Praktická lékařka pro dospělé
náměstí Dr. Holého 11/1052, Praha

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Mám paní doktorku moc ráda, za její vstřícnost a ochotu. Kdykoli něco s manželem potřebujeme, vždy nam pomůže. Místo odkladů prosadila operaci slepého střeva, které jen trochu pobolívalo. Nebo se šla sama osobně do lékárny zeptat, jestli mají přípravek na vši, který jsme sháněli. Ochotně posílá recepty sms. Je úžasně lidská a milá, vůbec se nepovyšuje a jedná s námi na rovinu. Mám ji moc ráda jako dobrého člověka.

Paní doktorku bych ohodnotila velice kladně, líbí se mi její přímočarý a upřímný přístup. Po mé zkušenosti s lékařem, který o Vás nemá absolutně zájem a na vše předepisuje klid a Paralen, je tohle příjemná změna.
Vyšetří, poradí, doporučí a ještě se Vás zeptá, jak se daří. :-)
S čekáním jsem nikdy neměla problém, čekala jsem vždy max 15 min. Jediný mínus je ta čekárna - působí děsivě a je tam zima, ale na služby paní doktory si rozhodně nemůžu stěžovat.

Kdysi jsem chodila společně s manželem k paní doktorce Vránové, bylo to něco otřesného. Absolutní nezájem o pacienta, arogantní chování, souhlasím s předešlým názorem, že pokud neumíráte, tak nemáte šanci,aby se s vámi v ordinaci někdo bavil. Hlavně zaplatit a neobtěžovat.

Paní doktorka mne přijala bez objednání, důkladně prohlédla, dala poukazy na další vyšetření a poskytla péči, tak jak má být na profesionální úrovni. Byla jsem velmi spokojená. Prostředí ordinace postkomunistické, ovšem nebyla jsem tam hodnotit design její ordinace, ale pro pomoc a vyšetření lékaře, které mi bylo poskytnuto.

Paní doktorka je sice příjemná a sympatická, ale pouze do té doby, dokud nepotřebujete nic víc, než jen nějaké to razítko nebo injekci. Vážnější zdravotní komplikace má paní doktorka tendenci zanedbávat a jako pacient jsem nikdy neodcházela s pocitem, že můj lékař udělal "vše" co mohl. Kvůli zařizování částečného invalidního důchodu jsme raději praktického lékaře změnila. Paní doktorka měla odeslat výpis z méí zdravotní karty, nová lékařka obdržela tři věty na kousku papíru.

Velmi neútulné a studené prostředí - evidentně šetří na všem. Jak v létě, tak v zimě je v čekárně neskutečná zima a smrdí tam vlhkost. Sestřička je velmi nepříjemná a neochotná. Pokaždé, když tam musím jít, je to velmi deprimující. Vyštěkne na Vás, co chcete.
Paní doktorka neochotná napsat cokoli, vyšetření úplně o ničem. Ovšem na dlouhé povídání je skvělá, hlavně s důchodcema, to je na hodiny. Absolutně nedoporučuji, je to ztráta času a peněz.

Je fakt, že u paní doktorky se docela dlouho čeká. Získala si mne, když jsem kdysi ležela doma po ošklivém úrazu kolena. Najednou zvonek, dcera otevřela a za dveřmi paní doktorka. Přišla se kouknout jak mi je, protože věděla, že já k ní nedopajdám. Od té doby chápu i to čekání...

U paní doktory jsem nikdy neměl žádný problém. Chtěl jsem preventivně vyšetřit tak mě poslala na rozbor krve. Měl jsem problém s kůží. Poslala na kožní. Potřeboval jsem udělat stěr z jazyka. Taky nebyl problém. Napoprvé mi hned trefila kapky proti rýmě které mi opravdu pomohly. Je pravda, že tam chodí plno důchodců a není to na pět minut, ale kde to jde rychle? Ta vymrzlá čekárna je asi jediný problém. Jinak paní doktorka i sestřička jsou v pohodě.

Studená čekárna , ledárna, šetří se na odběrech , na poslání na odborná vyšetření a tím je snížena možnost diagnozy. Souhlas s předchozím hodnocenim.

názor před 2 lety-studená čekárna,absolutní neochota léčit,natož poslat na spec.vyšetření.klientela zřejmě samí starší pacienti, kteří potřebují ošetření doma. zdravotní dokumentaci pro jiného lékaře nevydává.p.doktorka sympatická,ale není k ničemu.snad dnes je to již jinak.