Ordinace praktického lékaře
Bechyňova 2571/3, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zavítal jsem k ní pouze kvůli tomu, že zastupovala mojí praktickou lékařku. Po dvou operacích dvojité zlomeniny nohy (bérce) jsem byl po čase propuštěn z nemocnice s tím, že mám chodit k prakickému lékaři na kontroly a převazy. V této ordinaci neměli ani JEDEN JEDINÝ sterilní obvaz, takže mě převaz nemohli provést. Poslali mě na chirurgickou ambulanci (v téže budově), ale tam měli dovolenou, což se jim nechtělo v tomto vánočním čase ani ověřit, takže mě pak téměř imobilního poslali do Vojenské nemocnice. Zapoměli mi však dát nebo půjčit Arabelin kouzelný cestovní plášt a ani mě nevysvětlili, jak jinak se tam mám s dvojitou zlomeninou dostat.

Takže DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI. Ambulance, která nemá ani jeden jediný sterilní obvaz by se měla silně a hluboce zamyslet nad předmětem svého podnikání a zkusit třeba prodávat květiny, denní tisk nebo zkusit provádět jakoukoliv jinou užitečnou činnost - v žádném případě však nic, co má něco společného se zdravotnictvím.

Kužma Vladimír

Pokud schanite tel na pani doktorku,tak je: 234606163. Sice je kapanek z ruky(ul Bechynova), ale nemenil bych !!

Jsem u ní 12 let, za tu dobu mi ani jednou neudělala prevenci. Nic. Jednou mě nechala si zakrýt jedno oko a koukat na písmenka :) Jakože asi oční prohlídka... nevím. Řekla jsem jí asi o třech zásadních problémech, na což měla vždy skvělé řešení: poslat mě bez "napsání" k nějakému specialistovi. Na migrény doporučila masáže, ovšem za své. Na narovnání páteře opět fyzioterapii, opět za své. NIKDY mi žádné vyšetření nenapsala. Vždy mi jen dala číslo a řekla, ať danou osobu pozdravuji. Na co tedy potřebuji praktika, když si stejně musím všechno oběhnout a zaplatit sama?

dobrá lékařka a komu nevyhovuje ať jde jinam

je úplně vedle, kdykoliv za ní přijdu s jakýmkoliv problémem - vše reší formou poslání mě na rtg. plic a to je jedno, jestli za ní jdu kvůli nachlazení, bolestmi hlavy a nebo zažívacími potížemi. Naprosto nedoporučuju.

Velmi pečlivá, posílá mě na preventivní vyšetření, aniž bych měl potíže a skutečně věřím, že ví v jakém jsem zdravotním stavu. Jediná smůla, že v současná lokace ve VŠ poliklinice je tak daleko od městské dopravy.