Lasermed
Nedvědovo nám. 3, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Velmi si cením odbornosti a přístupu paní doktorky. S důvěrou k ní chodí celá naše rodina.

Profesionální, výborná, empatická a důsledná lékařka.Má lidský přístup. Všem vřele doporučuji. Alena

Výborná pani doktorka, vždy má velmi vstřícný přístup. Jakekoli kožní onemocnění, které jsem potřebovala vyřešit, úspěšně zalecila. Mohu vřele doporučit.

Velmi milá paní, dozveděl jsem se vždy co jsem potřeboval. S předepsanou léčbou jsem také spokojen a po objednani jsem nikdy nemusel dlouho cekat. Obecne tedy dojem dobry.

Profesionální přístup paní doktorky Kyslíkové a příjemné prostředí jednoznačně uklidňuje. Já se tam cítila moc dobře, dostalo se mi perfektní péče i rady. Z mé zkušenosti mohu jen doporučit.

Byli jsme s dvouletou dcerou u pani doktorky kvuli moluskam. Pani doktorka nemela zadne pochopeni k tomu ze dceruska spatne snasela vyskrabovani a kazdy nas pokus vyzkouset jiny zpusob leceni arogantne odmitla.Pritom na strankach Lasermedu, kde ma pani doktorka ordinaci, inzeruji lecbu cantharidinem, coz je setrna alternativni lecba. Po posledni navsteve jsem musel davat psychicky dohromady nejen dceru ale i manzelku. Mozna je pani doktorka vzdelana a zkusena ale lidsky pristup a porozumeni ji zcela chybi.
dekuji za moznost se podelit o zkusenost...martin stefan

C

Příjemné prostředí i paní doktorka se sestřičkou, chodíme tam se synem. Přijde mi, že paní doktorka nic nechce zanedbat, na vše mi pečlivě odpoví a vše vyšetří. A taky mně uklidní :-D

Výborná dermatoložka s velmi ochotným a příjemným přístupem, kde velmi dobře funguje objednávání pacientů, doporučuji.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

mám 15-titýdenního syna a před asi týdnem se u něho objevil ekzém. Začalo to nejdřív 2 flíčky na bradě a před pár dny se to najednou zhoršilo- má “rozbité” tváře, čelo a pravé víčko, ucho, zápěstí a nárty. Jeli jsme k pediatrovi a ten nám jen řekl, že ho mám koupat v oleji a mazat jemným předepsaným kortikoidním krémem. Nemám prý vyřazovat žadné potraviny (stále ho kojím) ani není potřeba měnit prací prášky apod. Řekl, že se jedná o genetickou nemoc (atopický ekzém má můj manžel a jeho prarodiče), takže nejde o alergie, tudíž změna jídelníčku ani jiných spouštěčů by ničemu mepomohlo. Já osobně nemám žádné zkušenosti s ekzémem, a tak vůbec netuším, co bych měla dělat. Na internetě si čtu informace o této nemoci a všude se píše, že změna jídelníčku a detergentů je nutná. Syna někdy chytne takový záchvat svědění, že brečí hodinu, a pak usne z únavy. Co bych prosím Vás měla dělat, jsem zoufalá, každý mi říká něco jiného a já nevím, jak postupovat.
Předem Vám děkuji za Vaši pomoc.

S pozdravem
Jana

Dobrý den, Váš syn patří do kožní ordinace. Pediatr Vám na začátek poradil dobře, ale je nutné stanovit přesnou diagnozu a Vám vysvětlit, co máte a hlavně nemáte dělat v péčí o kůži.
To vše po zhodnocení aktuálního stavu zánětu kůže.
Svědění, které jste popsala jde určitě řešit.

MUDr. Alena Kyslíková

Dobrý den. Vyskytují se běžně na nehtech u rukou bílé skvrny? Dlouhou dobu nemizí a asi se ani nedělají nové - může to mít nějakou souvislost se špatnou funkcí ledvin a jater jak píšou na internetu, nebo je to běžná záležitost? Mockrát děkuji za odpověď.

může to být zcela banální věc nebo ale také počínající mykóza.
Tedy vás musí vidět dermatolog.