč
  Bělení zubů od od 2 500 kč
  Extrakce dočasného zubu od 180 kč
  Běžný termín
  Dekapsulace zubu moudrosti
  Otevřená kyretáž
  Snímatelné náhrady
  Parodontologie
  Vyšetření opg od 470 kč
  Dentální hygiena od od 1 140 kč
  Extrakce stálého zubu od 600 kč
  Komplikovaná extrakce zubu moudrosti od 1 200 kč
  Korekce tvaru zubu
  Uzavřená kyretáž
  Náhrada straceného zubu
  Pohotovostní služby

  Více

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Paní zubařku jsem našla právě díky této stránce a musím říct, že kladné hodnocení úplně sedí, jsem naprosto spokojena. Pracuje velice dobře, používá kvalitní materiály i vybavení, zákroky jsou bezbolestné nebo bolí jen minimálně, v případě potřeby vyjde vstříc dokonce i mimo ordinačních hodin a navíc má vždy dobrou náladu a milý, přátelský přístup. Co víc si přát? Jsem velice ráda, že chodím k ní a všem ji mohu jen doporučit. Sára Hulková

  Halyna Lyutyk2016-11-14

  Dobrý den.
  Paní Hulková,
  mockrát děkuji za Váš názor. Opravdu to velmi vážím.
  Ráda že Vy spokojená s moji práce a to je pro mě nejlepší hodnocení. Medicínu považuji za jednu z nejdůležitějších profese na světě, proto snažím se dělat to co nejvíc kvalitně, mít individuální přístup ke každému člověku a byt maximálně vstřícná.
  Děkuji ještě jednou a těším se na Vas.
  S pozdravem a přáním pěkného dne.
  MUDr.Halyna Lyutyk.

 • Jsem velmi spokojená s paní Mudr. Lyutyk. Paní doktorka vše důkladně vysvětlí, jaké jsou možnosti, případy atd. Je velmi pečlivá, obětavá a je vidět, že jí práce těší, navíc je velmi milá. Má moderně zařízenou ordinaci, zákroky jsou bezbolestné. Dokáže si udělat pro vás čas i mimo ordinační hodiny za což ji obdivuji. Navíc na to že není rodilá Češka, mluví velmi dobře česky. Těším se na příští návštěvu. Vřele doporučuji. Nina Huber

  Halyna Lyutyk2015-09-23

  Paní Huber,
  děkiji za krásná slova, kterých si velmi vážím. To aby se pacient cítil dobře, byl spokojený a měl skvěle a maximálně dokonale udělanou práci v pusince je pro mě nejdůležitější! Taky těším se na příští návštěvu a Váš krásný úsměv a hezký bili zubky budou pro mě ten nejlepší výsledek moji práci :)))

 • E

  Paní doktorka Halyna Lyutyk je vynikající zubní lékařka. Na rozdíl od mých předchozích zubních lékařů je velmi pečlivá a milá, k pacientům přistupuje jako k rovnocenným partnerům, se kterými vždy probere nejvhodnější z možných řešení, má perfektně vybavenou ordinaci a i jinde bolestivé zákroky řeší bezbolestně. S akutní bolestí mě ošetřovala i dlouho po ordinačních hodinách a zachránila mě zub, který chtěla předchozí zubařka vytrhnout. Paní doktorka je nejen velmi profesionální stomatolog, ale i mimořádně empatický člověk a jsem velmi ráda, že mohu být v její péči. S poděkováním a s úctou Eva Vlachová.

  Halyna Lyutyk2015-09-23

  Dobrý den.
  Paní Vlachová mockrát děkuji za Váš názor a hezké hodnocení. Opravdu mám ráda svoji práce, snažím se dělat to jaknejlépe a najít tu "správnou" cestu ke každému případu. Když člověk má důvěru k doktorovi a ví co on děla a proč to děla, tak i ta léčba probíhají mnohém jednoduše a úspěšně. Když správně pamatuji ten Váš akutní případ, tak byl v pátek večer a nevím, jak bych nechala člověka s obrovskou bolesti přes víkend jen proto že mám po pracovní době a mě se nechce.
  Těším se na další návštěvu a spoluprácí :)

 • V
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Jako pacientka dr. Lyutyk si dovoluji přenést na papír několik vět, které neberu jen jako hodnocení lékaře, ale i jako osobní vyjádření pocitů k osobnosti, která může být profesionálně i lidsky pozitivním příkladem kolegům, jichž se už při vstupu do ordinace většina lidí obává.
  Všichni jsme vděčni lidem, které k životu nutně potřebujeme, kteří však také chápou, že potřebují nás - svoje pacienty. Paní dr. Lyutyk je tohoto vztahu pozitivním příkladem, neboť - umí zbavit svoje pacienty strachu z bolesti, dokáže klientovi vysvětlit důvody svého prof. postupu, zvládá při tom i obtížné zákroky všeho druhu, má perfektně nastudované nové metody ošetření a udržování chrupu včetně bělení a celé dentální hygieny. Velmi důležité jsou také problémy týkající se časové flexibility, a to na úkor jejího osobního denního programu. Nezanedbatelná je v tomto případě právě časová dohoda s pacientem - paní doktorka je schopná soustředit se na svou práci i pozdě večer.
  Na závěr bych chtěla napsat, že hodnota člověka je v tom, jak cílevědomě a s jakým úsilím vykonává své životní poslání. Naučit se určitou profesi dokáže mnoho lidí, ale vykonávat ji kvalitně a dlouhodobě v cizí zemi, mluvit výborně jazykem této země, to nedokáže každý! Setkání s ní je příjemné, více se těšíte, než bojíte.
  Na základě výše popsaných skutečností upřímně doporučuji dr. Lyutyk jako zubního specialistu i dalším eventuálním pacientům.
  Ing. arch. Veronika Kubátová

  Halyna Lyutyk2015-07-22

  Paní Kubátová, děkuji za Váš názor a hezké hodnocení. Snažím se stále na sobě pracovat a i neustále zlepšovat přístrojové vybavení a prostředí ordinací. Děkují ještě jednou a těším se na Váš :)

 • K paní zubařce jsem se dostal díky kamarádce. Paní je velice milá, vše vysvětlí a je vždy v dobré náladě. Jak psal někdo přede mnou, také musela opravovat nešvary po předchozím zubaři a zvládla to na výbornou! Nezbývá nic jiného než poděkovat a doporučit.

