Ordinace PL pro dospělé
Senovážné náměstí 8/992, Praha

Paní doktorka mě velice přkvapila svým postojem a názorem.Měl jsem kompletně vypsanou zprávu od neurologa na komplexní rehabilitační péči a potřeboval jsem vypsat poukaz pro pojištovnu.Paní doktorka se k tomu postavivila velmi vstřícně,tak ,že mi žádanku nevypsala,nebot ani neveděla jak to vypisuje a ani nevěděla na jaký formulář.Dále nechápu,když jsem byl v čekárně jako 3 pacient,tak proč brala přednostně pacienty,kteří přišli po mě,čekal jsem 4 hodiny než jsem se dostal do ordinace.S takovím to přístupem nejsem vůbec spokojen a nabývám dojmu,že pacient pro některé lékaře je pouze nepotřebné těleso.

Paní Doktorka je velice vstřícná. Ale pokud jde o vážnou nemoc (rakovinu) tak mi naznčila abych si našla jiného léhaře. To jsem taky musela udělat. Byla a jsem velice zklamaná! Pokud není člověk nemocný, není problém. Jinak je velice milá ale mě nepomohla, naopak..

jsem cisinez jsem od makedonije ale opravdu super lekarka najlepsi v praze

Neznám žádného lepšího lékaře a to jsem už jich jako invalidní důchodce poznal opravdu hodně. Nikdy nenechá žádný negativní příznak zdravotního stavu bez povšimnutí a pokud je to třeba, tak okamžitě nechává dělat odborné vyšetření. Patří jí hodně velké díky za vzornou práci a přístup k pacientovi.

skvělý diagnostik

Paní doktorka mě nikdy nenechala dlouho čekat a vždy vyšla vstříc. Má své nálady, někomu může připadat trochu ukecaná - ale je to přesně praktik, který vám řekne o co jde, neváhá vás doporučit k dobrému specialistovi a ještě vysvětlí jaký přístup co přináší. Za mě dobrý .-)

Dobrá lékařka, jen mi vadí, že si vybírá pacienty podle známosti, takže vás nechá klidně s horečkou čekat, přestože jste již byli na řadě.

Je velmi dobrá diagnostička,příjemná a k nakousnutí.