Zárubova 498, Praha
Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

- absolvování 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v roce 1996 - atestace v oboru dermatovenerologie v roce 1999 - specializovaná způsobilost v ob...

• Kožní nemoci

• dermatovenerologie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Jsem nadšen. Paní doktorka je neuvěřitelně rychlá a efektivní. Objednání nebylo potřeba, 5 lidí v čekárně předemnou bylo paní doktorkou vyřešeno za 30 minut. Doporučuji všem, kdo potřebují řešit akutní problém.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Naprosto dokonalá služba pro 21. století. V čekárně čtečka karet pojišťovny, která automaticky dělá pořadí, paní doktorka rychlá, příjemná a empatická, naprosto ojedinělý zážitek! :-)

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Byla jsem již několikrát na prohlídce u Dr. Grohové a mohu jen doporučit. Je velmi pečlivá a dává si na pacientech záležet. Po každé prohlídce odcházím spokojená a léčba je vždy účinná. Ráda se k paní doktorce vracím, jelikož vím, že si dokáže poradit s každým problémem.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Navštívil jsem ordinaci dr. Grohové,kvůli problémům s akné, dr. Grohová byla velmi milá a vše mi vysvětlila.Akné do měsíce bylo pryč, takže mohu pouze doporučit.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Byla jsem v ordinaci u dr. Grohové, která má některé dny ambulanci. Dr. Grohová je absolutně nejlepší kožní lékařka, kterou jsem dosud potkala. Výborný diagnostik, má skvělé znalosti i zkušenosti. Je nesmírně pečlivá a profesionální, navíc vstřícná, milá a ochotná. Všechno trpělivě vysvětlí, poradí, a hlavně vyléčí. Stran jejích profesních stránek je absolutní špička!

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi pomohla s mikrobiálním ekzémem. Problémem je pro pracující neexistence rezervace určitého termínu. Bohužel jsem pokaždé čekal víc než 2 hodiny v čekárně.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím už par let a vždy jsem byla maximálně spokojena. Okamžitě pozná nemoc, efektivně vyléčí, skvělý přístup, milá, profesionální. I přes nemožnost objednání se na konkrétní čas, strávíte v čekárně jen chvilku. Mohu jen doporučit. Nepoznala jsem lepší.

O
Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Paní doktorka byla velice vstřícná a moc milá, oceňuji profesionální přístup a její laskavost. Doporučuji.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Akné

Lékařka s velkým L. Moc děkuji paní doktorce za léčbu akné, které mě trápilo opravdu mnoho let. Vřele doporučuji. Lepší nenaleznete.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Kožní problém

Velice příjemná, empatická lékařka.
Jsem velmi mile překvapena přístupem, ochotou, trpělivostí a nasloucháním.Nemáte pocit že obtěžujete.
Maximální spokojenost a důvěra.

41 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, léčíte také plíseň na nohou Onychomykózu ?

Předem děkuji za Odpověď !
Jaroslav

Dobrý den, ano, tuto diagnózu léčime. Vždy od pondělí do čtvrtka bez objednání.
Děkuji.
Dr. Řezáčová

MUDr. Jitka Řezáčová

Dobrý den dcera Hana r. 2000 má na zádech červený pigment-skrvnu lékař nám řekl před několika lety že je to v pořádku ale tedj jí to svědí a bolí. Děkuji. Zelená. Popř. Bychom se mohli objednat jestli to půjde. Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
Můžete dorazit na vyšetření zítra, ve středu,od 10 do 15,30 nebo ve čtvrtek od 8 do 12 hod. V pátek mám objednané výkony a mezi nimi bohužel běžná vyšetření nestihnu.
Děkuji
Dr. Řezáčová