Iva Špaňárová, dermatolog Praha

přijímá nové pacienty

Dermatolog Více

66 objednaných návštěv během 30 dní

Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Běžný termín

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Dermatologické konzultace +4 Více

Dermatoskopie

Komplexní péče o děti a dorost

Léčba akné

Každou středu ordinuje - MUDR: TAMARA BAŇKOVÁ
Každý čtvrtek ordinuje - MUDR: JITKA KAPOUNOVÁ

Pokud se na tomto profilu kalendá...

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro dermatologické konzultace

Velice milá Pani doktorka, hezké prostředí , vše bylo jak má být, jen jsem chvilku musela cekat v čekárně …

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojenost nejvetsi od sestricky az po pani doktorku . Pani doktorka velmi ochotna mila a vstricna.

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Paní doktorka, a stricka obě Maj lidský přístup.. Paní doktorka a setricka mají profesionální přístup pacientů. Paní doktorko mi vše vysvětlila, napsala recept, jak mám postupovat při léčbě. Záměně osobně dobrý. Vřele doporučuji. Zpozdavem Petr Novotný,

Doporučuji
Příjemné prostředí a příjemná paní doktorka
Do ordinace ve správný čas
Budu se sem vracet

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Empatická paní doktorka, nepospíchala, vše vysvětlila. Domluvili jsme se na léčbě i další návštěvě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro léčba akné

Fajn ordinace, oceňuji moderní „odbavení", milý personál a možnost objednat se online bez volání. A hlavně dokáží léčit kožní problémy, snaží se poradit a vše vysvětlit. Vždy jsem se zde cítil velmi dobře.

paní doktorka je velmi pečlivá, vysvětlí, vstřícná, sama navrhne termín dalšího objednání pro kontrolu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Co dodat. Skvělé recenze ostatních pacientů mluví za vše. Prázdná čekárna, přijetí na domluvený čas, profesionální empatická paní doktorka. Nemá smysl chodit jinam.

První návštěva ambulance... Přístup paní doktorky byl velmi empatický a konstruktivní, zaměřený na řešení obtíží.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

paní doktorka byla příjemná, vše vysvětlila a takto bych si to představoval při každé návštěve, byl jsem tam poprvé a určitě budu chodit na prevence sem

275 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

Dobrý den, je mi 15 let a už asi dva roky mě trápí takové praskliny na žaludu. Dost masturbuji takže mě napadlo jestli to nemůže být s přílišné masturbace. Nevím čím to je že je vrchní povrch žaludu je takový jakoby podřený, zvrásněný. Chtěl bych to tak jak jsem to měl předtím (bez rýh). Nijak to nepálí, nesvědí, neloupe se to jen mi jde o tu estetiku na omak je to trochu drsné možná o trochu míň citlivé. Pohlavní styk jsem neměl i kdybych moc chtěl. U lékaře jsem s tím nebyl jen jsem se ptal v poradně pro kluky v pubertě a tam mi jen řekli že mám zkusit bephanten plus nebo v případě že by to byla kvasinková infekce tak to mám mazat imazolem. Zatím si žalud myju jen vodou. Navíc mám pod žaludem papily. Na internetu jsem o nich četl že mizí za 7-15měsiců po celkové nebo... obřízce, ale obřízku nechci co kdyby jsem si jen častěji stahoval předkožku? Pomohlo by mi to?

Dobrý den. Navrhuji osobní návštěvu dermatologa.Do naší ordinace můžete přijít každý čtvrtek do 8hod. S pozdravem, Mudr. Špaňárová

Každou středu ordinuje - MUDR: TAMARA BAŇKOVÁ
Každý čtvrtek ordinuje - MUDR: JITKA KAPOUNOVÁ

Pokud se na tomto profilu kalendá...

• Onemocnění kůže

• dermatovenerologie