Zárubova 498, Praha
Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

- absolvování 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v roce 1996 - atestace v oboru dermatovenerologie v roce 1999 - specializovaná způsobilost v ob...

• Kožní nemoci

Znalost jazyků

Angličtina

Názory

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi pomohla s mikrobiálním ekzémem. Problémem je pro pracující neexistence rezervace určitého termínu. Bohužel jsem pokaždé čekal víc než 2 hodiny v čekárně.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím už par let a vždy jsem byla maximálně spokojena. Okamžitě pozná nemoc, efektivně vyléčí, skvělý přístup, milá, profesionální. I přes nemožnost objednání se na konkrétní čas, strávíte v čekárně jen chvilku. Mohu jen doporučit. Nepoznala jsem lepší.

O
Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Paní doktorka byla velice vstřícná a moc milá, oceňuji profesionální přístup a její laskavost. Doporučuji.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Akné

Lékařka s velkým L. Moc děkuji paní doktorce za léčbu akné, které mě trápilo opravdu mnoho let. Vřele doporučuji. Lepší nenaleznete.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Kožní problém

Velice příjemná, empatická lékařka.
Jsem velmi mile překvapena přístupem, ochotou, trpělivostí a nasloucháním.Nemáte pocit že obtěžujete.
Maximální spokojenost a důvěra.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

Paní doktorka Řezáčová je učiněný zázrak.
Pomohla mi od obtíží, které mě trápily roky. Velice milá a ochotná.
Dojíždím za paní doktorkou přes celou Prahu a rozhodně to za to stojí.
Jsem neuvěřitelně vděčná, že jsem se dostala do její péče.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

Moc milá paní doktorka, řekla mi diagnozu a všechno vysvětlila. A určená léčba měla dobré výsledky. Doporučuji.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

k pozitivným recenziám na pani doktorku sa musím len pridať. Do jej ambulancie sa neobjednáva. Takže si musíte v čakárni nejakú tu dobu počkať. No určite to zato stojí. Pani doktorka je nielen veľmi milá, ale je vidieť, že je vo svojom obore i odborníčka. Po prvej návšteve určila správnu diagnozu, predpisala mi adekvátny liek a za pár dní som videla na svojej pokožke zlepšenie. Za mňa určite 5 hviezdičiek, ďakujem :)

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Odstranění znamének i zánět kůže

Je paradoxní, že k paní doktorce jsem se dostal pro neúnosně dlouhou čekací dobu jiného doktora, věhlasného, se kterým jsem nebyl ani spokojený.
Přesně poznala důvod u zánětu, mast za týden zlikvidovala tmavé dvě skvrny.
Znaménka i vzniklá věkem řeší dobrou metodou, spolehlivě funguje.
Profesionální znalosti, milá v komunikace, příjemná, lidská.
Nejde toto získat jen učením, je to celou osobností, prostředím. Jsem rád, že jsem ji byť trochu náhodou poznal!
Náhody víme nejsou náhody.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Vyrážka na obličeji

Mám z návštěvy velmi dobrý pocit. Podívala se zblízka, určila dermatitidu, poskytla celou řadu doporučení co dělat a čemu se vyhnout, určila léčbu. Navíc je paní doktorka velmi milá, skutečně u ní nemáte pocit, že ji obtěžujete, ba naopak! Moc děkuji a uvidíme, jak to půjde dál. :)

41 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, léčíte také plíseň na nohou Onychomykózu ?

Předem děkuji za Odpověď !
Jaroslav

Dobrý den, ano, tuto diagnózu léčime. Vždy od pondělí do čtvrtka bez objednání.
Děkuji.
Dr. Řezáčová

MUDr. Jitka Řezáčová

Dobrý den dcera Hana r. 2000 má na zádech červený pigment-skrvnu lékař nám řekl před několika lety že je to v pořádku ale tedj jí to svědí a bolí. Děkuji. Zelená. Popř. Bychom se mohli objednat jestli to půjde. Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
Můžete dorazit na vyšetření zítra, ve středu,od 10 do 15,30 nebo ve čtvrtek od 8 do 12 hod. V pátek mám objednané výkony a mezi nimi bohužel běžná vyšetření nestihnu.
Děkuji
Dr. Řezáčová