Botox • Od 1 500 Kč

Chemický peeling • 950 Kč +10 Více

Frakční resurfacing • Od 2 500 Kč

Kyselina hyaluronová • Od 4 500 Kč

Laserová epilace • Od 500 Kč

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Od 1 500 Kč

6 000 Kč

7 000 Kč

6 500 Kč

DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro

„ Přirozený a svěží vzhled jsou pro mne největší prioritou “

Adresa:
DermaStar, Poliklinika Budějovická, 9.patro
Antala S...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• korektivní dermatologie
  • dermatovenerologie

Umístění: DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro Výplň kyselinou hyaluronovou

Paní doktorka Páralová je úžasně milá osůbka, empatická, má profesionální přístup, vždy vysvětlí a poradí, co je pro nás nejvíce vhodné a bezpolestně aplikuje. S výsledkem její práce jsme nadmíru spokojené, chodíme k ní už roky a zase se rády vrátíme.

Umístění: DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro botox

I had an appointment with Dr. Paralova, she was extremely professional. She evaluated all my face skin and gave her accurate advice of what I should and should not do regarding reducing the aging.

Umístění: DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro odstranění kožních výrustků

Přišla jsem se objednat,paní doktorka mě vzala hned.Byla velmi milá,vše mi vysvětlila a problém odstranila.
Chystam se na pár zákroku,určitě se vrátím sem.

Umístění: DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro kyselina hyaluronová

Paní doktorka je velmi milá. Vše skvěle a srozumitelně vysvětlí. Zákroky jsou velmi citlivé k celkovému vzhledu obličeje. Nečekejte žádný "umělý look". Botox, výplně, mezoterapie, u všeho výborný výsledek, svěží pleť. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit.

Umístění: DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro výplňový materiál Juvederm Voluma 1 ml

Jsem naprosto nadšená ,jak přístupem velmi milé paní doktorky,tak výsledkem.Zvolila jsem velmi dobře a doporučuji ostatním.
Určitě se ráda opět nechám ošetřit jediné zde

Paní doktorku navštěvuji dobrých 10 let a nemám jiné než pětihvězdičkové ohodnocení. Je prostě skvělá, a to jako odborník i jako člověk, profesionální a citlivá. Všem, kdo váhají s volbou dermatologa, ji mohu doporučit.

Umístění: DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro botox

Paní doktorka byla moc milá, empatická. Řekla, jaký mohu očekávat výsledek, jak dlouho bude ošetřené místo začervenalé i za jak dlouho mohu očekávat plný výsledek. Aplikace byla bezbolestná. Výsledek je perfektní. Jsem velmi spokojená a paní doktorku přístě vyhledám znovu.

Paní doktorka je velmi milá, profesionální, citlivá, vše vysvětlí, poradí, s výsledkem ošetření jsem velmi spokojena, mohu jen doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je neuvěřitelně příjemná a profesionální, zákrok byl naprosto bezbolestný a s výsledkem zákroku jsem nadmíru spokojená - augmentace horního rtu výplní, efekt je velice přirozený. Příště půjdu opět k ní. Vřele doporučuji!

Příjemná, pečlivá lékařka, vše vysvětlí, odpoví na otázky. Doporučuji.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, zabýváte se také atopickým ekzémem? Je mi 32 let a po cca 6 letech se mi znovu objevil v podpaží a nemohu se ho zbavit. Předem děkuji za info!L.Černá

Dobrý den, v současné době se věnuji pouze estetické dermatologii, doporučuji Vám KCK centrum v Americké ulici MUDr. Vyšatovou. přeji hezký den.

MUDr. Lenka Páralová

Dobrý den, přemýšlím o vyhlazení vrásek na čele pomocí botoxu - jaká by byla cca cena a je to bezpečné? Moc děkuji
PZ

Dobrý den, cena za ošetření vrásek od mračení mezi obočím je 2500 Kč, cena za ošetření celého čela (mezi obočím a horizontální vrásky na čele) je 3500-4000 Kč. Efekt vydrží cca 4-6 měsíců. Aplikace je bezpečná. S pozdravem Lenka Páralová

MUDr. Lenka Páralová