Moje ambulance a.s.
Prosecká 851/64, Praha

Paní doktorka se mi zdála znuděná, možná lehce nepříjemná. Běžná lékařská prohlídka, probíhala tak, že se zeptala, jestli mi "něco" je. To bylo víceméně celé, ani neposlechla můj dech, nepodívala se do úst, očí, uší mi nepřijde relevantní a odpovídající k zjištění zdravotního stavu pacienta.

Umístění: jiné místo

S paní doktorkou jsem se několikrát setkala ve středisku v Čimicích. Při mé poslední návštěvě jsem byla zaražená jejím nepříjemným chováním a jak vidím z ostatních komentářů, tak to u ní nebylo ojedinělé.
MUDr. Černá jako lékařka naprosto selhává. Chybí jí vstřícnost, empatie a zejména zájem o pacienta. To vše nahrazuje arogancí a lhostejností.

Paní doktorka ke mě měla hezký přístup. Vždy jsme se dopracovaly k léčbě mých nemocí a nikdy mě nedeptala tím, že mám kilogramy navíc. Znala mě a měla jsem k ní důvěru. Je mi líto, že už neordinuje v MA na Proseku. Kdybych věděla kam odešla, šla bych za ní.

Paní doktorku jsem v Mojí ambulanci potkala dvakrát a pokaždé se tvářila velice otráveně, když se nedělo všechno podle jejích představ. Nevysvětlila mi, jak mám nakládat se svou nemocí, to jsem si raději našla na Internetu, protože jsem neměla náladu na její další "to je teda práce" pod fousy. Celkově Moje Ambulance je příšerně komerční záležitost, extrémně neosobní přístup... Po Novém roce s nimi končím.

Neumí jednat s pacientem, neumí vysvětlit postup diagnózy a léčby. Podle jasných potíží pacienta a výsledcích vyšetření nepozná závažné infekční onemocnění. ... Viditelně ji vyléčení pacienta příliš nezajímá.
Malá čekárna je plná pacientů k dalším lékařům, kteří ordinují v pobočce MOJE AMBULANCE - Praha Prosek, takže máte velkou pravděpodobnost, že během čekání onemocníte infekcí.