Dermatolog Černošice

• „V ordinaci všichni milí, s dětmi to umí. Při objednání jsme dostali brzký termín. Žádné fronty, šli jsme hned na řadu. Určitě můžu doporučit. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Dermatolog, Plastický chirur… Více

„Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou. Více

Slovinská 623/23, Praha Mapa

Korektivní dermatologie a vyšetření digitálním dermatoskopem:

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Paní doktorka mi pomohla s mikrobiálním ekzémem. Problémem je pro pracující neexistence rezervace určitého termínu. Bohužel jsem pokaždé čekal víc než 2 hodiny v čekárně. Více

Zárubova 498, Praha Mapa

Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

• „Paní doktorka je velice milá s profesionálním přístupem. Nic nevnucuje, naopak správně poradí, jaký zákrok je žádoucí. S její péčí jsem maximálně spokojena a do její ordinace se vracím . Mohu jen doporučit, díky zákrokům vypadám o několik let mladší :)) Lenka Laňková Více

od 1 200 kč

• „Výborná lékařka s velmi profesonálním a lidským přístupem. Kéž by bylo takových lékařů víc. Až budu potřebovat, zase se na ni obrátím. Více

Klinika Laser Esthetic

• „Musím se také připojit a nechápu některé názory zde, také si kladu otázku, kde je chyba ???? Na které straně ???? Paní doktorka je absolutní profesionál v laserové léčbě, prošla jsem mnoho zařízení, ale v Laser Esthetic to opravdu funguje, v čele s paní doktorkou Bedřichovou. Absolutně doporučuji, měla jsme odstranění znamének a ještě botox, vše naprostá spokojenost a paní doktorka skvělá, má dob rý humor a je velmi lidská ! Viola Antalová Více

Klinika Laser Esthetic

• „Velmi příjemná lékařka, lidská, trpělivá. Chválím úroveň a čistotu ordinace, preciznost vyšetření, zkušenosti, jenž jsou pro pacienty velkým přínosem. Zde se člověk rád spokojeně vrací. Přístup absolutně bez výhrad bych všem doporučila... Více

Koněvova 31, Praha Mapa

AURA MEDICAL CLINIC s.r.o.

• „Úžasná, milá a empatická paní doktorka s naprosto profesionálním i lidským přístupem. Byť jsem nebyla předem objednaná, vzala mě na konzultaci a následně hned laserem odstranila znaménko. Vše mi předem vysvětlila a celý zákrok trval pár minut. S celkovým přístupem v Premier Clinic jsem byla velmi spokojená. Více

Jungmannova 15, Praha Mapa

Premier Clinic

1 500 Kč

• „Ano, paní doktorka je skvělá, jako lékař, ale i jako člověk. Odborník na svém místě. Dlouhé objednací lhůty nejsou vůbec problém. Párkrát jsem musela paní doktorku navštívit akutně a vždy mě bez problémů vzala. Jsem ráda, že mám takovou lékařku. Díky patří i skvělé sestřičce. Více

Krkonošská 2001/16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

Botox

od 2 000 kč

• Pod Marjánkou 1906/12- přízemí, Praha Mapa

Arzano Medical Center-Nestátní zdravotnické zařízení

• „- vemi prijemne prostredi - velmi (opravdu velmi) lidsky a mily pristup - efektivni lecba - podrobne vysvetleni provadeneho zakroku a vyhledu do budoucna - laskave uklidneni, ale pritom vecne sdeleni, kdyz jsem se obaval Více

Kateřinská 1526/7, Praha Mapa

Ambulance dermatovenerologie – sálek, lasery, korekce

Mánesova 28, Praha Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• Dermatolog, Ostatní, Plastic… ký chirurg, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

ABCLINIC ART & BEAUTY

• „Paní doktorka je velmi milá. Vše skvěle a srozumitelně vysvětlí. Zákroky jsou velmi citlivé k celkovému vzhledu obličeje. Nečekejte žádný "umělý look". Botox, výplně, mezoterapie, u všeho výborný výsledek, svěží pleť. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro

Botox

od 1 500 kč

• K Vejvoďáku 1359, Praha Mapa

He-Wa esthetic medical care s.r.o.

• „Naprosto skvělá paní doktorka s úžasným přístupem Moc děkuji a z celého svého já doporučuji !!!!!!

Opletalova 1013/59, Praha Mapa

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

• Bubenečská 284/12, 160 00 Praha 6, Praha Mapa

Klinika preventivní dermatologie s.r.o.

• „Paní doktorka je moc milá, vše vysvětlí, uklidní. Byla jsem na odstranění znamínka a zákrok překvapivě vůbec nebolel, pak paní doktorka vysvětlila správnou péči a dostala jsem i extra náplasti. Doporučuji! Více

Krkonošská 16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

1 500 Kč

• Na Příkopě 17, Praha Mapa

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie