Ordinace praktického lékaře
Vinohradská 176/1513, Praha

Ikdyž na nemoci moc netrpím, tak jednou za rok po paní doktorce něco potřebuji a jsem rád, když ji vidím. Má sice starší vybavení ordinace, ale jinak jsem spokojen. Je příjemná a nikdy sem neměl pocit, že bych byl svědkem nějakého zlého chování. No a v oboru si myslím a vidím, že je pečlivá. Jsem moc spokojen :-)

Nepřijemná doktorka, která mi vynadala snad za vše co se dalo a nakonec mě vyhodila z ordinace se slovy, že mi nevěří, že mám hrazené pojištění protože jsem současně skončila v zaměstnání a na úřad práce jsem šla až po ní. To že mi v moči našla krev vůbec neřešila a odmítla udělat další vyšetření.

Jsem paní doktorce vděčný, že mě v mládí naučila nechodit s ničím k doktorovi. Návštěva její ordinace byla vždy tak příjemná, že moje tělo se naučilo nebýt nemocné, aby k tak milé, ochotné a usměvavé paní doktorce nemuselo chodit...

Nepříjemná a arogantní doktorka, která si o sobě myslí, že je něco extra, ale aby někomu pomohla, tak to už je problém. Nedej bože, že by měla udělat něco navíc. Naše babička (přes 80 let) potřebovala napsat sanitku, protože jde na kontrolu na gastro a je nepohyblivá...Na to řekla, že jí to nenapíše a že si má vzít taxi... Je tohle seriózní přístup lékaře? U ní bych si neléčila ani zlomený nehet, jen na vl. nebezpečí..

Dobrý den, paní doktorka je velice pečlivá a jsem ráda, že k ní chodím, již 30 let! Byla pečlivá vždycky, i když byla hodněě mladá, hodnotím ji velmi dobře!

Paní dokorka léčí již léta řadu členů naší rodiny. Jsme s ní velice spokojeni, již mnohokrát nám velmi dobře pomohla. Její pozici jí opravdu nezávidíme, když čteme některé příspěvky na tomto webu, nestačíme se divit.

Vadí mi, že jsem si zřídil elektronickou zdravotní knížku tzv.IZIP a sestra mi v nepřítomnosti p. doktorky řekla, že na to si p. doktorka nehraje.To je tedy přístup!!
Přitom moje chronické onemocnění si při přípané nutnosti přímo vyžaduje kompletní informace o mojí anamnéze.
Hledám si proto jiného lékaře.

Velmi milá a racionálně myslící paní doktorka. Sestřička je také fajn.

K paní doktorce jsme chodili před léty, ale vždy byla vcelku nepříjemná až arogantní, vše odbývala paralenem, přestože jsem astmatička a měla jsem problémy. Chodíme jinam.

Je výborná