Darija Bila, zubař Praha

Celokeramická korunka • 7 000 Kč

Dentální hygiena • od 1 500 kč +3 Více

Metalokeramická korunka • od 5 000 kč

Ošetření kořenového kanálku (1 kanálek) • od 1 000 kč

Ošetření zubního kazu (estetická bílá výplň) fotokompozitní výplně od • 1 300 Kč

Zubní lékař se specializací: záchovná stomatologie,protetika,stomatochirurgie

• Nemoci zubů

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů

od 1 500 kč

Metalokeramická korunka

od 5 000 kč

STOMATOLOGIE Budečská s.r.o.

Ošetření kořenového kanálku (1 kanálek)

od 1 000 kč

STOMATOLOGIE Budečská s.r.o.

Ošetření zubního kazu (estetická bílá výplň) fotokompozitní výplně od

1 300 Kč

STOMATOLOGIE Budečská s.r.o.

Umístění: STOMATOLOGIE Budečská s.r.o. ošetření kořenového kanálku (1 kanálek)

Nedoporučuji. Chování doktorky při posledních dvou návštěvách bylo velmi nevhodné. Na dotazy mi doktorka rovnou řekla, že nebude odpovídat. Pokud je to její neznalostí češtiny, tak to není moje chyba. Pokud je to její neschopností zjednodušovat a zestručňovat, tak se to má naučit, je to schopnost, která se dá získat a pacient má na vysvětlení základní právo. Chybí jí úcta k pacientovi a sebekritická sebereflexe. Ani se neobtěžuje vysvětlit, co dělá, co bude dělat a proč, v polovičce práce změní postup, bez toho, aby měla sebemenší potřebu se s pacientem domluvit. A zákroky jsou nesmírně bolestivé bez předchozího upozornění. Pokud má paní doktorka potřebu po někom šlapat, tak si může koupit rohožku, nemusí šlapat po pacientech, od kterých vybírá desetitisíce.

Umístění: STOMATOLOGIE Budečská s.r.o. Jiný

Pani doktorka Darija je vyborna profesionalka, rovnako ako pani dentalna hygienicka Lucie. Vysvetlenie, liecba, prevencia, odporucam. A velmi pekne im dakujem.

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velký odborník! Poprvé v životě návštěva zubaře nebyla nervózním šokem pro mě. Díky paní doktorce a její procesnímu přístupu jsem si uvědomila, že můj strach zubařů úplně zmizel. Paní doktorka umí najít společný jazyk i s malými dětmi, dcerka chodí za ni s radosti!

Umístění: STOMATOLOGIE Budečská s.r.o.

Byla jsem u paní doktorky s celou rodinou. Moc se nám líbili moderní postupy a přístroje. Paní doktorka používá kameru, kterou nám zuby nafotí a vše nám ukazuje na počítači a vysvětluje. S takovýmto přístupem jsem se ještě nesetkala, byla jsem moc mile překvapena.

Pani doktorku mohu vrele doporucit, trpim panickou a uzkostnou poruchou, beru hodne leku a navsteva zubare pro me byla az doposud vzdy velmi stresovou zalezitosti a utrpenim, z anestezie se mi dela fyzicky nevolno a velmi spatne snasim bolest. Pani doktorka byla mila, vse vzala v uvahu, vse vysvetlila, navrhla varianty lecby a zakrok byl oproti predchozim zkusenostem opravdu bezbolestny. Chtela bych ale vyzdvihnout take velmi milou a profesionalni sestricku, uz objednani se byla radost - prestoze jsem byla novy pacient, kvuli akutni bolesti mi dala termin hned druhy den, do telefonu byla velmi prijemna a osobne taktez. Jedina nevyhoda vseho je, ze prestoze spolupracuji s moji pojistovnou, vetsinu zakroku a pece ZP nehradi, takze jak uz to byva, za kvalitni peci a mily pristup si v Cechach bohuzel musime radne zaplatit, opravdu se nejedna o levnou zalezitost. Ale pro me osobne to za to stoji.

Byla jsem u paní doktorky s dětsko. Moc se nám líbili moderní postupy a přístroje. Paní doktorka je moc profesionální a velmi pečliva pro patsienty.Vše Vám důkladně vysvětlí a má zlaté ruce.Paní doktorka se moc líbí synovi a za dobrotu dostala od dětsko bonbón))))
Urazolina Olena

Budu se opakovat ale i já jsem chodil k paní Darije Bílé rád.. Milá, příjemná a hlavně pracuje kvalitně. Náprstek Viktor

Vždy jsem měla panickou hrůzu ale po návštěvě u paní doktorky jsem zjistila že to jde beze strachu vstřícný přístup paní doktorka i sestřička jsou opravdu milé a ošetření bez bolesti Eva S.

What a amazing experience, after suffering for many years with a horrible smile and discolored teeth, everything is beautiful now. Doctor Darija explained the procedures in a very professional manner, she was a pleasure to work with and came up with a great plan of action. Highly recommended! !!!!!!!

Vždy jsem se bál zubaře,ale k paní doktorce Bílé se dokonce i těším. Pro mně je nejlepší zubařka, kterou si člověk může jenom přát ! Nejenže má zlaté ruce, cit a pochopení s pacientem, ale má ohromné a letité zkušenosti, moderně vybavenou ordinaci a používá ty nejnovější technologie. Díky paní doktorce mám krásný úsměv a zdravé zuby, a už se křesla až tak nebojím :))

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám dotaz ohledně zubů. Před několika lety jsem měl endodonticky ošetřený zub, avšak nedokonale, pod zubem se mi po čase udělal "váček". Můj bývalý zubař měl rentgen pouze na jeden zub a při stížnosti na občasnou bolest mi řekl, že "tam nic patologického nevidí". Protože se mi to nezdálo, změnil jsem zubaře. Ten mi udělal moderní panoramatický rentgen a oznámil, že by zub raději extrahoval a nahradil implantátem. Reendodoncie by podle něj měla malou šanci, protože tam mám špatně umístěný čep, nemíří směrem ke kořenu ale mimo a zub by mohl prasknout. Navíc je to prý drahé. Co si o tom myslíte? Zubní hygienu mám dobrou, DH mne chválila. Jako mladý jsem nosil fixní rovnátka, zuby se pod kroužky zkazily a bývalý zubař z malého města nebyl schopný mi je pořádně spravit.

Dobrý den, nemohu se vyjádřit na sto procent , jelikož jsem Vaše RTG snímky neviděla. Pokud máte špatně umístěný čep tj v perforaci, zub je oslabený a nemůže plnit svoji funkci. Pravděpodobně bude pod zubem chronický zánět. V tom případě se přikláním pro extrakci a následné řešení. Implantát nebo můstek.

lékař Darija Bila

• Dobrý den dnes mě vypadla plomba u stoličky, můj zubař mě objednal až za měsíc nestane se mi stím zubem nic?? Dlouhá doba....děkuji mooc za odpověď

Dobrý den, přijďte dnes v 14:00

Zubní lékař se specializací: záchovná stomatologie,protetika,stomatochirurgie