Diana Krásová, praktický lékař Praha

MUDr. Diana Krásová

Praktický lékař

7 názorů

Uložit


Adresa

Kodymova 2526, Praha
Medicur s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
7 názorů

Ověřeny pacient

MUDr. Krásová naslouchá steskům pacienta s potřebnou mírou empatie. Nejenže je na velmi dobré profesní úrovni, ale dovede se na práci (u žen nevídaně) soustředit. Ochotná a zdvořilá zdravotní sestra pí Kremlíková dobrý dojem utvrzuje.


Z
Ověřeny pacient

Jsem u paní doktorky zaregistrovaná více než 5 let a jsem s její péčí spokojená.
Problém, se kterým přijdu, neřeší povrchně. Vždy mě překvapí svými znalostmi z různých medicínských oborů, neustále se vzdělává. Ne vždy s pacientem souhlasí,(na což není spousta lidí zvyklá), ale je ochotná vysvětlit, proč chce postupovat daným způsobem. Opakovaně se mi potvrdilo, že postup, který navrhla, byl správný. Doporučuji.
Zemanová


D
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojen s paní doktorkou, nikdy se mi nestalo, že bych se něco nedozvěděl, co bylo třeba. Oceňuji střízlivý, racionální a teké lidský náhled na věc. Stačilo se vždy jen zeptat. Za sebe řadím práci paní doktorky Krásové k těm výrazně lepším. D. Šťastný


Ověřeny pacient

Tak ja osobne, tyto nazory nesdilim, jedna vec je samozrejme pristup k pacientu jako k cloveku, kterou bych nehodnotil negativne, spise neutralne, lekar ktery plni prani pacientu podle me neni lekar, ale po odborne urovni musim pani doktorku ohodnotit, jako velmi dobrou , ci spis nejlepsi, jeji odborne zanlosti naprosto presahuji prumer, s kterym jsem se v CR setkal. Ruzicka Tomas M.D. Naples city hospital, Naples, Florida


Ověřeny pacient

Dobry den, musim se bohuzel pripojit k negativnim hodnocenim prace a hlavne pristupu pani doktorky. Kazde me rozhodnuti, zda jit ci nejit k lekari (tedy k pani doktorce Krasove), je otazka dlouheho zvazovani (a to nejsem nerozhodny clovek).
Musi mi byt uz opravdu hodne blbe, abych sla. Pani doktorka tu horuje pro preventivni prohlidky, nemam nic proti nim, ale kazda z nich se meni v trapnou seanci urazek a posklebovani.
Po kazde navsteve se citim opravdu neprijemne a rikam si, ze ve skutecnosti to za to nestalo.
Priznam se, ze z tech nekolika malo navstev jsem se vzdycky nejak uzdravila - jen si kladu otazku, jestli pricinenim pani doktorky nebo ze strachu, abych uz nemusela na dalsi kontrolu.
Pri cekani na dalsi prohlidku se mi naskytla moznost sledovat dve nove pacientky pri odchodu. Cekaly jedna na druhou a ve dverich si s gustem ulevily: "Boze, to je ale kr**!"
Mozna se pani doktorka povazuje za ceskeho "Dr. House", ten si take se spolecensky prijatelnym chovanim nelamal hlavu.


Nedoporučuji návštěvu, hrozné chování k pacientům. Z běžné preventivní prohlídky se stal nepříjemný zážitek.


Vážení pacienti. Bohužel jsem si všímala i dalších onemocnění, než bylo to, se kterým zrovna přišel pacient pan Bureš do ordinace. Je smutné,že pan Bureš místo toho aby ocenil,že jsem kladla důraz na prevenci a včasné léčení jeho závažné a dlouhotrvající choroby,to vzal jako útok na svou osobu a dealerství léků. Odmítnutí léčby si totiž musím nechat písemně potvrdit pacientem. Finanční náklady na léčbu možných komplikací jeho neléčené nemoci jdou do statisíců a bohužel z kapsy každého z nás, protože jsou hrazeny státem z veřejného zdravotního pojištění. Přístup pana Bureše musím tedy označit jako výrazně nekomplexní a nezodpovědný nejen k sobě, ale i k celému zdravotnictví. Nicméně se budu snažit nenechat znechutit a dělat dál poctivě svou práci.
MUDr.Krásová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti