Bubenská 49, Praha
Esthetic Line s.r.o.

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

MUDr. Lada Novotná lékařka korektivní dermatologie, dermatovenerologie, anti-age medicíny a všeobecného lékařství V roce 1998 nastoupila ke studiu...

• kosmetické vady
  • vypadávání vlasů
  • kožní alergie

Paní doktorka je velice milá a ochotná hned pomoci. Měla jsem veliký problém s padáním vlasů. Absolutně nikdy jsem od ní neslyšela věty jako jiné ženy slyší často v ordinacích - př.: vlasy počítejte, to je normální nebo jděte k psychologovi. Nikdy nic takového a vždy dokáže kvalitně pomoci. Co je nejdůležitější!!! Její rady a péče fungují!!

Dlouho jsem se trápil se zarůstajícími nehty na palcích. Chodil jsem poctivě na pedikůru, podstoupil jsem i operaci v nemocnici na Vinohradech, která bohužel také nepomohla. Pak mi náhodou známá z práce doporučila, ať zkusím zajít za paní doktorkou Novotnou. Už po telefonu při objednávání byla empatická a snažila se mi i časově vyhovět, ale hlavně mi opravdu pomohla!! Plastika nehtového lůžka není moc příjemná, ale už je to více než 4 roky a jsem dosud bez obtíží. Tahle dobrá zpráva se rychle roznesla a paní doktorka se stala naším "rodiným lékařem."

Úžasná paní doktorka. Přes její pokročilé těhotenství se věnovala mé dceři s naprostou trpělivostí a kosmetický výsledek po odstranění znaménka je úžasný ( a to již dcera podtoupila řadu odstarňovaní znamének na plastické chirurgii v celkovfé narkoze). Mohu vřele doporučit jako lékaře, ale i jako člověka, hledící na lidskou stránku problému.

Nic horšího jsem zatím nepotkala. Zvát si lidi domů v ordinaci je vrchol a vlezlost paní doktorky je neskutečná.
Sama by se měla nad svou vizáží zamyslet a natřít si alespoň ty přeschlé rty. Prodala mi v ordinaci léky na podporu vlasů, které měly být údajně na předpis. Našla jsem je posléze na internetu, kde jsem o nich chtěla více dozvědět o 100Kč levněji. Jen tak dál paní doktorko a ostatní kolegové se za vás budou stydět.

Absolvovala jsem u paní doktorky výplně Aquafilling a nemohu si vynachválit přístup a informovanost z její strany.
Každý máme rozdílný názor, ale profesionalita paní doktorce rozhodně nechybí.

U paní doktorky jsem byla v Pražské ordinaci (u dr. Pavlíčka) s velmi ošklivou alergickou vyrážkou, vzala mě urgentně bez objednání, věnovala se mi moc dobře, pomohla mi a opravdu si udělala spoustu času na to mě vyslechnout a řešit problém. Byla mi moc sympatická..

má vždy na Vás čas a pomůže

Velmi ochotná paní doktorka se zájmem o pacienta, ne jen o svůj výdělek. Mohu doporučit

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli mohu užívat Robitussin společně s Warfarinem Orion 5 mg ?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Dle mého názoru by kombinace uvedených přípravků neměla mít zásadní vliv na INR.. Jistě Robitussin nebudete užívat dlouhodobě, případně Vám doporučím zkontrolovat INR dříve než v plánovaném termínu.
    S pozdravem Dr. Novotná

MUDr. Lada Novotná

• Dobrý den, kvůli preventivnímu vyšetření (opakované záněty močových cest) jsem navštívil venerologickou ambulanci jedné pražské nemocnice. Byl jsem odeslán na WC oddělení pro vzorek moči. Moč jsem nakonec neodebral, pouze zcela oblečený zvedl prkénko s použitím toaletního papíru a pak si umyl ruce. Je možné, aby na se dávkovači mýdla (jediné, na co jsem sahal přímo) zrovna na tomto oddělení tržely bakterie, kterými se člověk může nakazit? Bohužel jsem měl vysušené, místy lehce popraskané ruce (z antibakteriálního mýdla). Pokud by se mi bakterie dostaly přímo do ranek, dají se otestovat klasickými testy?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Dle mého názoru je způsob nákazy , který popisuje, téměř nulový. Musela by být splněna velká souhra náhod zdravotních a časových, aby k tomu mohlo dojít. Osobně se domnívám, že jste ničím nenakazil a případné testy kůže nejsou vůbec na místě a budou absolutně nerelevantní.
    S pozdravem Dr. Novotná

MUDr. Lada Novotná