Dermatovenerologie
Stroupežnického 6/529, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pani doktorka je sice mila, ale pres moje vyznamne upozorneni ze nechci pouzivat kortikoidy (jiz mam zkusenosti, silne vedlejsi ucinky) mi nacpala 3 pripravky s ujistenim, ze to kortikoidy nejsou. Po zakoupeni (300 Kc) jsem zjistila, ze vsechny pripravky kortikosteroidy obsahuji. Takze vyhazuji do kose a hledam novou lekarku.

chci se zeptat, jestli někdo neví, jaké má paní doktorka ordinační hodiny. Bylo to jeden čas na netu, ale stránka už nefunguje.

Děkuju.

Paní doktorka byla milá,ale přes rok mě léčila na nesprávnou diagnozu, což mě stálo dost peněz.Po změně lékaře se nová dermatoložka zhrozila,co vše jsem používala - byla tam přísná kontraindikace!!!Jednalo se o banální periorální dermatitidu...osobně nedoporučuji.

neznam lepsi specialistku

paní doktorka velmi příjemná milá:-) Její sestřička to jsem opravdu nezažila..Byla jsem tam v 9.měsíci těhotenství plná čekárna pacientů,tak sem se zeptala sestřičky jestli můžu jít v tomto stavu přednostně,že se to tak běžně provádí,že těhotné mají přednost a sestřička arogantně řekla,že si musím počkat,že mě nevezme,že u nich to takto není těhotné přednost nemají,tak sem si nechala zavolat paní doktorku a ihned mě vzala.Nachápu jak tam může mít takovou sestru..Ales paní doktorkou jsem velmi spokojená vždy pomohla.

je prostě šikovná a hodná.přišel, vyléčila ,co víc chtít.
ivan

Paní doktorka mi 2x v minulosti velmi pomohla a považuji jí rovněž za velmi dobrého dermatologa. Její neštěstí je však její současná zdravotní sestra. Něco tak neskutečně arogantního a klienty odpozujícího a neochotného jako je ona jsem
dlouho ani v našem zdravotnictví nepotkala. Na sdělení, že mne moc mrzí, že si kvůli její neochotě budu muset najít jiného dermatologa, mi sdělila, že to bude
určitě nejlepší. Paní doktorko, vyměnit.... Ráda bych jí nabídla brigádu v naší firmě, aby se naučila jednat s klienty a nebýt líná. Zajímalo by mne, zda by to co řekla mně si dovolila říci i ve Vaší přítomnosti.

Paní doktorka je vždy perfektně profesionální, ví co dělá a je velmi příjemná. Nikdy jsem se nesetkala s nezájmem nebo opovržením.
Sestřička také velmi milá, nenechá si nic líbit, což je super, když jsem viděla, co předvádějí jiní pacienti, tak mi jí bylo skoro líto, ale nenechala se :-)
Rozhodně mohu doporučit a podle reakce miluje čokoládu ;-)
Anna V.

Ano je to velmi hodná žena, lékařka, světice jakých dneska nechodí po světě mnoho. Už když jsem vešel do ordinace, no...prostě jsem věděl, že pomůže a to jsem ještě ani nesvlékl kalhoty, aby se podívala na mé atypické ochlupení lýtek.Jiní kožaři mě přirovnávali ke kozlovi, ale tato lékařka se mi nesmála a chlup po chlupu svým elektrokauterem mě ochlupení zbavila.jen tak dál. a děkuji.
Satyr.

byl jsem s prominutím tak olezlý vyrážkou, že se mě štítili i jiní kožaři, až u paní doktorky jsem nalezl potřebné, péči a pochopení,nyní už jsem díky ní zase snesitelný pro okolí i pro sebe samého. díky.díky.díky.
Marcel