Iva Špaňárová, dermatolog Praha

přijímá nové pacienty

Dermatolog Více

51 objednaných návštěv během 30 dní

Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Běžný termín

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Dermatologické konzultace +3 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dorost

Léčba akné

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Pani doktorka velice sympaticka vysvetlila lecbu a rovnou provedla maly zakrok! Za me velice profesionalni pristup!

Moc milá paní doktorka i sestra ostatně jako vždycky.
Byla jsem objednaná jen na konzultaci a nakonec mi nabídly ať se nemusím znovu objednávat, že zákrok uděláme hned. Byla jsem moc spokojená!

V ordinaci panuje příjemná atmosféra. Šla jsem na návštěvu s malým synem a byli jsme spokojeni. Paní doktorka a sestřička mají dobrý přístup, jsou velice milé a vstřícné. Mé dotazy srozumitelně zodpověděli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Jiný

U pani doktorky som bola opakovane na zákroku. 100% spokojnosť. Má úžasný prístup k pacientovi, je veľmi príjemná. Má super systém, kde pri príchode do čakárne vložíte kartu poistenca do prístroja, ktorý pripomína označovať jízdenky v MHD. Data sa jej načítajú do PC a v ordinácii už nemusíte nič ukazovať, všetko vidí v počítači, aj históriu návštev. Objednať sa dá online... keby všetky ordinácie a lekári boli takíto! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro dermatologické konzultace

Dnes jsem zažila opravdu nejpříjemnější vyšetření u lékařky a sestřičky snů.
Potřebovala jsem dermatologickou konzultaci a na skvělé aplikaci „Známý lékař“ jsem objevila mimořádně sympatickou,chytrou a hezkou paní MUDr Ivu Špaňárovou a veselou,pohlednou sestřičku Naďu Váchovou.
Obě jsou ozdobami našeho zdravotnictví!!!!
Diagnoza dopadla dobře a já zažila mimořádně příjemnou čtvrthodinku,na kterou budu dlouho vzpomínat.Objednání přes internet a čtečka karet zdravotní pojišťovny u vchodu je skvělá vymoženost,která odpovídá moderní medicině 21.století
a teď doslova bomba:,v čekárně se zde opravdu nečeká!!
Oba synové i s rodinami okamžitě poprosili o kontakt a jsem si jistá,že zklamáni nebudou!!
Kéž by takto vypadalo celé naše zdravotnictví!!!!
Paní doktorce i sestřičce přeji do budoucna jen vše dobré.
:)) Dr Kolínská

To to je tretia dermatologicka, ktoru som navstivila. A myslim ze konecne som nadmieru spokojna. Mam rosaceu a bojujem s nou dlho a pani lekarka mi navrhla liecbu ktora mi konecne zabrala a mam opat jemnu pokozku. Pristup aj zaujem hodnotim velmi dobre :) Som rada ze som objavila dobru dermatologicku.

Skvělý systém objednání online, lékařky příjemná, všímavá. Hned jsme domluvily další návštěvu. Uklidnila mne, a vysvětlila, jak bude další zákrok probíhat, a že se nemusím bát.

Takto si představuji návštěvu lékaře v 21. století. Byla jsem v této ordinaci, ale u jiné paní doktorky. Byla skvělá. Vyšetřila mě, stanovila diagnózu a hned napsala lék bez doplatku. Prostředí je tam velmi hezké a opravdu v určený čas objednání se vás ujme sestřička. Kartičku pojišťovny použijete jen před vstupem, kdy vám ji automat načte a vy už se o nic nestaráte a ani nečekáte ;-) Paní doktorku mohu jen doporučit.

Dostala jsem doporučení na paní doktorku od kolegy z práce. Opravdu mohu jen doporučit. Dodržení termínu na minutu, skvělá sestra i doktorka. Necítila jsem se ani jako v ordinaci, ale spíše jako v nějakém pětihvězdičkovém hotelu. Toto byla první návštěva, chystám se opět.

Ačkoliv jsem zde byla poprvé, tak jsem našla ordinaci relativně rychle. Do ordinace jsem byla přijata přesně na čas, žádné čekání. Velmi oceňuji vstřícný a milý přístup, vše mi bylo hezky vysvětleno. Čekala jsem, že budu muset přijít znova, ale zákrok byl proveden v rámci jedné návštěvy. Zákrok nebyl bolestný. Celkově jsem velmi spokojená.

275 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

Dobrý den, je mi 15 let a už asi dva roky mě trápí takové praskliny na žaludu. Dost masturbuji takže mě napadlo jestli to nemůže být s přílišné masturbace. Nevím čím to je že je vrchní povrch žaludu je takový jakoby podřený, zvrásněný. Chtěl bych to tak jak jsem to měl předtím (bez rýh). Nijak to nepálí, nesvědí, neloupe se to jen mi jde o tu estetiku na omak je to trochu drsné možná o trochu míň citlivé. Pohlavní styk jsem neměl i kdybych moc chtěl. U lékaře jsem s tím nebyl jen jsem se ptal v poradně pro kluky v pubertě a tam mi jen řekli že mám zkusit bephanten plus nebo v případě že by to byla kvasinková infekce tak to mám mazat imazolem. Zatím si žalud myju jen vodou. Navíc mám pod žaludem papily. Na internetu jsem o nich četl že mizí za 7-15měsiců po celkové nebo... obřízce, ale obřízku nechci co kdyby jsem si jen častěji stahoval předkožku? Pomohlo by mi to?

Dobrý den. Navrhuji osobní návštěvu dermatologa.Do naší ordinace můžete přijít každý čtvrtek do 8hod. S pozdravem, Mudr. Špaňárová

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie