Praktický lékař pro dospělé
Boloňská 312, Praha

Paní doktorka může působit dojmem, že je pomalá nebo nerozhodná. Čeká se u ní déle ale je opravdu svědomitá, pošle vás na nejrůznější odborná vyšetření. Tak by to u praktického doktora mělo být a ne že si musíte o vyšetření říci sami. Navštěvuji jí 1-2x ročně a znám jí již cca 20 let a jsem s ní velmi spokojená.

Dlouho se u ní čeká, mohla by být více rozhodná,zdravotní povtrzení do práce jsem jí musel nadiktovat,a potvrzení na vysokou mi nechtěla dát, protože trpim depresema....je hodně pečlivá nekdy až moc...kuli průjmu vás pošle na 10 vyšetření...ale jinak problém nemám.

Čekala jsem v prázdné čekárně na recept 20 minut to opravdu nechápu!!

Paní doktorku, znám leta a mohu rici jen sama pozitiva. Je rozhodne dobry odbornik a je prclivaa v mem pripade vzdy postupovala spravne a vzdy dobre poradila. A k cekaci dobe: jednou jsem sedela v jine cekarne a lide hudrovali, ze dlouho cekaji. Az vysel pan primar a rekl, ze ted tedy vezmou ty, kteri chteji byt vysetreni rychle a pak ty, kteri chteji byt vysetreni peclive a poradne ..... a byl klid (a samozrejme, ze nikdo najednou nespechal :-)). A tak to v medicine je, peclive vysetreni proste trva ... a ja vzdy radeji pujdu tam, kde na mne budou mit cas a dobre mne osetri, i kdyz si holt pockam. Zdravi mam jen jedno.

Souhlasím s Květou a Milanem,jen doplním,že je paní doktorka i dost náladová a komunikace hrozná!Sestřička je fajn a profesionální.

příjemná lékařka ochotná na domluvu jedině se u ní déle čeká to je pravda

V žádném případě bychom tuto doktorku,nikomu(o koho nám skutečně jde)nedoporučili.Známe jí už hodně let,chválit jí může jen ten,kdo skoro nestoná,tedy jí v podstatě nepotřebuje.Zkuste k ní jít,až budete opravdu nemocní,budete potřebovat skutečnou pomoc a pak pište hodnocení.

Velice příjemná lékařka, to samé platí i o sestřičce :-). Jen se občas v čekárně čeká trochu déle, jinak se ale nedá nic vytknout.