MDDr.

Eva Štampachová

Zubař

6 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Ordinace

Majerského 23, Praha - Jižní Město
    Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• velmi dobrý

Nejlepší zubařka, kterou jsem za více než 50 let svého života poznal. Velmi pečlivá, velmi citlivá a navíc také velmi milá. Návštěva zubaře pro mne přestala být traumatickou záležitostí. Vím, že když se objeví problém ze zuby, tak jsem ve velmi dobrých rukou. Moc jí za to děkuji.

• velmi dobrý

Vyborna zubarka. Chodim k ni rada. Moc mila, sestra taky. Vzdy radi co a jak. Bezbolestlivy zakroky. Pani doktorka je pecliva a hodna. Moc doporucuju! Chodi i moje 18 mesicni dcera na kontrolu.

• velmi dobrý

Paní doktorka je naprosto skvělá. Několik let jsem nebyla u zubaře, a ona mi dokázala mé "pahejlky" dát pěkně dohromady. Úpřímně se k ní vždycky těším. Chodím k ní už s každou maličkostí. Zubař a bolest? S ní už nikdy!!! Doporučila jsem ji i mým několika kamaradům a názro mají stejný. Jentak dál, Paní Doktorko! Markéta

• velmi dobrý

První stomatolog, se kterým jsem na 100% spokojená. Předem mi vždy vysvětlí co bude potřeba udělat, různé alternativy, nechá mě vybrat si z možností, dopodrobna mi vysvětlí vše kolem ceny zákroku (pojišťovna a doplácení). Navíc mě zákrok nikdy nebolel a to jsem absolvovala i čištění kanálků a vyndání nervů. Jsem maximálně spokojená a už nenechávám jakýkoli problém se zuby na dobu až to bude nevyhnutelně nutné :-) Paní doktorka je příjemná a sympatická a nikdy ani nemám pocit, že opouštím ordinaci stomatologa a to jsem dříve z těchto návštěv měla panickou hrůzu a preventivní kontroly jsem tak zanedbávala.

• velmi dobrý

Nejlepší stomatolog, kterého jsem poznala. Příjemná, komunikativní, odborná, precizní, výborná. Přestala jsem se bát zubaře, důvěřuji jí.

• velmi dobrý

Jsem velmi ráda, že se mi více než po 5 letech hledání, podařilo najít toho pravého stomatologa, který mi konečně "sedí"! Paní doktorka je v mém životě úplně prvním stomatologem, který si se mnou povídá a vše mi vysvětluje - co se bude dít, proč se tak bude dít, jaké jsou možnosti, jaká doporučení, co je možné čerpat na pojišťovnu, co nikoliv atd. Této komunikace si velmi cením a nejen té. Za těch pár návštěv, které jsem u paní doktorky absolvovala, si získala mou plnou důvěru a můžu ji tak všem jen a jen doporučit!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online