Samostatná ordinace PL
Železnobrodská 25/764, Praha

Paní doktorka je skvělá, pravda, někdy se cestou do práce kapánek zdrží:-) Ale vyplatí se počkat, je úžasně vstřícná a milá stejně jako její paní sestřička. Vždy celé naší rodině kompetentně a bleskově pomohla či poradila. A dokonce i mě, vytrvalého odpůrce běhání po doktorech, sem tam donutí zajít za specialistou na prevetntivní kontrolu mých chronických obtíží. Rozhodně nemá potíže poslat pacienta ke kolegovi - se zánětem dutin mě okamžitě "vyhnala" na ORL o patro výše:-) Obecně se domnívám, že vztah lékař - pacient je v první řadě oboustranný. A taky je třeba si uvědomit, že i když mi přirozeně v čekárně s horečkou a bolestí leze na nervy, když doktorka či sestřička mile konverzuje s pacientem přede mnou, budu sama velice potěšena, když si následně vyslechne zase mě. To je přeci ten lidský přístup, který od zdravotníků chceme, ne? Akorát bohužel většinou jen pro sebe:-)

S jednáním i s "léčením" zmiňované pí doktorky jsem opravdu velmi nespokojená. Kromě toho, že je nepříjemné čekat v plné čekárně a slyšet, jak se ještě ve dveřích zbytečně vybavuje s pacienty, zatímco ostatní čekají. Souhlasím s níže uvedeným - že kromě virózy nic nezná - kdykoli s čímkoli přijdu - je to vždy viróza s jediným lékem: paralen a týden domácí léčby. Již několikrát jsem po tom, co paní doktorka neuznala za vhodné mi vypsat jakékoli doporučení, ji musela obejít a získat doporučení od jiných lékařů, abych se vůbec mohla léčit. Velmi nedoporučují.

Co se odborného hlediska týče, u mě osobně problém vždy rozeznala správně. Tady si myslím problém nebude. Co se týče pozdních příchodů a pomalosti, zde bohužel musím souhlasit, tudíž ji ani doporučit nemohu.

k paní doktorce také chodím již nějaký rok a musím říci, že jsem s její péčí a hlavně přístupem velmi nespokojená. Přistupuje k pacientovi jako za komunismu. Navíc nemá ani počítač a nemoci vyhledává v chytré knize na stole. Doba se změnila. JH

Chodím k paní doktorce jen s toho důvodu,že to mám blízko.Jinak mi vadí že stále chodí pozdě.A pokaždé když tam příjdu s nějakým problémem,tak dostanu paralen a hotovo.Naposled jsem dostala paralen na zánět vedlejších nosních dutin.Trpěla jsem jako pes a nakonec jsem se sebrala a jela na Bulovku,kde jsem dostala antibiotika,prášky a kapky.V té době jsem byla v osmém měsíci těhotenství.Tak paní doktorku určitě nedoporučuji.

No já z ní teda nijak extra dobrý pocit nemám. Ať tam přijdu s čímkoliv mám virózu. Ať už mě bolí břicho, nebo škrábe v krku, vždycky to je prostě viróza. Že chodí pozdě mi taky dost vadí, protože narozdíl od důchodců, kteří tam snad hodlají dřepět celý den, já spěchám do práce. Zmiňovat se o tom, že se tam s každym zakecá snad ani nemá smysl. Nejde mi do hlavy, že vedlejší paní doktorka má za chvíli ordinaci prázdnou, ale tady se to vleče a čekání je někdy opravdu hoooodně dlouhé. Ale zase je velice ochotná a když něco potřebuji, ráda mi vyjde vstříc, poradí, doporučí. Proto nechávám bez hodnocení - má svoje pro i proti.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Dostalo s mi od ní profesionálnějšího přístupu než na oddělení v Nemocnici na Bulovce. Je příjemná a má dobrý přístup k pacientům.

Velmi zkušená s výborným přístupem k pacientům .
Mě osobně velmi pomohla ,dá se říci ,že mně včasnou
diagnozou pomohla k vyléčení rakoviny.
Chtěl bych jí touto cestou poděkovat.Nesmím zapomenout
na její pomocnici sestřičku která má také svoje
zaměstnání bere jako poslání. Oběma děkuji.

Iva N. Paní doktorka vždy ochotně pomůže celé mojí rodině,chodíme k ní rádi.

Je to lékařka, která nemá chybu.