Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4 , Praha
Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
261 00.....

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Běžný termín

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• onemocnění kůže

Odstranění znamének

Komplexní péče o děti a dostost

Běžný termín

Cena není uvedená

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Ekzém

Vyšetření téměř okamžitě po příchodu, žádné zbytečně vysedávání v čekárně.
Milé jednání a (doufám) správná diagnostika.
Za mne není co vytknout.

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro vyšetření - léčba ekzému

Paní doktorka je skvělá s profesionálním přistupem. Člověk si připadá v ordinaci jako normální člověk. Sestřička je velice příjemná.
Velice účinná byla samotná léčba.

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro odstranění bradavic

Do ordinace jsem přišla s bradavicemi na plošce nohy, které mě trápily již přes 3 roky. Měla jsem jich celkem 8 a pořád se šířily. Doktorka, ke které jsem doposud se se mnu už nevěděla rady. Rozhodla jsem se tedy pro tuto ordinaci dle skvělých recenzí. Ujala se mne Naděžda Váchová a musím říct, že už jen její pozitivní přístup mi moc pomohl. Byla velmi milá a hlavně věděla, co dělá a bradavic mě zbavila za 5 měsíců. Určitě doporučuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Paní doktorka Špaňárová, byla velmi ochotná a vstřícná. Při první návštěvě mi udělala rychlý zákrok a já nemusela jít na další návštěvu. Mohu říci, že se jedná o kvalitního specialistu. Je velmi rychlá a zároveň příjemná:). Doporučuji. Lada Váchová

Vybrala jsem si paní doktorku a vybrala dobře, odstranila problémy, které mne trápily a mohu doporučit, nejen ji ale i její asistentku Báru, příjemný přístup od obou.

Moderní prostředí (možnost se objednat se online), milá doktorka - příjemná konverzace, netrvala dlouho ale vše vysvětlila. Příšel jsem s vleklým problémem, doktorka na to koukla, předepsala vodičku a po 3 dnech používání už je znatelné zlepšení s tím že vím i jaká je prevence aby se to nevrátilo. Za mě jasných 5 hvězdiček.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Kontrola lupenky u syna a kontrola exzému a pihy u dcery

Vynikající přístup, vynikající diagnóza, vynikající léčebný postup. Chodím sem s dětmi cca 8let, s tím, že sem už chodí i další příbuzní a kamarádi. Absolutně nemáme co vytknout. Velmi děkujeme!

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro odstranění znamének

Vše proběhlo velmi rychle a bezbolestně. Velmi oceňuji on-line objednání i komunikaci a doporučuji všem, kteří potřebují efektivně řešit jakýkoliv kožní problém!

V příjemném prostředí mě přivítala nejpříjemnější sestřička, na kterou budu dlouho vzpomínat. Už jen kvůli ní, bych si návštěvu zopakoval. Pomohla mi možná o trochu více (hlavně samotným rozhovorem a tipy na alternativní léčbu v podobě čajů a potravin) než samotná doktorka, která byla ale také skvělá a objasnila mi mé zbytečné obavy z mastiček. Vše tedy bylo skvělé a děkuji.

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Lecba akne

Objednani funguje perfektne, prijala nas prijemna mlada pani doktorka, vysvetlila lecbu, ordinace je v nove rekonstruovane budove.

274 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, měla bych jeden dotaz... už zhruba rok pozoruji že mám červené tváře nehledě na teplotu či pocity občas mě začne pálit celý obličej... zároveň se mi tvoří namodralé kruhy pod očima... make-up nosím málokdy a většinou to bývá proto abych tyto nepříjemná místa zakryla... mohli byste mi nějak poradit? Zašla bych s tím k doktorovi ale momentálně je mi 14 (za půl roku 15) a tak se bojím že by mě nikde nevzali...
    děkuji za odpověď

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

• Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
    Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára