MUDr.

Iva Špaňárová

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog přijímá nové pacienty

130 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 57 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, jakmile lékař přidá volné termíny.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• N

velice prijemna, inteligentni a komunikativni lekarka s velice prijemnou sestrickou. cista a moderni ordinace. citila jsem se tam jako u lekaru v zahranici, kde pacientovi naslouchaji a chovaji s urcitym respektem. lekarka je velice profesionalni a zaroven lidska, rychla, ale ne uspechana. urcite se do teto ordinace budu rada vracet.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patroSlužby: Běžný termín

Několik let bojuji s mykózou nehtů a vše márně. Nakonec jsem se rozhodla navštívit odborníka a tím se stála paní doktorka Špaňárová. Vybírala jsem dermatologa podle kladných hodnocení a ty se osvědčily. Paní doktorka je příjemná a vstřícná. Hned mi nasadila vhodnou léčbu a navíc doporučila ošetření nehtů laserem, které provádí sestříčka. Sestra Váchová je velmi milá, ochotná a vždycky usměvává. Během zákroku ráda podpoří konverzaci, aby nebylo moc cítít mírné pálení laserem. Léčba funguje a již můžu si dovolit v létě chodit v otevřených botách.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi milá. Na řadu jsem šla přesně načas a vše bylo vyřízeno k mé naprosté spokojenosti. Ještě jednou děkuji.

• M
    Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patroSlužby: kontrola znamének

Velice spokojená - krásné prostředí, usměvavá a milá sestřička a také milá paní doktorka, která mi vše hezky vysvětlila :) Už nepůjdu jinam. Vzali mě přesně na čas! Moc příjemná návštěva, neměla jsem ani pocit, že jsem u doktora :) Děkuji oboum!

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i paní sestřička jsou naprosto skvělé. Dvě veselé mladé holky, které se zdají, že ví, co říkají a dělají.
    Vzali mě přesně podle objednávky, vše proběhlo neuvěřitelně rychle a navíc mají příjemné ceny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemný a zároveň profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Žádné dlouhé čekání v čekárně, pacienti vstupují do ordinace podle hodiny objednání.
    Líbí se mi možnost objednávek přes internet, kde si sama vyberu z volných termínů a následně dostanu s blížícím se termínem postupně několik připomenutí do mailu i formou sms.

• M
    Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patroSlužby: Problém s pletí na obličeji

Byla jsem přijata na vyšetření ve stanoveném čase. Lékařka i sestra byly velmi příjemné. Lékařka mne prohlédla a stanovila léčbu, která zatím funguje. Jsem spokojená.

Skvělá paní doktorka.
    Předtím jsem byla na jiné kožní klinice, kde mě diagnostikovali špatně. Paní Špaňárová můj problém okamžitě rozpoznala a léčba pak byla rychlá a úspěšná. Sestřička i paní doktorka byly obě milé, ochotné. Doporučuji!

• Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patroSlužby: odstranění bradavic

Hledala jsem kožního lékaře bez objednání a vybrala si na netu paní doktorku Špaňárovou a byla jsem velmi mile překvapena! Čekárna byla plná, ani jsem nedoufala, že se na mě dostane. Asistentka Bára mě ujistila že ano, ale pokud si chci dojít na kávu, že mám přijít tak za hodinu. Pak jsem ještě chvilku čekala, ale bylo to jen příjemné čekání. Sestřička i asistentka, které průběžně vycházely, byly velmi milé a usměvavé a evidentně to umí s dětmi, které se nebály vstoupit do ordinace. Obdivuji trpělivost a vstřícnost i v situaci, kdy je v čekárně kolem 25 lidí. Paní doktorka také úžasná, prostě jaký ,,pán, takový krám,, :-) Moc děkuji za příjemný zážitek, který byl velmi ojedinělý. Držím palce a budu se opravdu těšit na další návštěvu u vás! :-)

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, vše vysvětlí. Do ordinace jsem vstupoval přesně v objednanou hodinu, žádné dlouhé čekání před vyšetřením. Všem doporučuji.

Dotazy od pacientů (261)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, jakmile lékař přidá volné termíny.

MUDr. Špaňárová promovala v roce 1994 na 1. lékařské fakultě UK a v letech 1997-2000 vykonávala praxi na dermatovenerologické klinice Všeobecné fakultní nemocnice Praha.
    Po atestaci v roce 2000 pracovala v ordinacích MUDr. Petrovské a MUDr. Cabalové. V letech 2008-2010 pracovala na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. V roce 2011 založila firmu Sanoderm Praha a od té doby provozuje vlastní soukromou ordinaci (www.spanarova.cz) na Poliklinice Budějovická.
    V současné době pracuje zároveň jako vedoucí lékařka kliniky estetické medicíny Mediestetik (www.mediest.cz) a průběžně se vzdělává na českých i zahraničních školeních v oboru korektivní dermatologie.¨

Čtvrteční ordinace - MUDR: JITKA KAPOUNOVÁ ,

• dermatovenerologie