Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4 , Praha
Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
261 00.....

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Běžný termín

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• onemocnění kůže

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Odstranění znamének

Cena není uvedená

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Kontrola znamének

Paní doktorka se mi věnovala se zájmem, odborně vysvětlila vše na co jsem se zeptala. Je velmi příjemná, stejně jako její zdr.sestřička.

Paní doktorka spolu se sestřičkou jsou naprosto úžasné, s lidským přístupem, vysoká profesionalita, ochota, byla jsem maximálně spokojená, dokonce zde dodržují i čas objednání, což není všude samozřejmé! Mohu jen doporučit.

Uzasny pristup! Pani dokotrka vzdy najde perfektni reseni a doporuci, jak se starat o kozni probemy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Sklerodermije

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro odstranění znamének

Dobrý den, dnes jsem byla na odstraneni znamenek, odstranovala mi je sestricka, ktera byla velmi prijemna, profesionalni a vstricna. Lekare nemam celkove v lasce, ale toto byla velmi prijemna navsteva a jsem moc rada, ze mam vsechny znamenka pryc. Moc dekuji a vsem urcite doporucuji :))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Vstupní vysetreni

Manželka mě objednala na vstupní vyšetření, protože si všimla nového znaménka na zádech. Objednala mě na čas, který jsem nemohl stihnout, protože byl v kolizi s rehabilitací, takže jsem přišel asi o 10 minut později. Navíc jsem zapomněl v kanceláři kartičku pojišťovny, takže jsem měl několik důvodů obávat se, že návštěva nedopadne dobře. Paní doktorka Kapounová byla velice milá a neodmítla mě. Vyšetření proběhlo rychle, v ordinaci jsem strávil max. 15 minut. Těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro kontrola mateřských znamének

Oceňuji objednávací systém, z čehož plyne, že zbytečně nečekám v čekárně; milý, profesionální a všímavý přístup k pacientům. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Různé dermatologické potíže

Velmi profesionálně organizované přijetí, čtečka karet zdravotní pojišťovny u vchodu, objednání na stanovený čas, nemusíte čekat v ordinaci na pořadí. Rychlá a erudovaná reakce na různé dermatologické potíže, vypsaní receptu obratem, doporučení postupu až se potíže opět objeví, dohoda na termín provedení drobného zákroku dle potřeby.

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro dermatologické konzultace

Velmi mila a prijemna paní doktorka a sestricka tez moc mila, laskava.ochotne se vsim poradi a pomohou. Skoda, ze clovek k takovemu lekari chodi jednou za cas.. S jejich milym pristupem bych u nich byla porad????

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé, jsem ráda, že jsem díky Známému Lékaři turo ordinaci objevila.

274 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, měla bych jeden dotaz... už zhruba rok pozoruji že mám červené tváře nehledě na teplotu či pocity občas mě začne pálit celý obličej... zároveň se mi tvoří namodralé kruhy pod očima... make-up nosím málokdy a většinou to bývá proto abych tyto nepříjemná místa zakryla... mohli byste mi nějak poradit? Zašla bych s tím k doktorovi ale momentálně je mi 14 (za půl roku 15) a tak se bojím že by mě nikde nevzali...
    děkuji za odpověď

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

• Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
    Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára