Praktický lékař pro dospělé
Chorvatská 13/1399, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor zastupoval o Vánocích obvodního lékaře mé maminky. Byl velmi příjemný, empatický a odborně vysvětlil a především posoudil její stav. Pro jistotu k vyloučení jiné diagnózy nás poslal do FNKV, ale měl pravdu. Patří mu náš dík!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je sjvělý empatický lékař se skutečným zájmem o pacienta a lidským laskavým přístupem.Má novou sestřičku,která je velice milá,ochotná a připravena pomoci svým pacientům kdykoli.Přístup obou je opravdu nadstandartní a v dnešní nelehké kovidové době se s ním člověk málokde potká.Na tento tým se každý pacient může plně spolehnout.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvělý lékař! Starosvětský přesto moderní, znalý, chápající, odborný, vtipný, starostlivý, obětavý a edukovaný

Po přečtení všech komentářů i já musím přidat své díky panu doktorovi i sestričce. Skvělá dvojka, která jak se říká nikdy nezradí. Po odborné stránce velká pečlivost a pochopení, lidskost a srdečnost jim opravdu není cizí. Vřele doporučuji.

Skvělý lékař, přístupem spolu ze sestrou jsou trochu ráznější, ovšem svému řemeslu rozumí a dokáží pomoci, neřadí se mezi doktory co vás rychle prohlídne a odbyde...zjišťuje zda je nutné nasadit atb či nikoliv, pokud přijdete s bolestí vyloučí všechny možné věci kolem a kolem a potom vám dá na výběr s léčbou. Řekne vám klady i mínusy ohledně léčby apod,. vše vysvětlí.

Být jen víc takových lékařů, které by mohl člověk s klidným svědomím na 100 % dopodručit! A vlastně i sester, člověk se alespoň pobaví.

Nejlepší praktický lékař!!! Vždy mě vyslechne a doporučí mi nejlepší řešení. Plně mu důvěřuji a všem ho doporučuji!
Sestra je trošku "jiná" :-), ale už jsem si zvykla a při návštěvě se i pobavím.

nejlepší lékař všech dob, myslim to vážně ale snažim se teď napsat nejméně 100 znaků aby byly přijaty mé hvězdičky a to všech pět....

Pan doktor je vždy ochotný naslouchat a pomoci a snaží se poslat na odpovídající vyšetření (sono,odeslání ke specialistovi apod.),když je to třeba,rozhodně se člověk nemusí těchto vyšetření dožadovat,jako u některých jiných lékařů. Poradí,často i po telefonu,když je nějaká akutní situace,samozřejmě někdy to není možné,když má plnou ordinaci nebo svlečeného pacienta v ordinaci. Sestřička mi nevadí,jen je opravdu trochu svéraznější,ale i kdyby,tak kvůli sestře tam přeci nechodím,hlavně kvůli panu doktorovi,což je opravdu skvělý praktik se spoustou zkušeností,který se neustále vzdělává novým poznatkům v medicíně. Vyšetří vždy pečlivě a neodbývá pacienta jen od stolu. I po přestěhování do Berouna za ním stále dojíždím a praktického lékaře bych neměnila.

Lekar je kompetentni, ale asi si ho budu muset zmenit kvuli jeho sestricce. Nejsem zadna baba, co by se rozklepala, kdyz na ni nekdo krikne, ale co je moc to je moc. Nenecham na sebe rvat, jeste kdyz jsem treba nemocna. Prijde mi, ze lekar ma v ordinaci zapsano milion pacientu, aby mel co nejvic penez a pak to nestiha, prestoze se to snazi mit rozplanovane pomalu na vteriny. Bez objednani proste neni mozne prijit, kdyz je clovek nemocny, tak ho sestra s velmi neprijemnymi kecy objedna na druhy den, a kdyz clovek jen potrebuje nejaky papir nebo podobne, tak je objednan pomalu za dva tydny. Navic, i kdyz tam teda clovek prijde bez objednani, tak ceka... A musi si stoupnout pomalu pred dvere, aby si ho nekdo vsimnul. Do tehle nestihacky si sestra i doktor davaji pauzicky nebo na sebe pres ordinaci vyrvavaji, at uz o tom co je pacientum nebo o tom jaka je krava ta pani co zrovna volala, to jako nevi, ze na vysledky se vola v jednu a podobne. Jeste posledni vec, i kdyz se clovek rozhodne objednat, tak se vubec nemusi do ordinace dovolat. Stalo se mi vicekrat, ze telefon zvonil a nikdo to nezvedal nebo proste nezvonil.