Adres

Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4, Praha
Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
261 00.....

Dermatologické konzultace

Dermatoskopie

Léčba akné + 4 Více

Odstranění znamének

Komplexní péče o děti a dostost

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• onemocnění kůže

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Ordinaci som navštívila na odporúčanie známeho a bola som spokojná. Veľmi milý a ochotný personál. :) Určite odporúčam.

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Seborea

Jednoznačně jedna z mála návštěv lékařského charakteru, které bych si z fleku zopakovala a ještě ráda! Velmi profesionální lékařka a na první pohled opravdu odbornice svého druhu, která byla nejen velmi příjemná a ochotná, ale opravdu mi odpověděla na všechny moje dotazy a ani na vteřinu nebylo znát, že bych jí tím obtěžovala, naopak, ten pocit, že je tam opravdu pro Vás je k nezaplacení. Nemluvě o "vymakaném" systému objednání (ta čekací lhůta za to stála!:), a opravdu neskutečně sympatické sestřičce, která to všechno svoji úžasnou náladou a přístupem doplnila! Všechny palce nahoru!!!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem objednána s dcerou i manželem již poněkolikáté. Jako vždy paní doktorka i sestřička velmi milé a vstřícné. Dcera byla ještě i jiné paní doktorky vedlejší místnosti kvůli zarůstáním nehtů na palci a rovnátkám na nehty. Taktéž velmi milé jednání.
Nedávno jsem navštívila ordinaci bez objednání. Sice čekání, ale na to, jak byla přeplněná čekárna, to šlo. Dámy mají systém a odsejpá to. A vždy s úsměvem. To se vidí málokde.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vše bylo velmi dobré. Sestřička velmi vstřícná. Příjemné a milé ošetření. Při objednání jsem byl přijat na čas.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi prijemna sestricka i doktorka. Prisla jsem tam s problemem, na ktery mi moje kozni lekarka rekla, ze se s tim neda nic delat. Pani doktorka mi nasadila lecbu, tak doufam, ze mi to pomuze. A pomohla! :-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

velice prijemna, inteligentni a komunikativni lekarka s velice prijemnou sestrickou. cista a moderni ordinace. citila jsem se tam jako u lekaru v zahranici, kde pacientovi naslouchaji a chovaji s urcitym respektem. lekarka je velice profesionalni a zaroven lidska, rychla, ale ne uspechana. urcite se do teto ordinace budu rada vracet.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Několik let bojuji s mykózou nehtů a vše márně. Nakonec jsem se rozhodla navštívit odborníka a tím se stála paní doktorka Špaňárová. Vybírala jsem dermatologa podle kladných hodnocení a ty se osvědčily. Paní doktorka je příjemná a vstřícná. Hned mi nasadila vhodnou léčbu a navíc doporučila ošetření nehtů laserem, které provádí sestříčka. Sestra Váchová je velmi milá, ochotná a vždycky usměvává. Během zákroku ráda podpoří konverzaci, aby nebylo moc cítít mírné pálení laserem. Léčba funguje a již můžu si dovolit v létě chodit v otevřených botách.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá. Na řadu jsem šla přesně načas a vše bylo vyřízeno k mé naprosté spokojenosti. Ještě jednou děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro kontrola znamének

Velice spokojená - krásné prostředí, usměvavá a milá sestřička a také milá paní doktorka, která mi vše hezky vysvětlila :) Už nepůjdu jinam. Vzali mě přesně na čas! Moc příjemná návštěva, neměla jsem ani pocit, že jsem u doktora :) Děkuji oboum!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka i paní sestřička jsou naprosto skvělé. Dvě veselé mladé holky, které se zdají, že ví, co říkají a dělají.
Vzali mě přesně podle objednávky, vše proběhlo neuvěřitelně rychle a navíc mají příjemné ceny.

Běžný termín

Dermatologické konzultace

Komplexní péče o děti a dostost

Odstranění znamének

Léčba akné

Dermatoskopie

Y

271 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám takový dotaz přítelovi se udělala jak kdyby svědivá suchá vyrážka která otýka na rukou občas se to projevuje i na krku ale spíš více na rukou. Jde o to že mu radili ať si to maže jakoukoliv mastí nejlépe konopnou i když si to maže tak se to tak často nerozšiřuje ale furt to je v hrozném stavu. Chtěla bych poradit co máme dělat proto aby mu to zmizelo všichni nám říkají at si to jen maže ale je to stejné občas to zmizí ale né na dlouho. Tak mi prosím napište co máme dělat. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace.
    Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

• Pre 2mesici mne silné svědila hlava a zátylek po krátké době se mi zcela ztenčily vlasy a ochlupení řasy obočí ohanbí to vše mi na těle silné vypadává vlasy nemaji už ani cibulku přestaly mi vyrůstat vousy na bradě které jsem si dříve vytrhávat postupně se ztenčují i kůže krevní obraz štítná žláza ledviny i hormony jsou v pořádku praktik a na kožním neví příčinu tak jsem hledala na internetu tyto příznaky se zcela shodují že tím začíná nemoc ale než jsem stačila dále číst došla baterie a nyní nemůžu příspěvek najít dekuji vám za odpoved

Dobrý den, vždy je nelepší osobní konzultace .
    S pozdravem, asistentka paní doktorky Špaňárové

MUDr. Iva Špaňárová

• onemocnění kůže