Běžný termín

Chemický peeling +13 Více

Fotorejuvenace ipl - obnova elastinových vláken

Fotorejuvenace ipl - obnova kolagenových vláken

Konzultace

Absolventka 1. lékařské fakulty UK V Praze. Atestace v oboru dermatovenerologie skládala na 1.kožní klinice FVL UK. Pracovala v Ústavu lékařské kos...

• akné

Plazmalifting, mezoterapie

Vyšetření cévních útvarů

Vyšetření znamének

He-Wa esthetic medical care s.r.o.

špatná diagnostika špatné ošetření bez umrtvení a za hodně peněz---následky lékaře nezajímají.,účet nevystavuje i když se cena rovná salonu krásy a výsledek špatný.

Bohužel paní doktorka dělá zákroky,které nejen .že neumí a ani nevystaví správný účet.Peníze inkasuje jako za nejdražší salon.V případě reklamace aui nic nepomúžete peníze nevrací a následky ji nezajímají.

C

Úžasná, laskavá, empatická, pečlivá a velmi zkušená lékařka, mám tu nejlepší zkušenost a vřele doporučuji.

Tohoto cloveka, slovo doktorka mi jaksi nejde pres usta, jsem navstivil pred rokem a pul. Nasledne jsem dochazel do jeji ordinace pul roku. Prisel jsem s malichernym problemem, ktery byl resen kortikoidy se slovy, ze nic jineho nema smysl. Dnes uz vim, ze to byla velika chyba, coz potvrdili i dalsi dermatologove (slovy ctyri) a dalsi dva oftalmologove. Navstevu teto ordinace durazne nedoporucuji, pouze si vas z metru prohledne a napise mast. Neprobehne identifikace rizik, jen Vam pri kazde dalsi navsteve vesele rekne, at mazete dal, ze pro Vas nic jineho udelat nemuze. Jeste doplnim, ze problem jsem mel v periorbitalni oblasti, takze t.č. mam chronicke problemy s ocima, coz jak mi pozdeji vyse zmineni doktori potvrdili, bylo zpusobeno nevhodne zvolenou predchozi lecbou. Aneb jak Vam doktor dokaze zmenit zivot jeste k horsimu. Kdyuz uz se rozhodnete k ni jit, durazne doporucuji pokazde žádat nalez, ktery se neobtezuje po navsteve pacientovi predat, tim Vam zbydou hole ruce, oci pro plac a zmeneny zivot. Jeste doplnim, ze az na ctvrty pokus jsem nasel nekoho, pro koho bylo vyreseni aspon te dermatologicke casti problemu otazkou zhruba tri tydnu, bohuzel ho zde nemohu uvest jmeno.

Úžasný přístup paní doktorky a její sestry.
Profesionální a zároveň lidské jednání, příjemná atmosféra a odbornost.
Tuto ordinaci mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit!

právě jsem se od paní doktorky vrátila, byla jsem u ní po několika letech, kdy mi vyřešila na první pokus něco co mi ostatní lékaři nebyli schopni nějak vyřešit. Paní doktorka je veliký profesionál a o jejím milém a lidském přístupu ani nemluvím, je prostě úžasná a moc děkuji za její služby a ochotu!

U

Po návštěvě u paní doktorky kvůli vypálení bradavice jsem začala trpět svěděním. Později se to začalo zhoršovat a jiná paní doktorka mi diagnostikovala svrab, do této ordinace už nevkročím.

Poprvé jsem se setkala s lékařkou, která léčí příčinu a ne důsledek. A to jsem jich s dcerou oběhala několik, protože se jí vyrážka stále vracela. Teď to vypadá velmi nadějně :o). Mooooooooc paní doktorce Horké děkujeme.

Dobrý den, ještě nikdy jsem se nesetkala s tak hodnou, milou a lidskou pani doktorkou. Chodíme k pani doktorce i s roční holčičkou a jsme maximálně spokojeni. I sestřička je moc ochotná a vstřícná.
Jana Havlová, Praha 4

vwlmi dobrá lékařka