Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha 4, Praha
Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
261 00.....

Dermatologické konzultace

Dermatoskopie

Léčba akné +4 Více

Odstranění znamének

Komplexní péče o děti a dostost

Aplikace botulotoxinu, výplň vrásek, ošetření krevní plazmou, ošetření dermaperem ( mikrojehličkování),chemický peeling neo stratou,

Pokud se na tomto profilu kalendář návštěv nezobrazuje znamená to, že všechny termíny jsou obsazeny. Prosíme o trpělivost, kalendář se zobrazí hned, j...

• onemocnění kůže

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Běžný termín

Vybrala jsem si paní doktorku a vybrala dobře, odstranila problémy, které mne trápily a mohu doporučit, nejen ji ale i její asistentku Báru, příjemný přístup od obou.

Moderní prostředí (možnost se objednat se online), milá doktorka - příjemná konverzace, netrvala dlouho ale vše vysvětlila. Příšel jsem s vleklým problémem, doktorka na to koukla, předepsala vodičku a po 3 dnech používání už je znatelné zlepšení s tím že vím i jaká je prevence aby se to nevrátilo. Za mě jasných 5 hvězdiček.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Kontrola lupenky u syna a kontrola exzému a pihy u dcery

Vynikající přístup, vynikající diagnóza, vynikající léčebný postup. Chodím sem s dětmi cca 8let, s tím, že sem už chodí i další příbuzní a kamarádi. Absolutně nemáme co vytknout. Velmi děkujeme!

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro odstranění znamének

Vše proběhlo velmi rychle a bezbolestně. Velmi oceňuji on-line objednání i komunikaci a doporučuji všem, kteří potřebují efektivně řešit jakýkoliv kožní problém!

V příjemném prostředí mě přivítala nejpříjemnější sestřička, na kterou budu dlouho vzpomínat. Už jen kvůli ní, bych si návštěvu zopakoval. Pomohla mi možná o trochu více (hlavně samotným rozhovorem a tipy na alternativní léčbu v podobě čajů a potravin) než samotná doktorka, která byla ale také skvělá a objasnila mi mé zbytečné obavy z mastiček. Vše tedy bylo skvělé a děkuji.

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Lecba akne

Objednani funguje perfektne, prijala nas prijemna mlada pani doktorka, vysvetlila lecbu, ordinace je v nove rekonstruovane budove.

Mohu jen doporučit, přišli jsme na řadu přesně v objednaný čas, velmi milá sestřička, moc hodná paní doktorka, vše vysvětlila. Marta

Úžasná paní doktorka, velmi milý a vstřícný personál.
Potřebovala jsem pomoci s náhlým zánětem v chodidle a pomohli mi bez odkladu a čekání. Kéž by bylo víc takových ordinací s pozitivním přístupem! Děkuji :) Ilona

Umístění: Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro Doporučení velmi kladný na tuto ordinace,též profesionální přístup,jak ze strany p.Špaňárovi též ze strany sestřičky ????????????????????????

K pani doktorce jsem se dostala na doporučení mi kamarádky ktera k pani doktorce též již nejakou dobu chodi.Delši dobu jsem uvažovala nad zkrasleni svého obličeje,kamarádka mne přesvědčovat o kvalitě a přístup teto ordinace vůbec nemusela ,jelikož jsem videla velmi kladný výsledky a zároveň mi bylo doporučen kladný přístup v teto ordinace.
Ano,byl ????????????usměvava sestřička mi otevřela dveře ,p.doktorka mne s úsměvem přivítala podáním ruky,prosadila jsem se,zeptala mne ochotně jaky mam problém a scim jdu,vse vysvětlila ????????a slo se nato ????????Chodim k p.Śpaňarovi do dnes a měnit rozhodne nehodlam,proc?!!!jelkoz nemusím,max spokojenost ato se vším,pocinaji toho ze vždy kdyz zavolám mi telefon nekdo zvedne,doba objednání max vychází p.doktorka vstrict i kdyz maji toho opravdu hodne.Objiednana jdu na radu vsas,ano muze se stát ze jdete na radu o nejakou tu minutu dele,jsme prece lidi,nekdo prjde díl o chvile nekdo potřebuje byt v ordinace dele ale to nemůže prece nekdo dopředu ovlivnit.Pocitam stim tak jak skoro u každého lékaře ????????✌????✌????
Tak aby to schrnula,tuto ordinace ja doporučuji ????????????????

Ordinaci som navštívila na odporúčanie známeho a bola som spokojná. Veľmi milý a ochotný personál. :) Určite odporúčam.

Dermatologické konzultace

Dermatoskopie

Léčba akné

Odstranění znamének

Komplexní péče o děti a dostost

Běžný termín

Cena není uvedená

Úžasná paní doktorka, velmi milý a vstřícný personál.

Tak aby to schrnula,tuto ordinace ja doporučuji ????????????????

274 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, měla bych jeden dotaz... už zhruba rok pozoruji že mám červené tváře nehledě na teplotu či pocity občas mě začne pálit celý obličej... zároveň se mi tvoří namodralé kruhy pod očima... make-up nosím málokdy a většinou to bývá proto abych tyto nepříjemná místa zakryla... mohli byste mi nějak poradit? Zašla bych s tím k doktorovi ale momentálně je mi 14 (za půl roku 15) a tak se bojím že by mě nikde nevzali...
    děkuji za odpověď

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára

MUDr. Iva Špaňárová

• Dobrý den, už asi dva roky se potyčkám s nepříjemnou vyrážkou na pravé dlani ruce. Jedná se tisíce puchýřků naplněných čirou kapalinovou, jenž svědí a po nějaké době zrohovatí, dlaň vyschne a postupně se Frolík. Poté, co se ruka zregeneruje a vypadá to, zle vše bude v pořádku, ekzém se obratem objeví znovu. Dokonce se rozšiřuje. Po konzultaci s několika odborníky mi bylo sděleno, že se jedná o takzvaný dishydratický ekzém. Tím, že jsem atopil, by to dávalo samozřejmě smysl. Problém je, že žádná mastička mi doposavad nedokázala s problémem dlouhodobě pomoc. lze doložit i fotografie.
    Děkuji

Dobrý den, vždy je nejlepší osobní konzultace. Asistentka Bára