Iva Špaňárová, dermatolog Praha

přijímá nové pacienty

Dermatolog Více

45 objednaných návštěv během 30 dní

Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Dermatologické konzultace

Komplexní péče o děti a dorost +4 Více

Každou středu ordinuje - MUDR: TAMARA BAŇKOVÁ Každý čtvrtek ordinuje - MUDR: JITKA KAPOUNOVÁ Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobraz...

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro dermatologické konzultace

Velice vstřícný přístup, milá komunikace, ideální pro návštěvu s dětmi, které se vůbec nemusí ničeho bát

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Paní doktorka velmi milá, ochotná a vstřícná pomoci. Vše vysvětlila a hledala řešení v léčbě.. Nemohu si stěžovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou v ordinaci jsem byla velmi spokojená, oceňuji profesionální přístup a příjemné vystupování paní doktorky Baňkové. Dostatek informací, důkladné vyšetření mateřských znamének a vstřícnost.

Rozhodně doporučuji...
Paní dr. je velmi vstřícná, milá, sympatická. Opravdu chce člověku pomoct. Není, co bych vytkla

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milý přístup paní doktorky i sestřičky. Ochota vše řádně vyšetřit, posléze i vysvětlit a doporučit postup léčby.

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Jiný

Pani doktorka Baňková byla velmi mila a vse vysvetlila. Sestra jako vzdy mila,usmevava a vtipna. Za me na vybornou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice milé a ochotné paní lékařky i sestřičky. Každá návšteva velice příjemná, vždy pomohou, určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Při každé návštěvě jsem se v ordinaci setkala s milým a profesionálním přístupem k pacientům. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Kontrola byla rychlá. Okamžitě diagnostikovali problém a předepsali správný produkt. Velmi milý lékařka. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes jsem zažila opravdu nejpříjemnější vyšetření u lékařky a sestřičky snů.
Potřebovala jsem dermatologickou konzultaci a na skvělé aplikaci „Známý lékař“ jsem objevila mimořádně sympatickou,chytrou a hezkou paní MUDr Ivu Špaňárovou a veselou,pohlednou sestřičku Naďu Váchovou.
Obě jsou ozdobami našeho zdravotnictví!!!!
Diagnoza dopadla dobře a já zažila mimořádně příjemnou čtvrthodinku,na kterou budu dlouho vzpomínat.Objednání přes internet a čtečka karet zdravotní pojišťovny u vchodu je skvělá vymoženost,která odpovídá moderní medicině 21.století
a teď doslova bomba:,v čekárně se zde opravdu nečeká!!
Oba synové i s rodinami okamžitě poprosili o kontakt a jsem si jistá,že zklamáni nebudou!!
Kéž by takto vypadalo celé naše zdravotnictví!!!!
Paní doktorce i sestřičce přeji do budoucna jen vše dobré.
:)) Dr Kolínská

275 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

Dobrý den, je mi 15 let a už asi dva roky mě trápí takové praskliny na žaludu. Dost masturbuji takže mě napadlo jestli to nemůže být s přílišné masturbace. Nevím čím to je že je vrchní povrch žaludu je takový jakoby podřený, zvrásněný. Chtěl bych to tak jak jsem to měl předtím (bez rýh). Nijak to nepálí, nesvědí, neloupe se to jen mi jde o tu estetiku na omak je to trochu drsné možná o trochu míň citlivé. Pohlavní styk jsem neměl i kdybych moc chtěl. U lékaře jsem s tím nebyl jen jsem se ptal v poradně pro kluky v pubertě a tam mi jen řekli že mám zkusit bephanten plus nebo v případě že by to byla kvasinková infekce tak to mám mazat imazolem. Zatím si žalud myju jen vodou. Navíc mám pod žaludem papily. Na internetu jsem o nich četl že mizí za 7-15měsiců po celkové nebo... obřízce, ale obřízku nechci co kdyby jsem si jen častěji stahoval předkožku? Pomohlo by mi to?

Dobrý den. Navrhuji osobní návštěvu dermatologa.Do naší ordinace můžete přijít každý čtvrtek do 8hod. S pozdravem, Mudr. Špaňárová

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie