Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4, Praha

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Běžný termín

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• Onemocnění kůže

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Odstranění znamének

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Vždy milý a profesionální přístup. Při objednání nikdy nečekám.
Obě paní doktorky, sestřička i asistentka super.

Milá paní doktorka i sestřička. Vše dceři trpělivě vysvětlila. Zákrok byl rychlý, profesionální! V čekárně jsme nečekaly. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro dermatologické konzultace

Paní doktorka byla velice milá a vstřícná, velmi ohleduplně mi odstranila podezřelou pihu a všechno, co jsem potřebovala vyřešit, vyřešila. Jsem velmi spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro odstranění znamének

Plná spokojenost.Empatická,ochotná lékařka,ale ne MUDr.ˇSpaňárová.
Pravděpodobně výpomoc.Bohužel si nepamatuji jméno.

Paní doktorka velmi milá, se vším pomohla. Co bylo možné, vyřešili jsme hned, na zbytek mě rovnou objednala.

Velmi vrucny a ochotny pristup k pacientovi a promptnost vysetrenia. Ocenujem tiez moznost objednania online.

Milá paní sestřička i paní doktorka. Vše mi bylo vysvětleno, zda léčba zabere se ukáže teprve za 2-3 měsíce. Jediné co vnímám trošku negativně je, že jsem se domnívala při online rezervaci, že se objednávám k paní doktorce a v ordinaci byla jiná lékařka. I tak ale oceňuji přístup, kterému není co vytknout. Velké plus je objednávací systém.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro dermatoskopie

Maximální spokojenost s pani Doktorkou. Plus system objednáváni a nasledneho volani pacienta do ordinace byl z 21. století :) Můžu všem jedině doporučit! Děkuji za vše :)

G

K pani doktorce chodim jiz roky a jsem vzdy spokojena s pristupem doktorek i sestricky. Sice jsou delsi cekaci lhuty, ale vyplati se to.

Paní doktorka je vždy milá a vždy pomůže, nejen mně, ale i mým známým a příbuzným, kterým jsem paní doktorku doporučila jž před lety. Nové prostředí, kde se nyní ordinace nachází je moc pěkné.

275 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
    Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

• Dobrý den, je mi 15 let a už asi dva roky mě trápí takové praskliny na žaludu. Dost masturbuji takže mě napadlo jestli to nemůže být s přílišné masturbace. Nevím čím to je že je vrchní povrch žaludu je takový jakoby podřený, zvrásněný. Chtěl bych to tak jak jsem to měl předtím (bez rýh). Nijak to nepálí, nesvědí, neloupe se to jen mi jde o tu estetiku na omak je to trochu drsné možná o trochu míň citlivé. Pohlavní styk jsem neměl i kdybych moc chtěl. U lékaře jsem s tím nebyl jen jsem se ptal v poradně pro kluky v pubertě a tam mi jen řekli že mám zkusit bephanten plus nebo v případě že by to byla kvasinková infekce tak to mám mazat imazolem. Zatím si žalud myju jen vodou. Navíc mám pod žaludem papily. Na internetu jsem o nich četl že mizí za 7-15měsiců po celkové nebo... obřízce, ale obřízku nechci co kdyby jsem si jen častěji stahoval předkožku? Pomohlo by mi to?

Dobrý den. Navrhuji osobní návštěvu dermatologa.Do naší ordinace můžete přijít každý čtvrtek do 8hod. S pozdravem, Mudr. Špaňárová

MUDr. Iva Špaňárová

• Onemocnění kůže