Nonosibřinská 111, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Pitáková má lidský individuální přístup, vždy mi pomohla a neměnila bych. Sestřička je milá a snaží se vždy vyjít vstříct s takovýmto přístupem, bych si přála každé zdravotnické zařízení, vřele doporučuji a paní doktorce tímto děkuji.

Moc děkuji za milá slova:-) S pozdravem ,Dr.Pitáková

Umístění: Ordinace Jiný

Jsem u p.doktorky registrován jenom krátce, ale pouze ona mi pomohla vyléčit můj dlouhotrvající zdravotní problém. Několik let jsem byl v péči plicního oddělení ale bez výsledku a léta jsem tak užíval zbytečně léky. Jinak paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné a profesionální, na rozdíl od jiných jim nečiní problém využívat např. elektronické recepty, což je dle mého názoru velké plus, kdy zbytečnou návštěvou lékaře pro pravidelně se opakující recept na léky šetří čas můj, lékaře i ostatních pacientů. Ještě jednou p. doktorce Pitákové i sestřičce p. Dalecké, mockrát děkuji. Weinfurter.

MUDr. Dominika Pitáková

děkujeme za milá slova:)Jsem ráda, že je Vám lépe!

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je velice sympatická a příjemná.Nejlepší praktická lékařka jakou známe.Sestřička je také velice ochotná a pracovitá. M.Folauf

MUDr. Dominika Pitáková

Děkuji Vám za milá slova:)

Umístění: Ordinace nemoc

Opakovaně jsem v posledních letech navštívila ordinaci Mudr D. Pitákové. Vždy mě přivítají dvě usměvavé tváře. S pravidelnou trpělivostí a laskavostí mě paní doktorka vyslechne a vždy, ať už radou, či léky, pomůže. V dnešní uspěchané a chaotické době je takřka zázrak, že člověk v ordinaci neobtěžuje. Občas se sejde v čekárně víc lidí a stráví se tam víc času, ale je to proto, že p. doktorka si na každého pacienta udělá čas, aby nic nezanedbala. Rozloučení opět s úsměvem paní doktorky a sestřičky.
Jana Kynclová

MUDr. Dominika Pitáková

Děkuji za milé hodnocení. Hezké dny.

Paní doktorka je moc milá a ochotná. Vždy mi dokázala s mým problémem poradit a byla vstřícná. Doporučila jsem ji všem známým.

Výborná lékařka, vždy mě vyslechne, nabídne možná řešení mých obtíží.Opakovaně mi pomohla.Nedává antibiotika zbytečně, ale jen pokud je opravdu třeba.Vřele doporučuji☺

Oslovila jsem lekarku s zadosti o osetreni akutniho stavu, konretne horecky pri soucasne lecbe plicnimi antibiotiky. Sestra byla prijemna a byla jsem rada, ze mam zajistene osetreni 90km od ordinace sveho praktickeho lekare. Lekarka je ovsem pravy opak sve setricky. Uvitala mne na dalku slovy, ze meli na radu vzit pana, ktery jde do nemocnice. Krizovym a utocivym vyslechem, kdo resi moje onemocneni a informaci ze ona nesupluje pohotovost, protoze ji nikdo vysetreni nezaplati mne pak na moji chabou obranu, ze mam 39C horecku a nejsem schopna dojet dal, sdelila, ze s ni mam mluvit jinym tonem a ze zrejme nejsme kompatibilni. Take jsem pry byla uz 40ty pacient (jiste mne mohla telefonicky odmitnout a ja bych sla jinam). Doslova jsem utekla z jeji ordinace, protoze toto si podle mne nesmi zadny lekar dovolit. Takovou aroganci jsem nikdy nezazila.

Výborná doktorka. S jakým koly problémem poradí. Je velmi příjemná a chápající. Tuto lékařku mohu opravdu všem doporučit.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, prosím o radu na jakého lékaře se mám obrátit?

Cca měsíc mě trápí vystřelování elektrických, mravenčivých vln směřujích do hlavy, hrudníku a nohou. Mám bolesti zad a hrudní páteře, žaludeční nevolnosti a jsem unavený. Psychicky se cítím přecitlivělý, zažívám pocity strachu a někdy je mi celkově zle až na omdlení. Mám za sebou vyšetření u neurologa: RTG hrudní páteře OK a EMG dolních končetin OK. Praktický lékař mi doporučil rehabilitaci. Zároveň bych rád změnil praktického lékaře.

při daných obtížích se domnívám, že základní potřebnou péči máte. To se týká neurologického vyšetření a naplánované rehabilitační péče. Dále bych u Vás jistě doporučila péči minimálně psychologicko - psychoterapeutickou, Vaše obtíže mohou být projevem právě popisovaných úzkostí s strachů. Ke zvážení je i případná medikace, nicméně o tom rozhodne až komplexní lékařské vyšetření. Na změnu praktického lékaře máte právo, 1x za 3 měsíce. Stačí si vyhlédnout praktika ve Vašem okolí, který ještě nové pacienty přijímá. S pozdravem, Dr. Pitáková

MUDr. Dominika Pitáková

Dobrý den, je mi 20 let a už 8 dní jsem doma, motá se mi hlava, mám pocit na zvracení, bolí mě břicho.

Byl jsem 2x v nemocnici, 1x mě vezla i sanitka, dělali mi rengen hlavy a pak ct mozku a obojí v pořádku. Tlak a tep jsem měl vyší, teplotu taky, a jediné co mi doktoři řekli, že mám jít za praktickým lékařem, že v nemocnici mi nemohou pomoci :(

Problémy začali tak, že jsem jedl a bylo mi na zvracení a od té doby se to stupňuje.

Prosím o jakoukoliv radu co mám dělat, jsem dost vysílený, spím třeba i 17 hodin deně a už nevím jak dál, kdyby někdo věděl co mi je prosím odepište, budu moc rád za každou pomoc.

Předem všem děkuji za pomoc.

obtíže, které máte, je skutečně třeba dovyšetřit. Jak Vám bylo v nemocnici řečeno, pokud se vyloučil akutní, život ohrožující stav, pak je další dovyšetření plně v kompetenci praktického lékaře. Ten provede další kroky jako kontrolní laboratoř, klinické vyšetření, případně další dovyšetření jako UZ břicha, výtěry apod. S kontrolou u lékaře neotálejte. S pozdravem, Dr. Pitáková