MUDr.

Lenka Páralová verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

Kontaktní informace

• J
    Umístění: DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patroSlužby: odstranění kožních výrustků

Paní doktorka je velmi milá, profesionální, citlivá, vše vysvětlí, poradí, s výsledkem ošetření jsem velmi spokojena, mohu jen doporučit

• Zkušenosti a dovednosti

• „ Přirozený a svěží vzhled jsou pro mne největší prioritou “

Adresa:
      DermaStar, Poliklinika Budějovická, 9.patro
      Antala Staška 1670/80, Praha 4
      metrem: stanice metra Budějovická, objekt umístěn přímo na metru
      autem: bezproblémové parkování přímo před poliklinikou na hlídaném parkovišti

Ordinační hodiny: pondělí-pátek 8.00-19.30 po předchozím telefonickém objednání
      tel: +420 774 425 130
      mail: paralova@dermastar.cz

Absolvovala řadu odborných školení a školení v rámci akreditace IPVZ (Institut pro postgraduální vzdělávání lékařů) o aplikaci výplňových materiálů, botulotoxinu, chemického peelingu, práci s lasery. V roce 2008-2011 v rámci MYCLINIC prague pravidelně 2x ročně školena Dr. Helgou Van Den Elzen, Nizozemí v pokročilé aplikaci výplňových materiálů. Aktivní účast na řadě kongresů a odborných seminářů. Řada odborných publikací.

Dosažené vzdělání
      2002 Promoce na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze
      2005 Atestace 1.stupně v oboru dermatovenerologie
      2008 Odborná způsobilost v oboru dermatovenerologie
      2011 Atestace v oboru korektivní dermatologie
      Licence ČLK pro výkon funkce lektor v lékařské praxi, pro výkon funkce odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb v oboru dermatovenerologie

Odborná Praxe
      2002- doposud Dermatovenerologická klinika Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze
      2008- 5/2012 MYCLINIC prague specialista na injekční aplikace
      2011- 9/2012 Smart Dot Laser Clinic
      9/2012- Dermastar

Speciální kurzy a stáže
      Elzen Injectables kliniek Naarden, Nizozemí
      Palomar Laser Course Ibiza, Španělsko
      The InjectNow Academy Annecy, Francie
      EADV (European Academy od Dermatology and Venereology), opakovaně evropské destinace

• korektivní dermatologie

• zhrubělá, pórovitá pleť
    • komedony-ucpané póry
    • zvětšení rtů
    • kruhy pod očima
    • povadlá kůže na krku a v dekoltu
    • pihy

Výplňový materiál juvederm voluma 1 ml 6 500 Kč
    Výplňový materiál juvederm 3 1 ml 6 000 Kč
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Lenka Páralová
    Lenka Páralová
    Dermatolog
    Praha
    Dobrý den, cena za ošetření vrásek od mračení mezi obočím je 2500 Kč, cena za ošetření celého čela (mezi obočím a horizontální vrásky na čele) je 3500-4000 Kč. Efekt vydrží cca 4-6 měsíců. Aplikace… Více

Hodnocení pacientů

• J

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je neuvěřitelně příjemná a profesionální, zákrok byl naprosto bezbolestný a s výsledkem zákroku jsem nadmíru spokojená - augmentace horního rtu výplní, efekt je velice přirozený. Příště půjdu opět k ní. Vřele doporučuji!

• V

Příjemná, pečlivá lékařka, vše vysvětlí, odpoví na otázky. Doporučuji.

• M

Skvělá lékařka! Aplikace Botox a dermální výplně na jedničku !!! Příště zase jen k ní: