Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Generála Janouška 902/17, Praha

Orthopedia s.r.o.Generála Janouška 902/17, Praha

Orthopedia s.r.o.Generála Janouška 902/17, Praha

Orthopedia s.r.o.Generála Janouška 902/17, Praha

Orthopedia s.r.o.

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Orthopedia s.r.o. vyšetření pohybového aparátu

Pan doktor je velmi milý, trpělivý a velmi se snaží pomoci. Poradil a doporučil léčbu, která u mě zafungovala. Obrovské plus je, ze jsem byla objednana na čas, ve který jsem opravdu šla, což v dnešní době se skoro neděje.

F
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor chytře motivuje k nákupu služeb a medikace. V čekárně termín za 3 měsíce, po platbě 1k druhý den. Nediagnostikoval Osteoidní Osteom, neposlal mi na rezonanci, namísto toho aplikoval injekci za 3 000Kč a nabízel i za 5k, s tím že mu ji zrovna dovezli. Pod tlakem jsem zaplatil a změnil lékaře. Druhý lékař vyšetřil kyčel jak RTG tak NMR identifikoval Osteom a provedl operaci. Nádor tak nemohl dále nerušeně bujet. Tyto případy bohužel vedou k situacím, kdy je již na nějakou léčbu pozdě. Věřte že vím o čem mluvím. Mám vlastní zkušenost s úmrtím na sarkom. Panu doktoru se doporučuji vyhnout obloukem.

MUDr. Daniel Říha

Dobrý den,
bohužel nevím, o kterého pacienta se jedná, takže k odborné stránce se nemůžu vyjádřit. Ohledně termínů objednání určitě v naší ambulanci není čekací doba 3 měsíce, nejpozdější termíny dáváme za 14 dní, i s přihlédnutím k akutnosti případu. Je možné, že se pacient dohodl se sestřičkou na termínu za 3 měsíce, pokud mu nevyhovovaly první nabízené termíny. Injekci za 5 tisíc jsme určitě nikomu nenabízeli, protože takovou ani v ambulanci nemáme.
S pozdravem Daniel Říha

S
Umístění: jiné místo Jiný

Myslím, že pět hvězdiček je pro pana doktora i sestřičku málo. Určitě si oba zaslouží alespoň deset. Usměvavá sestra velmi ochotný lékař a oba s dobrou náladou a lidským přístupem. Žádné čekání byl jsem objednán na 9 hodinu a v 8.45 hod. jsem byl již v ordinaci.


K
Umístění: jiné místo Jiný

Naprostý profík, milý, ochotný, vše vysvětlil, poradil a pomohl. Sestřička milá, výborný time management. Profesionální přístup s úsměvem na tváři. Můžu jen doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie