Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4, Praha

261 00.....

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Běžný termín

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• onemocnění kůže

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Odstranění znamének

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

velice mi pomohli s mým dlouholetým problémem a má pleť vypadá báječně oproti tomu jak vypadala a jsem celkově spokojená s přístupem a snahou mi pomoci. děkuji

Maximální spokojenost. Paní doktorka profesionální, milá, rychlá. Sestřička také. Na to, že jsem šla na dva zákroky, byla jsem hotova za 10minut - pecka! Jsem ráda, že jsem tuhle ordinaci u paní Špaňárové objevila. Člověk se zde cití v dobrých rukách. Doporučuji

Paní doktorce Špaňárové budu navždy vděčná. Jako jediná z doktorů, které jsem za poslední roky navštívila, si všimla zvětšené štítné žlázy a tím mi pravděpodobně zachránila život, neboť se z toho vyklubal nádor, který musel velmi rychle pryč. Paní doktorka se nezabývala pouze problémem, s kterým jsem se za ní vydala, ale podívala se na mě jako na celek a za to bych jí nejraději snesla modré z nebe. Kéž by každý doktor přistupoval ke svým pacientům podobně.
K tomu všemu mi pomohla vyléčit akné, s kterým jsem se trápila roky.
Paní doktorce děkuji z celého srdce za její jedinečný a laskavý přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro odstranění znamének

Paní doktorka Kapounova je skvělá doktorka jsme oba s manželem po všech stránkách velice spokojeni/byli jsme u ni na vyšetření již několikrát. Dekujeme ji a vubec všem který spolupracuji v ordinaci za profesionalitu a lidsky přístup,

Paní doktorka Kapounová mě vzala přesně na čas objednání.
Přišla jsem poprvé, se dvěma problémy. Oběma byl věnován dostatek času. Zda se, že mi paní doktorka chce pomoci problémy vyřešit napořád, ne jen dočasně. Průběh léčby mi byl detailně vysvětlen a rovnou jsme objednaly kontrolní termín.
Ocházela jsem spokojená, chování všech bylo velmi příjemné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro dermatologické konzultace

V ordinaci MUDr. Špaňárové mi poskytla dermatologickou konzultaci spolupracující MUDr. Jitka Kapounová, odborně mě vyšetřila a vše vysvětlila.

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro léčba akné

Paní doktorku jsem vyhledala z důvodu potíží s akné po celém obličeji. Už několik let jsem z toho byla zoufalá a zkoušela všechno možné - bez úspěchu. První léčba mi bohužel nepomohla, ale paní doktorka na to hned reagovala a já si konečně mohu užívat hezkou pleť. MuDr. Kapounová a MuDr. Špaňárová jsou obě profesionálky na svém místě. Změna kosmetiky dle jejich doporučení funguje. Objednání na čas funguje velice dobře a milý přístup sestřičky je bonusem. Mockrát děkuji.

Lucie Melichová

Paní doktorka i sestra jsou velice sympatické, ordinace je krásná a moderní, na dobrém místě. Paní doktorka je velice milá a profesionální. Jedinou nevýhodou je dlouhá objednací doba, a to zvlášť pokud máte nějaký akutnejsi problém. Doufám, že po druhé návštěvě a změně léčby bude můj problém konečně brzy vyřešen :)

Byl jsem objednán a na řadu jsem šel přesně na čas. Paní doktorka byla milá a trpělivá. Vše, co jsem potřeboval, vyřešila. Naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Kontrola znamének

Paní doktorka se mi věnovala se zájmem, odborně vysvětlila vše na co jsem se zeptala. Je velmi příjemná, stejně jako její zdr.sestřička.

274 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, měla bych jeden dotaz... už zhruba rok pozoruji že mám červené tváře nehledě na teplotu či pocity občas mě začne pálit celý obličej... zároveň se mi tvoří namodralé kruhy pod očima... make-up nosím málokdy a většinou to bývá proto abych tyto nepříjemná místa zakryla... mohli byste mi nějak poradit? Zašla bych s tím k doktorovi ale momentálně je mi 14 (za půl roku 15) a tak se bojím že by mě nikde nevzali...
    děkuji za odpověď

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

• Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
    Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára