Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4, Praha

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Běžný termín

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dostost

Léčba akné

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Jiný

Ačkoliv jsem zde byla poprvé, tak jsem našla ordinaci relativně rychle. Do ordinace jsem byla přijata přesně na čas, žádné čekání. Velmi oceňuji vstřícný a milý přístup, vše mi bylo hezky vysvětleno. Čekala jsem, že budu muset přijít znova, ale zákrok byl proveden v rámci jedné návštěvy. Zákrok nebyl bolestný. Celkově jsem velmi spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Dnes jsem byla u paní doktorky s dcerou která je postižená. Pomohla s problémem který ma. Skvělý přístup moc milé dámy jak sestřička tak paní doktorka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro léčba akné

profesionální přístup, příjemné prostředí a personál, pokud hledáte dermatologa, doporučuji návštěvu

Paní doktorka mě při každé návštěvě vyslechla, navrhla postup a s řešením poradila. Za mě skvělý přístup a v takovém případě nemám problém si na termín počkat (neobjednávám se telefonicky, pouze přes kalendář).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro odstranění znamének

Paní doktorka je sympatická a naprosto věrohodná. Poradila se znaménky a doporučila postup léčby. Těším se na zákrok :)

O

Paní doktorka byla neuvěřitelně empaticka, poprvé jsem měla pocit, že mi někdo skutečně naslouchá a zajímá se o můj problém. Dlouho jsem se zde snažila ulovit termín a rozhodně to stálo za to. Z návštěvy lékaře jsem vždy ve stresu, ale tady jsem se cítila moc dobře. Za mě opravdu nejlepší ordinace

Rychle, kvalitně. Velmi hodná paní doktorka, jsem cizinka, tak mě všechno vysvětlovala několikrát. Doporučuji!

Skvělý a profesionální přístup paní doktorky i sestřičky, čisté prostředí, perfektní komunikace a popsání léčby při každé návštěvě. Super výsledky. Vzorová péče. Více takových lékařů. Děkujeme.

C
Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Paní doktorka má milý ,vstřícný a profesionální přístup k pacientovi. S ošetřením a ochotou jsem byla velmi spokojená.

Dneska měl dobrou Lekarky. Čekám rezultát analýzu.
Paní doktorka určitě profesionál. Řešila můj problém za pár minut. Vidím pochopnost, a kvalitu personálu.

275 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
    Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

• Dobrý den, je mi 15 let a už asi dva roky mě trápí takové praskliny na žaludu. Dost masturbuji takže mě napadlo jestli to nemůže být s přílišné masturbace. Nevím čím to je že je vrchní povrch žaludu je takový jakoby podřený, zvrásněný. Chtěl bych to tak jak jsem to měl předtím (bez rýh). Nijak to nepálí, nesvědí, neloupe se to jen mi jde o tu estetiku na omak je to trochu drsné možná o trochu míň citlivé. Pohlavní styk jsem neměl i kdybych moc chtěl. U lékaře jsem s tím nebyl jen jsem se ptal v poradně pro kluky v pubertě a tam mi jen řekli že mám zkusit bephanten plus nebo v případě že by to byla kvasinková infekce tak to mám mazat imazolem. Zatím si žalud myju jen vodou. Navíc mám pod žaludem papily. Na internetu jsem o nich četl že mizí za 7-15měsiců po celkové nebo... obřízce, ale obřízku nechci co kdyby jsem si jen častěji stahoval předkožku? Pomohlo by mi to?

Dobrý den. Navrhuji osobní návštěvu dermatologa.Do naší ordinace můžete přijít každý čtvrtek do 8hod. S pozdravem, Mudr. Špaňárová

MUDr. Iva Špaňárová

• Onemocnění kůže