Přijímám: dospělí

Od 900 Kč

Od 470 Kč

Od 70 Kč

ADENTIST PRAHA s.r.o.

2004 : Absolvovala Lvivskou národní lékařskou univerzitu Danyla Halyckého a získala úplné vysokoškolské vzdělání v oboru Stomatologie (přidělena kvali...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Zubní kaz
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: ADENTIST PRAHA s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Velmi schopná, empatická a pečlivá lékařka. Krásná ordinace a prostory čekárny. Výborná Čeština a osobní přístup.

Umístění: ADENTIST PRAHA s.r.o. Běžný termín

Docházím k paní doktorce Lyutyk pravidelně již několik let a jsem velmi spokojená. Vyhovuje mi především její citlivý přístup, pečlivost a otevřenost. Před každým zákrokem vše detailně vysvětlí a konzultuje.
Odvádí skvělou a profesionální práci, a svým klientům se vždy věnuje na sto procent. Určitě ji mohu všem vřele doporučit.

Paní zubařku jsem našla právě díky této stránce a musím říct, že kladné hodnocení úplně sedí, jsem naprosto spokojena. Pracuje velice dobře, používá kvalitní materiály i vybavení, zákroky jsou bezbolestné nebo bolí jen minimálně, v případě potřeby vyjde vstříc dokonce i mimo ordinačních hodin a navíc má vždy dobrou náladu a milý, přátelský přístup. Co víc si přát? Jsem velice ráda, že chodím k ní a všem ji mohu jen doporučit. Sára Hulková

Paní Hulková,
mockrát děkuji za Váš názor. Opravdu to velmi vážím.
Ráda že Vy spokojená s moji práce a to je pro mě nejlepší hodnocení. Medicínu považuji za jednu z nejdůležitějších profese na světě, proto snažím se dělat to co nejvíc kvalitně, mít individuální přístup ke každému člověku a byt maximálně vstřícná.
Děkuji ještě jednou a těším se na Vas.
S pozdravem a přáním pěkného dne.
MUDr.Halyna Lyutyk.

Jsem velmi spokojená s paní Mudr. Lyutyk. Paní doktorka vše důkladně vysvětlí, jaké jsou možnosti, případy atd. Je velmi pečlivá, obětavá a je vidět, že jí práce těší, navíc je velmi milá. Má moderně zařízenou ordinaci, zákroky jsou bezbolestné. Dokáže si udělat pro vás čas i mimo ordinační hodiny za což ji obdivuji. Navíc na to že není rodilá Češka, mluví velmi dobře česky. Těším se na příští návštěvu. Vřele doporučuji. Nina Huber

Paní Huber,
děkiji za krásná slova, kterých si velmi vážím. To aby se pacient cítil dobře, byl spokojený a měl skvěle a maximálně dokonale udělanou práci v pusince je pro mě nejdůležitější! Taky těším se na příští návštěvu a Váš krásný úsměv a hezký bili zubky budou pro mě ten nejlepší výsledek moji práci :)))

Paní doktorka Halyna Lyutyk je vynikající zubní lékařka. Na rozdíl od mých předchozích zubních lékařů je velmi pečlivá a milá, k pacientům přistupuje jako k rovnocenným partnerům, se kterými vždy probere nejvhodnější z možných řešení, má perfektně vybavenou ordinaci a i jinde bolestivé zákroky řeší bezbolestně. S akutní bolestí mě ošetřovala i dlouho po ordinačních hodinách a zachránila mě zub, který chtěla předchozí zubařka vytrhnout. Paní doktorka je nejen velmi profesionální stomatolog, ale i mimořádně empatický člověk a jsem velmi ráda, že mohu být v její péči. S poděkováním a s úctou Eva Vlachová.

Dobrý den.
Paní Vlachová mockrát děkuji za Váš názor a hezké hodnocení. Opravdu mám ráda svoji práce, snažím se dělat to jaknejlépe a najít tu "správnou" cestu ke každému případu. Když člověk má důvěru k doktorovi a ví co on děla a proč to děla, tak i ta léčba probíhají mnohém jednoduše a úspěšně. Když správně pamatuji ten Váš akutní případ, tak byl v pátek večer a nevím, jak bych nechala člověka s obrovskou bolesti přes víkend jen proto že mám po pracovní době a mě se nechce.
Těším se na další návštěvu a spoluprácí :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jako pacientka dr. Lyutyk si dovoluji přenést na papír několik vět, které neberu jen jako hodnocení lékaře, ale i jako osobní vyjádření pocitů k osobnosti, která může být profesionálně i lidsky pozitivním příkladem kolegům, jichž se už při vstupu do ordinace většina lidí obává.
Všichni jsme vděčni lidem, které k životu nutně potřebujeme, kteří však také chápou, že potřebují nás - svoje pacienty. Paní dr. Lyutyk je tohoto vztahu pozitivním příkladem, neboť - umí zbavit svoje pacienty strachu z bolesti, dokáže klientovi vysvětlit důvody svého prof. postupu, zvládá při tom i obtížné zákroky všeho druhu, má perfektně nastudované nové metody ošetření a udržování chrupu včetně bělení a celé dentální hygieny. Velmi důležité jsou také problémy týkající se časové flexibility, a to na úkor jejího osobního denního programu. Nezanedbatelná je v tomto případě právě časová dohoda s pacientem - paní doktorka je schopná soustředit se na svou práci i pozdě večer.
Na závěr bych chtěla napsat, že hodnota člověka je v tom, jak cílevědomě a s jakým úsilím vykonává své životní poslání. Naučit se určitou profesi dokáže mnoho lidí, ale vykonávat ji kvalitně a dlouhodobě v cizí zemi, mluvit výborně jazykem této země, to nedokáže každý! Setkání s ní je příjemné, více se těšíte, než bojíte.
Na základě výše popsaných skutečností upřímně doporučuji dr. Lyutyk jako zubního specialistu i dalším eventuálním pacientům.
Ing. arch. Veronika Kubátová

