Poliklinika Bioregena
Vajgarská 1141, Praha

Bohužel musím souhlasit s negativními názory již zde napsanými. S paní doktorkou mám špatné zkušenosti. Je skutečně arogantní a dokáže dospělého člověka seřvat jak malé dítě. Já naštěstí nejsem moc často nemocná a když už, tak málokdy tak, abych s tím musela chodit k lékaři. Ale co se týče chování paní doktorky, tak musím potvrdit, že je velmi arogantní a nepříjemná. Papíry jsou její modly a přesně, jak zde již někdo napsal, umí člověka akorád zesměšnit, znemožnit a urazit. Díky ní si připadáte jako opravodový blázen. Její naprosto neprofesionální chování mě natolik odradilo, že budu shánět novou doktorku. NEDOPORUČUJI.

U paní doktorky jsem byl jednou a její neprofesionální chování a arogance mě akorát iritovala. Skoro celý den jsem byl na více vyšetření a zakončení bylo právě u paní doktorky Zrebné. Dokonalé zkažení dne řekl bych. Už jen jak arogantně odsekla paní co jí zaklepala na dveře, když jsem čekal než budu na řadě, tak mě dost překvapilo. Kéž by šlo nedat ani jednu hvězdu

Paní doktorka je ochotná a dle mého názoru soudná - necpe do člověka zbytečně antibiotika když neví co mu je, ale pátrá po příčině. Má velmi lidský přístup a snaží se nic nezanedbat.

Prijemliva, ale nevyvolava pocit, ze je profesional. Posila k odbornikum = je to pravda.

odhalila mi a vyléčila zápal plic

Mudr. Brigita Zrebná - velmi dobry lekar. dekuji a preji hodne stesti a vesele vanoce.

vyborna lekarka, ktera nic nepodcenuje. velice precizni. vrele mohu doporucit

velmy svědomitá

S touto paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti. Cokoliv, kdykoliv potřebuji není u ní problém. Bezproblémů mi napíše žádanku na moji žádost. Doporučí mi levnější a účinější varianty léků. Pracuje v pomalejším tempu, ale zato je pečlivá a milá.

Moc milá a pečlivá paní doktorka a velmi příjemná sestřička. smrčková sylvie