MUDr.

Alena Kyslíková

Dermatolog

Kontaktní informace

• Profesionální, výborná, empatická a důsledná lékařka.Má lidský přístup. Všem vřele doporučuji. Alena

• Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Lipom - dotaz

Dobrý den, mám lipom na mediální ploše krajiny stehenní pod tříslem. , již asi 12 let-zjištěno ultrazvukem a pohmatem, tenkrát asi velikosti pecky švestky. Nyní se mi bulka zvětšila, je ca 10cm dlouhá a vystouplá nad okolní tkáň ca o 4 cm? Co by jste mi poradila? Před těmi 12cti lety mi byl jako jeden z argumentů proti operaci předložen fakt, že se mohou po vyjmutí lipomy rychle rozšířit, popřípadě i zmutovat do nádorů.. Děkuji za odpověď.
    Alena Kyslíková Dermatolog Praha
    Dobrý den, i když je lipom velký, tak se odstraňovat nemusí, pokud vám nevadí v pohybu v běžném životě. Pokud ale ano, tak doporučuji chirurgické odstranění. Po odstranění se lipomy ani rychle nešíří a ani se nemění na "jiné" nádory. MUDr. Alena Kyslíková

Hodnocení pacientů

• Výborná pani doktorka, vždy má velmi vstřícný přístup. Jakekoli kožní onemocnění, které jsem potřebovala vyřešit, úspěšně zalecila. Mohu vřele doporučit.

• Velmi milá paní, dozveděl jsem se vždy co jsem potřeboval. S předepsanou léčbou jsem také spokojen a po objednani jsem nikdy nemusel dlouho cekat. Obecne tedy dojem dobry.

• Profesionální přístup paní doktorky Kyslíkové a příjemné prostředí jednoznačně uklidňuje. Já se tam cítila moc dobře, dostalo se mi perfektní péče i rady. Z mé zkušenosti mohu jen doporučit.

• Byli jsme s dvouletou dcerou u pani doktorky kvuli moluskam. Pani doktorka nemela zadne pochopeni k tomu ze dceruska spatne snasela vyskrabovani a kazdy nas pokus vyzkouset jiny zpusob leceni arogantne odmitla.Pritom na strankach Lasermedu, kde ma pani doktorka ordinaci, inzeruji lecbu cantharidinem, coz je setrna alternativni lecba. Po posledni navsteve jsem musel davat psychicky dohromady nejen dceru ale i manzelku. Mozna je pani doktorka vzdelana a zkusena ale lidsky pristup a porozumeni ji zcela chybi.
      dekuji za moznost se podelit o zkusenost...martin stefan

• Příjemné prostředí i paní doktorka se sestřičkou, chodíme tam se synem. Přijde mi, že paní doktorka nic nechce zanedbat, na vše mi pečlivě odpoví a vše vyšetří. A taky mně uklidní :-D

• Výborná dermatoložka s velmi ochotným a příjemným přístupem, kde velmi dobře funguje objednávání pacientů, doporučuji.