MUDr.

Alena Kyslíková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• K

Profesionální, výborná, empatická a důsledná lékařka.Má lidský přístup. Všem vřele doporučuji. Alena

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Paní doktorka byla naprosto profesionální , vše mi bylo vysvětleno , aniž bych se musela na něco ptát . Ráda se… Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Ekaterina Viatckova
    Ekaterina Viatckova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Alena Kyslíková
    Alena Kyslíková
    Praha
    Dobrý den, objednejte se, prosím, do kožní ambulance.
    Bez cílené léčby to nepůjde. MUDr. Alena Kyslíková Praha

Hodnocení pacientů

• H

Výborná pani doktorka, vždy má velmi vstřícný přístup. Jakekoli kožní onemocnění, které jsem potřebovala vyřešit, úspěšně zalecila. Mohu vřele doporučit.

• A

Velmi milá paní, dozveděl jsem se vždy co jsem potřeboval. S předepsanou léčbou jsem také spokojen a po objednani jsem nikdy nemusel dlouho cekat. Obecne tedy dojem dobry.

• N

Profesionální přístup paní doktorky Kyslíkové a příjemné prostředí jednoznačně uklidňuje. Já se tam cítila moc dobře, dostalo se mi perfektní péče i rady. Z mé zkušenosti mohu jen doporučit.

• Byli jsme s dvouletou dcerou u pani doktorky kvuli moluskam. Pani doktorka nemela zadne pochopeni k tomu ze dceruska spatne snasela vyskrabovani a kazdy nas pokus vyzkouset jiny zpusob leceni arogantne odmitla.Pritom na strankach Lasermedu, kde ma pani doktorka ordinaci, inzeruji lecbu cantharidinem, coz je setrna alternativni lecba. Po posledni navsteve jsem musel davat psychicky dohromady nejen dceru ale i manzelku. Mozna je pani doktorka vzdelana a zkusena ale lidsky pristup a porozumeni ji zcela chybi.
      dekuji za moznost se podelit o zkusenost...martin stefan

• C

Příjemné prostředí i paní doktorka se sestřičkou, chodíme tam se synem. Přijde mi, že paní doktorka nic nechce zanedbat, na vše mi pečlivě odpoví a vše vyšetří. A taky mně uklidní :-D

• S

Výborná dermatoložka s velmi ochotným a příjemným přístupem, kde velmi dobře funguje objednávání pacientů, doporučuji.