Zubní lékařství

(13 názorů)

Lékaři a specialisté na této klinice

Fotografie

• ADENTIST PRAHA s.r.o.

Werichova 23/1145

15200, Praha 5, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

• Halyna Lyutyk

Zubař, MUDr.

• Paní zubařku jsem našla právě díky této stránce a musím říct, že kladné hodnocení úplně sedí, jsem naprosto spokojena. Pracuje velice dobře, používá kvalitní materiály i vybavení, zákroky jsou bezbolestné nebo bolí jen minimálně, v případě potřeby vyjde vstříc dokonce i mimo ordinačních hodin a navíc má vždy dobrou náladu a milý, přátelský přístup. Co víc si přát? Jsem velice ráda, že chodím k ní a všem ji mohu jen doporučit. Sára Hulková

• Jsem velmi spokojená s paní Mudr. Lyutyk. Paní doktorka vše důkladně vysvětlí, jaké jsou možnosti, případy atd. Je velmi pečlivá, obětavá a je vidět, že jí práce těší, navíc je velmi milá. Má moderně zařízenou ordinaci, zákroky jsou bezbolestné. Dokáže si udělat pro vás čas i mimo ordinační hodiny za což ji obdivuji. Navíc na to že není rodilá Češka, mluví velmi dobře česky. Těším se na příští návštěvu. Vřele doporučuji. Nina Huber

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Liudmyla Ryboichuk

Zubař, MDDr.

• T
      Umístění: ADENTIST PRAHA s.r.o.

Milá,mladá,příjemná.Můžu jen doporučit.Ty co si myslí že ten kdo má delší zkušenosti praxe neznamená že je lepší.Opravdu za mně za jedničku.

• Paní doktorka je velmi pečlivá a příjemná, je vidět, že své práci rozumí. Vždy jsem byla spokojena. Martina

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

zubní lékařství

Telefon na objednání se na návštěvu

776 461 902