  Halyna Lyutyk2015-06-17

  Pan Šmída, děkuji za názor, který mě velmi těší, a je pro mě další motivací.

 • A

  Paní doktorka je velice pečlivá, milá a skutečně šikovná. Děla svou prací výborně a její služby jsou profesionální. Používá nejmodernější technologie v oblasti stomatologické protetiky. Má moderně vybavenou ordinace. Měl jsem docela složitý případ, ale paní doktorka to všechno bezbolestně vyřešila. Byl jsem velice spokojen. Má zlaté ruce. Můžu jen d o p o r u č i t ! Mgr. Andrej Sotnikov

  Halyna Lyutyk2015-06-17

  Děkuji za krásná slova, kterých si velmi vážím.

 • Paní doktorka je vždy milá, příjemná a usměvavá. Všechno vysvětlí, najde to nejlepší řešení, odvádí dokonalou práci.

  Halyna Lyutyk2015-06-17

  Paní Oktabcova, děkuji moc a těšim se na Vás :)

 • M

  Dobrý den,
  měl jsem uštípnutý zub a moje tehdejší zubařka mi navrhovala pouze extrakci. Na doporučení kolegy jsem zavolal MUDr. Lyutikové. Ta mě přijala ještě téhož dne a navíc po skončení svých ordinačních hodin v 20:30!!! Po několika měsíční léčbě mám zub zachráněný. Nyní navštěvuje ordinaci celá má rodina včetně dětí 3-9 let. Paní doktorka má velmi profesionální a osobní přístup. Její péči mohu vřele všem doporučit.

  Halyna Lyutyk2015-06-17

  Děkuji a vždy ráda Vám pomůzu!

 • Ž

  K paní Halině mě přivedla přítelkyně, protože jsem nebyl spokojený s mým zubním lékařem v Černošicích. Nekvalitní a drahý. Paní Halina mi opravuje všechny zuby po bývalém lékaři. Její práce je precizní, vřele doporučuji a ceny jsou příznivé.

  Halyna Lyutyk2015-04-05

  Pane Ženatík, mockrát děkuji.

Dotazy od pacientů (7)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • 2004 : Absolvovala Lvivskou národní lékařskou univerzitu Danyla Halyckého a získala úplné vysokoškolské vzdělání v oboru Stomatologie (přidělena kvalifikace stomatologa)

  Stomatologická praxe od roku : Dentální hygienistka, asistent vedoucího zubního lékaře - parodontologa v soukromí zubní klinice
  2005 : Osvědčení specialisty v oboru terapeutická stomatologie
  2005 - 2007 : Praxe v soukromí zubní klinice na pozici zubního lékaře
  2008 : Osvědčení o uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikace v magisterském studijním programu Zubní lékařství, studijní obor Zubní lékařství (Univerzita Karlova v Praze, 1. lékařská fakulta)
  2009 : Úspěšné absolvování teoretické a praktické části aprobační zkoušky Ministerstva zdravotnictví České republiky; Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví České republiky "O uznání způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lékaře na území České republiky"
  2009 - 2011 : Praxe v soukromí zubní ordinace na pozici zubního lékaře
  Od roku 2011 : Provozování vlastni zubní ordinaci s zaměřením na zachovnou a chirurgickou stomatologie, parodontologie a protetiku
  Od roku 2009 : Člen České stomatologické komory

Specializace

 • zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

 • čeština
 • ukrajinština
 • ruština

Stáže

 • 18. - 19. května 2002 : Zúčastnila 63. univerzitní studentské vědecké konference, jakožto autorka práce na téma : "Rentgenologická diagnostika a diferenciální diagnostika Ewingůva sarkomu a osteomyelitidy čelisti" (Ministerstvo zdravotnictví Ukrajiny. Státní lékařská univerzita Danyla Halyckého ve Lvově)
 • 27. září 2005 : Absolvovala kurz "Současné aspekty profylaktické hygieny dutiny ústní" (Institut progresívních stomatologických technologií. Kyjiv)
 • 21. března 2009 : Absolvovala teoretickou a praktickou část výukového kurzu "Aktuální otázky klinické parodontologie" Stomatologické vědecko - klinické středisko Institutu stomatologie NMAPO P.L.Šupyka, Kyjiv)
 • 14. dubna 2010 : Absolvovala kurz "Základy dentální implantologie a seznámení se systémem" (Praha)
 • 10. - 11. září 2012 : Absolvovala praktický kurz "Kompozitní materiály od GC" (práce na modelech v laboratoři pod vedením odborného lektora) (Leuven, Belgie)
 • 17. listopada 2012 : Absolvovala praktický kurz "Implantologie pra začátečníky i pokročilé" (Praha)
Více

Nemoci

 • bolesti zubů
 • zubní kaz
 • zubní kámen
 • chybějící zuby
 • onemocnění dásní
 • zbarvení zubů
Více

Fotografie