MUDr.

Iva Špaňárová

verifiedCreated with Sketch.

133 názorů +přidat

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, jakmile lékař přidá volné termíny.… Více

Adresy

• Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro

Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4
    140 00 Praha, hl. město Praha

Služby

Léčba akné
    Komplexní péče o děti a dostost
    Běžný termín
    Odstranění znamének
    Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Hodnocení pacientů

• Y
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patroSlužby: Seborea

Jednoznačně jedna z mála návštěv lékařského charakteru, které bych si z fleku zopakovala a ještě ráda! Velmi profesionální lékařka a na první pohled opravdu odbornice svého druhu, která byla nejen velmi příjemná a ochotná, ale opravdu mi odpověděla na všechny moje dotazy a ani na vteřinu nebylo znát, že bych jí tím obtěžovala, naopak, ten pocit, že je tam opravdu pro Vás je k nezaplacení. Nemluvě o "vymakaném" systému objednání (ta čekací lhůta za to stála!:), a opravdu neskutečně sympatické sestřičce, která to všechno svoji úžasnou náladou a přístupem doplnila! Všechny palce nahoru!!!!!

• H
    Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patroSlužby: Běžný termín

Byla jsem objednána s dcerou i manželem již poněkolikáté. Jako vždy paní doktorka i sestřička velmi milé a vstřícné. Dcera byla ještě i jiné paní doktorky vedlejší místnosti kvůli zarůstáním nehtů na palci a rovnátkám na nehty. Taktéž velmi milé jednání.
    Nedávno jsem navštívila ordinaci bez objednání. Sice čekání, ale na to, jak byla přeplněná čekárna, to šlo. Dámy mají systém a odsejpá to. A vždy s úsměvem. To se vidí málokde.

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše bylo velmi dobré. Sestřička velmi vstřícná. Příjemné a milé ošetření. Při objednání jsem byl přijat na čas.

• I

Velmi prijemna sestricka i doktorka. Prisla jsem tam s problemem, na ktery mi moje kozni lekarka rekla, ze se s tim neda nic delat. Pani doktorka mi nasadila lecbu, tak doufam, ze mi to pomuze. A pomohla! :-)

• N

velice prijemna, inteligentni a komunikativni lekarka s velice prijemnou sestrickou. cista a moderni ordinace. citila jsem se tam jako u lekaru v zahranici, kde pacientovi naslouchaji a chovaji s urcitym respektem. lekarka je velice profesionalni a zaroven lidska, rychla, ale ne uspechana. urcite se do teto ordinace budu rada vracet.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Několik let bojuji s mykózou nehtů a vše márně. Nakonec jsem se rozhodla navštívit odborníka a tím se stála paní doktorka Špaňárová. Vybírala jsem dermatologa podle kladných hodnocení a ty se osvědčily. Paní doktorka je příjemná a vstřícná. Hned mi nasadila vhodnou léčbu a navíc doporučila ošetření nehtů laserem, které provádí sestříčka. Sestra Váchová je velmi milá, ochotná a vždycky usměvává. Během zákroku ráda podpoří konverzaci, aby nebylo moc cítít mírné pálení laserem. Léčba funguje a již můžu si dovolit v létě chodit v otevřených botách.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi milá. Na řadu jsem šla přesně načas a vše bylo vyřízeno k mé naprosté spokojenosti. Ještě jednou děkuji.

• M
    Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patroSlužby: kontrola znamének

Velice spokojená - krásné prostředí, usměvavá a milá sestřička a také milá paní doktorka, která mi vše hezky vysvětlila :) Už nepůjdu jinam. Vzali mě přesně na čas! Moc příjemná návštěva, neměla jsem ani pocit, že jsem u doktora :) Děkuji oboum!

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i paní sestřička jsou naprosto skvělé. Dvě veselé mladé holky, které se zdají, že ví, co říkají a dělají.
    Vzali mě přesně podle objednávky, vše proběhlo neuvěřitelně rychle a navíc mají příjemné ceny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemný a zároveň profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Žádné dlouhé čekání v čekárně, pacienti vstupují do ordinace podle hodiny objednání.
    Líbí se mi možnost objednávek přes internet, kde si sama vyberu z volných termínů a následně dostanu s blížícím se termínem postupně několik připomenutí do mailu i formou sms.

Dotazy od pacientů (267)

Zkušenosti a dovednosti

• Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, jakmile lékař přidá volné termíny.

MUDr. Špaňárová promovala v roce 1994 na 1. lékařské fakultě UK a v letech 1997-2000 vykonávala praxi na dermatovenerologické klinice Všeobecné fakultní nemocnice Praha.
    Po atestaci v roce 2000 pracovala v ordinacích MUDr. Petrovské a MUDr. Cabalové. V letech 2008-2010 pracovala na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. V roce 2011 založila firmu Sanoderm Praha a od té doby provozuje vlastní soukromou ordinaci (www.spanarova.cz) na Poliklinice Budějovická.
    V současné době pracuje zároveň jako vedoucí lékařka kliniky estetické medicíny Mediestetik (www.mediest.cz) a průběžně se vzdělává na českých i zahraničních školeních v oboru korektivní dermatologie.¨

Čtvrteční ordinace - MUDR: JITKA KAPOUNOVÁ ,

• dermatovenerologie