Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

3 názory pacientů

F
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor chytře motivuje k nákupu služeb a medikace. V čekárně termín za 3 měsíce, po platbě 1k druhý den. Nediagnostikoval Osteoidní Osteom, neposlal mi na rezonanci, namísto toho aplikoval injekci za 3 000Kč a nabízel i za 5k, s tím že mu ji zrovna dovezli. Pod tlakem jsem zaplatil a změnil lékaře. Druhý lékař vyšetřil kyčel jak RTG tak NMR identifikoval Osteom a provedl operaci. Nádor tak nemohl dále nerušeně bujet. Tyto případy bohužel vedou k situacím, kdy je již na nějakou léčbu pozdě. Věřte že vím o čem mluvím. Mám vlastní zkušenost s úmrtím na sarkom. Panu doktoru se doporučuji vyhnout obloukem.

MUDr. Daniel Říha

Dobrý den,
bohužel nevím, o kterého pacienta se jedná, takže k odborné stránce se nemůžu vyjádřit. Ohledně termínů objednání určitě v naší ambulanci není čekací doba 3 měsíce, nejpozdější termíny dáváme za 14 dní, i s přihlédnutím k akutnosti případu. Je možné, že se pacient dohodl se sestřičkou na termínu za 3 měsíce, pokud mu nevyhovovaly první nabízené termíny. Injekci za 5 tisíc jsme určitě nikomu nenabízeli, protože takovou ani v ambulanci nemáme.
S pozdravem Daniel Říha

Umístění: jiné místo Jiný

Myslím, že pět hvězdiček je pro pana doktora i sestřičku málo. Určitě si oba zaslouží alespoň deset. Usměvavá sestra velmi ochotný lékař a oba s dobrou náladou a lidským přístupem. Žádné čekání byl jsem objednán na 9 hodinu a v 8.45 hod. jsem byl již v ordinaci.

Umístění: jiné místo Jiný

Naprostý profík, milý, ochotný, vše vysvětlil, poradil a pomohl. Sestřička milá, výborný time management. Profesionální přístup s úsměvem na tváři. Můžu jen doporučit!

• ortopedie