Iva Špaňárová, dermatolog Praha

přijímá nové pacienty

Dermatolog Více

68 objednaných návštěv během 30 dní

Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Běžný termín

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dorost

Léčba akné

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro odstranění mateřských znamének

Naprosto perfektni pece a komunikace. Drobny zakrok proveden uz na vstupnim vysetreni, coz mi usetrilo cas a hlavne nervy ze zakroku :))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Na volný termín návštěvy jsem čekala delší dobu, ale vyplatilo se. Paní doktorka velmi milá a šikovná. Mohu jenom doporučit.

Velice hodná,veliká spokojenost.Jsem ráda že jsem šla tam,všem doporučuji,milé jednání a vše vysvětleno .

Vše proběhlo v pořádku, paní doktorka i sestřička byly moc milé, vše mi vysvětlili a ač jsem byla objednána jen na vstupní konzultaci, paní doktorka provedla rovnou malý zákrok bez nutnosti dalšího objednávání

S paní doktorkou jsem velice spokojená, milý přístup, zájem o pacienta a ordinace je velice moderní!

Nelituji vyberu. Pani doktorka peclive zkontrolovala znamenka a jiz behem prvniho vysetreni jedno z nich bezbolestne odstranila. Dekuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro komplexní péče o děti a dorost

V ordinaci všichni milí, s dětmi to umí. Při objednání jsme dostali brzký termín. Žádné fronty, šli jsme hned na řadu. Určitě můžu doporučit.

Skvele objednavani ,zadne cekani ,mily a profi pristup.Velka snaha opravdu pomoct,konecne jina barva munduru nez bila .Diky

Veľmi príjemna návšteva. Ja som veľmi spokojná a oplatilo sa na termín počkať. Ordinácia moderná, pekná, príjemna, sestrička a pani doktorka milá.

Pani doktorka velice sympaticka vysvetlila lecbu a rovnou provedla maly zakrok! Za me velice profesionalni pristup!

275 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

Dobrý den, je mi 15 let a už asi dva roky mě trápí takové praskliny na žaludu. Dost masturbuji takže mě napadlo jestli to nemůže být s přílišné masturbace. Nevím čím to je že je vrchní povrch žaludu je takový jakoby podřený, zvrásněný. Chtěl bych to tak jak jsem to měl předtím (bez rýh). Nijak to nepálí, nesvědí, neloupe se to jen mi jde o tu estetiku na omak je to trochu drsné možná o trochu míň citlivé. Pohlavní styk jsem neměl i kdybych moc chtěl. U lékaře jsem s tím nebyl jen jsem se ptal v poradně pro kluky v pubertě a tam mi jen řekli že mám zkusit bephanten plus nebo v případě že by to byla kvasinková infekce tak to mám mazat imazolem. Zatím si žalud myju jen vodou. Navíc mám pod žaludem papily. Na internetu jsem o nich četl že mizí za 7-15měsiců po celkové nebo... obřízce, ale obřízku nechci co kdyby jsem si jen častěji stahoval předkožku? Pomohlo by mi to?

Dobrý den. Navrhuji osobní návštěvu dermatologa.Do naší ordinace můžete přijít každý čtvrtek do 8hod. S pozdravem, Mudr. Špaňárová

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie