Odhadovaná doba odpovědi:

Kožní ambulance Zárubova s.r.o.
Zárubova 498, Praha

• dermatovenerologie

Znalost jazyků

• Angličtina

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá. Vše vysvětlí je milá a i 8letý syn, který dr moc nemusí, tak s ní byl zcela v klidu a nechal se ošetřit. Je lidská!

Bohužel kožního doktora potřebuji a musím říct že p. Řezáčová je nejlepší jakého jsem kdy měl. Možnost vyšetření bez objednání, rychlost, profesionalita, přístup. Moc děkuji.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

U paní doktorky jsem dnes byla poprvé a musím říct, že jsem velmi spokojená s jejím přístupem k pacientovi. :) Vše mi bylo podrobně vysvětleno.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Dekuji za meho syna. Uz jsme si nevedeli rady leceni u Pani doktorky Gestmanove na Praze 11 hruza pres rok si s tim nedokazala poradit a to jeste na objednani a vzdy cekacka pres mesic. Pani doktorku Řezáčovou jsem si vyhledal pres internet a recenze nelhali. Prvni navsteva dve masticky ihned znisten atopicky exem na obliceji syna a po dvou dnech zahojeno. Samozrejme syn musi syn pouzivat masticky 3 tydny, ale je to neskutecne dekujeme.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Jsem nadšen. Paní doktorka je neuvěřitelně rychlá a efektivní. Objednání nebylo potřeba, 5 lidí v čekárně předemnou bylo paní doktorkou vyřešeno za 30 minut. Doporučuji všem, kdo potřebují řešit akutní problém.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Naprosto dokonalá služba pro 21. století. V čekárně čtečka karet pojišťovny, která automaticky dělá pořadí, paní doktorka rychlá, příjemná a empatická, naprosto ojedinělý zážitek! :-)

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Byla jsem již několikrát na prohlídce u Dr. Grohové a mohu jen doporučit. Je velmi pečlivá a dává si na pacientech záležet. Po každé prohlídce odcházím spokojená a léčba je vždy účinná. Ráda se k paní doktorce vracím, jelikož vím, že si dokáže poradit s každým problémem.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Navštívil jsem ordinaci dr. Grohové,kvůli problémům s akné, dr. Grohová byla velmi milá a vše mi vysvětlila.Akné do měsíce bylo pryč, takže mohu pouze doporučit.

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Byla jsem v ordinaci u dr. Grohové, která má některé dny ambulanci. Dr. Grohová je absolutně nejlepší kožní lékařka, kterou jsem dosud potkala. Výborný diagnostik, má skvělé znalosti i zkušenosti. Je nesmírně pečlivá a profesionální, navíc vstřícná, milá a ochotná. Všechno trpělivě vysvětlí, poradí, a hlavně vyléčí. Stran jejích profesních stránek je absolutní špička!

Umístění: Kožní ambulance Zárubova s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi pomohla s mikrobiálním ekzémem. Problémem je pro pracující neexistence rezervace určitého termínu. Bohužel jsem pokaždé čekal víc než 2 hodiny v čekárně.

41 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, léčíte také plíseň na nohou Onychomykózu ?

Předem děkuji za Odpověď !
Jaroslav

Dobrý den, ano, tuto diagnózu léčime. Vždy od pondělí do čtvrtka bez objednání.
Děkuji.
Dr. Řezáčová

MUDr. Jitka Řezáčová

Dobrý den dcera Hana r. 2000 má na zádech červený pigment-skrvnu lékař nám řekl před několika lety že je to v pořádku ale tedj jí to svědí a bolí. Děkuji. Zelená. Popř. Bychom se mohli objednat jestli to půjde. Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
Můžete dorazit na vyšetření zítra, ve středu,od 10 do 15,30 nebo ve čtvrtek od 8 do 12 hod. V pátek mám objednané výkony a mezi nimi bohužel běžná vyšetření nestihnu.
Děkuji
Dr. Řezáčová