Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 3 Více
241 71.....

Dermatologické konzultace

Odstranění kožních lézí

- absolvování 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v roce 1996 - atestace v oboru dermatovenerologie v roce 1999 - specializovaná způsobilost v ob...

• kožní nemoci

Cena není uvedená

Odstranění kožních lézí

Cena není uvedená

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Kožní problém

Velice příjemná, empatická lékařka.
Jsem velmi mile překvapena přístupem, ochotou, trpělivostí a nasloucháním.Nemáte pocit že obtěžujete.
Maximální spokojenost a důvěra.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

Paní doktorka Řezáčová je učiněný zázrak.
Pomohla mi od obtíží, které mě trápily roky. Velice milá a ochotná.
Dojíždím za paní doktorkou přes celou Prahu a rozhodně to za to stojí.
Jsem neuvěřitelně vděčná, že jsem se dostala do její péče.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

Moc milá paní doktorka, řekla mi diagnozu a všechno vysvětlila. A určená léčba měla dobré výsledky. Doporučuji.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

k pozitivným recenziám na pani doktorku sa musím len pridať. Do jej ambulancie sa neobjednáva. Takže si musíte v čakárni nejakú tu dobu počkať. No určite to zato stojí. Pani doktorka je nielen veľmi milá, ale je vidieť, že je vo svojom obore i odborníčka. Po prvej návšteve určila správnu diagnozu, predpisala mi adekvátny liek a za pár dní som videla na svojej pokožke zlepšenie. Za mňa určite 5 hviezdičiek, ďakujem :)

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Odstranění znamének i zánět kůže

Je paradoxní, že k paní doktorce jsem se dostal pro neúnosně dlouhou čekací dobu jiného doktora, věhlasného, se kterým jsem nebyl ani spokojený.
Přesně poznala důvod u zánětu, mast za týden zlikvidovala tmavé dvě skvrny.
Znaménka i vzniklá věkem řeší dobrou metodou, spolehlivě funguje.
Profesionální znalosti, milá v komunikace, příjemná, lidská.
Nejde toto získat jen učením, je to celou osobností, prostředím. Jsem rád, že jsem ji byť trochu náhodou poznal!
Náhody víme nejsou náhody.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Vyrážka na obličeji

Mám z návštěvy velmi dobrý pocit. Podívala se zblízka, určila dermatitidu, poskytla celou řadu doporučení co dělat a čemu se vyhnout, určila léčbu. Navíc je paní doktorka velmi milá, skutečně u ní nemáte pocit, že ji obtěžujete, ba naopak! Moc děkuji a uvidíme, jak to půjde dál. :)

O
Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

Byla jsem u pani doktorky kvuli problemu s usima. Byla mi urcena diagnoza seboroicky ekzem, dostala jsem recept na mast, ktera mi za tyden ten problem odstranila! Taky se mi libila komunikace a pozitivni pristup k pacientum. Dekuji moc!

Výborná paní doktorka. Jistá kožní lékařka za Zahraního města mě vyšetřovala na stejný problém z 1,5 m vzdálenosti a její závěr byl, že je to dědičný ekzém. Ve Vinohradské nemocnici na stejnou věc vyzkoušeli asi 3 mastičky - nezabraly. Paní doktorka Řezáčová se z blízka podívala na můj problém a hned na poprvé nasadila správnou léčbu (a žádný dědičný ekzém to nebyl!). Jsem s ní a její léčbou moc spokojená.

Paní doktorka, je opravdu velmi milá a profesionální. Mohu jen doporučit, jezdím přes celou Prahu, ale stojí mi to za to.

Paní doktorka je velmi milá a profesionální, stejně jako sestřičky. Prakticky nulová čekací doba z ní dělá lékařku, za kterou se člověk těší jít. Velmi doporučuji už jen kvůli vstřícnému přístupu k pacientům!

41 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorko, léčíte také plíseň na nohou Onychomykózu ?

Předem děkuji za Odpověď !
    Jaroslav

Dobrý den, ano, tuto diagnózu léčime. Vždy od pondělí do čtvrtka bez objednání.
    Děkuji.
    Dr. Řezáčová

MUDr. Jitka Řezáčová

• Dobrý den dcera Hana r. 2000 má na zádech červený pigment-skrvnu lékař nám řekl před několika lety že je to v pořádku ale tedj jí to svědí a bolí. Děkuji. Zelená. Popř. Bychom se mohli objednat jestli to půjde. Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
    Můžete dorazit na vyšetření zítra, ve středu,od 10 do 15,30 nebo ve čtvrtek od 8 do 12 hod. V pátek mám objednané výkony a mezi nimi bohužel běžná vyšetření nestihnu.
    Děkuji
    Dr. Řezáčová