poliklinika řepy
žufanova 1114/1, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: poliklinika řepy Jiný

Jak paní doktorka, tak sestřička profesionální a lidský přístup. Obě velmi ochotné, milé s ůsměvem na tváři. Palec nahoru!

Umístění: poliklinika řepy Jiný

Příšerně dlouhá čekací doba a neochotná paní doktorka, která není ochotná udělat pro pacienta nic navíc.

Umístění: poliklinika řepy Akné a odstranění znamének

Paní doktorka je skvělá. Má profesionální přístup, všechno vysvětlí a poradí. Na všem se s ní dá domluvit. Zbavila mě akné a obtěžujících znamének. Jsem spokojena :)

Umístění: poliklinika řepy akné, jizvičky

Naprosto profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Konečně někdo se systematickým přístupem k léčbě a ne stylem pokus-omyl. Paní doktorku velmi doporučuji a děkuji za její profesionální a zároveň velmi lidský přístup.

Paní doktorka je profesionalka a její práce mluví za ní! Nemám nic, co bych vytkla, s každým problémem si umí poradit.
Dekuji za Vaši peci

Nejsem spokojen z vícero důvodů. Prvním je fakt, že mi byla problémová piha před lety pravděpodobně neodborně vylaserována, což mělo za následek jizvu úplně stejnou, jako kdybych si zašel jako dříve na bezplatný chirurgický zákrok (laser byl pěkně drahý). Dalším důvodem je nezvedání telefonů v ordinaci a nereagování na maily. Toto by se podle mě stávat nemělo, nyní jsem žel nucen najít si jiného lékaře. Je mi líto, ale nemohu takové práci a přístupu dát kladné hodnocení.

Pani doktorka je nejlepší na světě, úžasná, nesmírně lidská, erudovaná. Člověk se jí může ptát bez toho, aby se cítil jako debil. Vše vysvetlí. Naprosto skvělá, citlivá, perfektní. Sestřička je vždy usmívavá.

Na zaklade zdejsich doporuceni jsem navstivil pi Dr. Jednalo se pouze o odstraneni vyrostku v podpazi a bradavice na chodidle a mohu jen povrdit mistni positivni reakce. Kdybych mel jakykoliv problem v budoucnu v teto oblasti, s naprostou duverou, profesionalni i lidskou se opet na pani Dr. obratim. Erudovana, prijemna, lidska, usmevava a samozrejme velmi profesionalni. A pani sestricka to same. Mohu jen a jen doporucit.

No tak ja musim bohuzel rici, ze mne pani doktorka nepomohla vubec. Na ruzovku na tvarich mi dala nejakou vodicku, ktera vse jen zhorsila, nepoznala pasovy opar, takze mi ho zacal o tyden pozdeji lecit jiny lekar a lecba diky zanedbani ze strany pani doktorky byla velmi koimplikovana a na zaniceny aterom, misto okamzite operace, dala masticku a jiny lekar po tydnu opet rekl, ze to melo jit ven uz davno a nasledna lecba trvala nekolik mesicu. Takze ja bohuzel absolutne nedoporucuji. :-(

super doktorka