Umístění: Ordinace Jiný

Jen bych opakoval vše, co napsali lidé níže. Sestry nevrlá komunikace a chování, velmi časté absence paní doktorky, neempatický přístup. Přestože jsem zdravý a chodím jen na prevenci, tak se mám rád a toto nemám zapotřebí.
Našel jsem si nového pana doktora s úžasnou sestřičkou a jsem rád za to, že kapitační platby od mé pojišťovny alespoň chodí někomu, kdo si to zaslouží.

Umístění: Ordinace Jiný

Nejhorší praktický lékař. Nedoporučuji.
Přístup otřesný. Za všechno platba, nesmyslně vysoká. Je zlá, neempatická. Nedodržuje návštěvní hodiny. Nehlášené dovolené.

Umístění: Ordinace Jiný

Navštívil jsem Mudr.Matějkovou poprvé, můj praktický lékař má dovolenou. Bohužel mé dojmy jsou negativní. Lékařka do ordinace přišla o hodinu později, její přístup je chladný, neempatický, vyšetření povrchní a nedůkladné. Odmítla mi vystavit doklad o PN s tím, že když jsem zvládl dojít do její ordinace, zvládnu i vše ostatní. Neuvěřitelný přístup. Zlatý můj praktický lékař, z této lékařky jsem zklamán. Dávám jednu hvězdu, protože níž se jít už nedá.Již nikdy více tahle ordinace. Za mne určitě nedoporučuji!!!

Umístění: Ordinace Jiný

nekompetentní,velice nepříjemná lékařka. Je lepší se ordinaci Modrý dům zdaleka zdaleka vyhnout.

Umístění: Ordinace Jiný

Katastrofa. Za jeden rok jsem potřebovala pani doktorku navstivit 3x. Se zápalem plic a zánětem močáku bohužel paní doktorka opět nebyla k dispozici. Prostě nikdy. Nehlášené dovolené (neustále brané) a nikdy napsané na internetu. Zástup - ŽÁDNÝ. Kromě toto nebudu raději popisovat chování sestry po telefonu. Už nikdy víc

Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem u paní doktorky Matějkové asi čtyřikrát, vždy jsem byl spokojen s poskytnutým vyšetřením. Jen bych upřednostnil, kdyby byla paní doktorka komunikativnější.

Umístění: Ordinace

K paní doktorce chodím již několik let a nemohu si na nic stěžovat. Vždy se mi patřičně a s péčí věnuje. Sestřička je velmi šikovná, např. krev nabere tak, jako nikdo jiný. Snaží se, aby vše tzv.odsýpalo. Za mne 5*

Umístění: Ordinace běžné ošetření

Radím všem vyhnout se ordinaci MUDr. Matějkové velikým obloukem. Takřka každý týden nedodržuje ordinační dobu a bere si volno. Při absenci není schopna dohodnout se s nějakým jiným lékařem, aby ji zastoupil. Připočteme-i neurvalé chování její zdravotní sestry a přemrštěné poplatky (za výpis zdravotního stavu pro zaměstnavatele tady zaplatíte nehorázných 500 korun), nelze než tuto špatnou ordinaci nedoporučit.

Dr. Matějková je naprosto katastrofální, necitlivá lékařka. Opravdu nechápu, proč dělá tuto profesi. Absolutně nerozumí seniorům. Nerozumí jak jim je, jaké změny se v jejich těle a mozku odehrávají. Mojí 87 leté matce, která má steoporózu v pokročilém stadiu (je shrbená k zemi, menší o 15 cm, než byvávala dřív) a má obrovské, permanentní bolesti zad už řadu let, odmítla schválit domácí péči, aby k ní mohla chodit rehabilitační sestra a cvičit s ní doma. Sdělila mi, ať si matka sama chodí na fyzioterapie (2 stanice tramvají + velký kus pěšky je pro ni nemožné. Chodí tam pouze s asistentkým doprovodem, který jí hradím). O její sestře se vyjadřovat ani nemá význam. Je to energická, hlasitá, dominantní osoba, které chybí laskavost a empatie. Změnily jsme praktického lékaře a jsme nyní velice spokojené.

Bohužel musím souhlasit s názory níže. Stalo se mi asi už pětkrát, že jsem došla do ordinace a tam byla cedulka, že dnes se neordinuje. Nastoupila jsem do nové práce a potřebuji výpis z dokumentace, a paní doktorka nejdříve neordinovala v pátek a teď má dva týdny dovolenou. Nemám nic proti dovoleným, i lékaři je potřebují. Ale když skoro každý čtvrtek nebo pátek neordinuje, tak to je divné. Jinak sestřička no comment, za sportovní výpis si řekla paní doktorka 500 Kč (a nevyšetřila mi ani malíček), a spoluhráčky platily do 300 Kč u svých doktorů. Když tam s něčím jdu, musím čekat většinou hodinu než se vykecají všichni důchodci. A vrchol byl, když přede mnou sestra dělala nějakému pánovi EKG! Jak se snaží spěchat, berou dva lidi najednou k sestře. Ale já fakt nepotřebuji, aby u toho, když mě píchají do prstu byl další pacient a co teprve u EKG. Fakt bída.