MUDr. Halyna Lyutyk

Paní Kubátová, děkuji za Váš názor a hezké hodnocení. Snažím se stále na sobě pracovat a i neustále zlepšovat přístrojové vybavení a prostředí ordinací. Děkují ještě jednou a těším se na Váš :)

K paní zubařce jsem se dostal díky kamarádce. Paní je velice milá, vše vysvětlí a je vždy v dobré náladě. Jak psal někdo přede mnou, také musela opravovat nešvary po předchozím zubaři a zvládla to na výbornou! Nezbývá nic jiného než poděkovat a doporučit.

MUDr. Halyna Lyutyk

Pan Šmída, děkuji za názor, který mě velmi těší, a je pro mě další motivací.

Paní doktorka je velice pečlivá, milá a skutečně šikovná. Děla svou prací výborně a její služby jsou profesionální. Používá nejmodernější technologie v oblasti stomatologické protetiky. Má moderně vybavenou ordinace. Měl jsem docela složitý případ, ale paní doktorka to všechno bezbolestně vyřešila. Byl jsem velice spokojen. Má zlaté ruce. Můžu jen d o p o r u č i t ! Mgr. Andrej Sotnikov

MUDr. Halyna Lyutyk

Děkuji za krásná slova, kterých si velmi vážím.

Paní doktorka je vždy milá, příjemná a usměvavá. Všechno vysvětlí, najde to nejlepší řešení, odvádí dokonalou práci.

MUDr. Halyna Lyutyk

Paní Oktabcova, děkuji moc a těšim se na Vás :)

měl jsem uštípnutý zub a moje tehdejší zubařka mi navrhovala pouze extrakci. Na doporučení kolegy jsem zavolal MUDr. Lyutikové. Ta mě přijala ještě téhož dne a navíc po skončení svých ordinačních hodin v 20:30!!! Po několika měsíční léčbě mám zub zachráněný. Nyní navštěvuje ordinaci celá má rodina včetně dětí 3-9 let. Paní doktorka má velmi profesionální a osobní přístup. Její péči mohu vřele všem doporučit.

MUDr. Halyna Lyutyk

Děkuji a vždy ráda Vám pomůzu!

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Ráda bych se zeptala, jestli přijímáte i malé děti od jednoho roku? Synovi je momentálně 10 měsíců a hledám pro něj zubaře.
Děkuji,

Dobrý den.

Mockrát děkuji za Váš dotaz.
Ano, přijímáme děti od jednoho roku. Právě v tomto věku měla bych proběhnout i první preventivní prohlídka.
V případě zájmu stači nás zkontaktovat a určítě domluvíme termín i pro te "nejmenší pacienty".
S přátelským pozdravem.

MUDr. Halyna Lyutyk

Dobrý den, berete stále nové pacienty a Vojenskou pojišťovnu? Pokud ano kde na Vás seženu telefonický kontakt? Děkuji

Dobrý den.

Mockrát děkuji za Váš dotaz.

Ano. Stále přibíráme nové pacienty.
Já osobně málo objednávám nové pacienty, kvůli docela dlouhé objednávácí době. Ale když nemáte akutní problém a ošetření "čeka", tak předpokládám že s objednáním neměl bych být problém.
V případě, že ošetření potřebujete co nejdříve, náš tým doktorů kvalitně a s nejrychlejším objednáním provede všechne potřebné zákroky.

Smlouvu s Vojenskou zdravotní pojišťovnou máme a s tímto neměl by nastat nějaký problém. Ale musím říct, že přes pojišťovnu můžeme nabídnout jenom základní věci. Snažíme se poskytovát kvalitní služby s používáním moderních technologií a materiálů a to bohužel není hrazeno s veřejného zdravotního pojištění. Tak tedy kvalitní služby musí klient úhradit sám.

Doporučuji Vám objednát se na vstupní preventivní prohlídky, která je hrazena pojišťovnou a na základě toho rozhodně zmůžeme vybrat vhodný pro Vás plán léčby a vysvětlit co to může obnášet finančně.

V případě zájmu pro objednání nebo jakýchkoliv dotazů stačí nás kontaktovat na telefonním čísle, které najdete na našich webových stránkách. Nebo přes stránky portálu " Známý lékař".

S přátelským pozdravem.