MUDr.

Alena Kyslíková

Dermatolog

Kontaktní informace

• K

Profesionální, výborná, empatická a důsledná lékařka.Má lidský přístup. Všem vřele doporučuji. Alena

• podkožní akné jen na čele

Dobrý den, tvoří se mi již několik let akné na čele. Podkožní, docela velké, tvrdé, mnohdy dost bolavé bouličky, které nejdou vyčistit. (Je mi 23 let) Pleť mám jinak čistou a bez problému, veškerý problém je opravdu jen od obočí nahoru. Jen co se jedna boule vstřebá, objevuje se jinde další. Klid mám nanejvýše týden. Pokud bych se snažila zánět vyčistit, vznikne velká rána a jizva, která dlouho mizí. Pokud je nechám být, dlouho se vstřebávají a jsou citlivé a nehezké. Zajímalo by mě, jaký je správný postup při léčbě tohoto typu akné. Ráda bych léčila především příčinu vzniku, ale nevím jak na to. Předem děkuji za každou radu. T.
    Alena Kyslíková Dermatolog Praha
    Dobrý den, Váš problém nemusí být akne. Nutno posoudit při vyšetření v kožní ordinaci.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• H

Výborná pani doktorka, vždy má velmi vstřícný přístup. Jakekoli kožní onemocnění, které jsem potřebovala vyřešit, úspěšně zalecila. Mohu vřele doporučit.

• A

Velmi milá paní, dozveděl jsem se vždy co jsem potřeboval. S předepsanou léčbou jsem také spokojen a po objednani jsem nikdy nemusel dlouho cekat. Obecne tedy dojem dobry.

• N

Profesionální přístup paní doktorky Kyslíkové a příjemné prostředí jednoznačně uklidňuje. Já se tam cítila moc dobře, dostalo se mi perfektní péče i rady. Z mé zkušenosti mohu jen doporučit.

• Byli jsme s dvouletou dcerou u pani doktorky kvuli moluskam. Pani doktorka nemela zadne pochopeni k tomu ze dceruska spatne snasela vyskrabovani a kazdy nas pokus vyzkouset jiny zpusob leceni arogantne odmitla.Pritom na strankach Lasermedu, kde ma pani doktorka ordinaci, inzeruji lecbu cantharidinem, coz je setrna alternativni lecba. Po posledni navsteve jsem musel davat psychicky dohromady nejen dceru ale i manzelku. Mozna je pani doktorka vzdelana a zkusena ale lidsky pristup a porozumeni ji zcela chybi.
      dekuji za moznost se podelit o zkusenost...martin stefan

• Příjemné prostředí i paní doktorka se sestřičkou, chodíme tam se synem. Přijde mi, že paní doktorka nic nechce zanedbat, na vše mi pečlivě odpoví a vše vyšetří. A taky mně uklidní :-D

• Výborná dermatoložka s velmi ochotným a příjemným přístupem, kde velmi dobře funguje objednávání pacientů, doporučuji.