Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Nejčastěji hledané služby

Dental Národní

Všeobecný zubný lekár. Dental Národní sa nachádza na ulici Národní 34. Spolupracujeme so zdravotnými poisťovňami.
www.dentalnarodni.cz

Umístění: Dental Národní vstupní vyšetření

Skvělé - moderní ordinace. Sestřička nejprve přišla do cěkárny, podala mi iPad a poprosila mě o vyplnění vstupního dotazníku. Následně jsem byl pozván do ordinace. Pan doktor byl milý, usměvavý, zeptal se jak se mám, a následně se dal do práce. Velice rychle a precizně identifikoval zubní kazy, dokonce vyfotil přístrojem, a na obrazovce ukázal a vysvětlil jaký bude následovat postup. Informoval o možnostech ošetření a cenách. Navíc automaticky vystavil žádanku na rentgen pro zjištění dalších případných kazů. Vřele pana doktora (i sestřičku) doporučuji :-)

Umístění: Dental Národní zubní vyšetření

Skvělý a trpělivý pan doktor na svém místě. Chodím i s dcerou a vždy se moc těší na další kontrolu. :-)

Umístění: Dental Národní extrakce zubu

Poprvé v životě se mi podařilo najít zubniho lékaře, ke kterému jdu beze strachu. Nejen že je profesionál po všech stránkách, ale má neskutečně lidský přístup. Vše vysvětlí, je trpělivý, ohleduplný a myslím, že v nás pacientech stále vidí lidské bytosti, které mohou mít nejen strach a obavy z bolesti, ale možná i jen strach z toho, že "musi" prostě jen jít k zubaři:) Spadl mi kámen ze srdce po letech strachu a nepříjemných zkušeností z jiných ordinací. A když jdu od pana doktora, tak se usmívám a mám v duši radost , že jsou přeci jenom ještě lékaři, kteří nezapomněli na své poslání a na to, že jsou tady pro nás- pacienty, kteří mají bolest, trápení, a třeba se i hodně bojí. Milé slovo, úsměv, pochopení. To přeci nic nestojí a přesto na to hodně lékařů už bohužel zapomnělo :( Pane doktore, moc děkuji :)

Umístění: Dental Národní záchovná stomatologie

Pan doktor je naprosto skvělý ! Mám fobii ze zubařů. Pan doktor mi vše v klidu vysvětlil, vše prováděl v klidu a jistě. Když viděl, že je mi to nepříjemné ihned přestal a připíchnul umrtvení, nebo mě nechal vydýchat se.. Nikdy bych neměnila. Konečně jdu k zubaři s menším stresem. Strašně moc děkuji !!

Umístění: Dental Národní diagnostické vyšetření

Profesionální péče, úžasný přístup. Jakýkoliv dotaz je mile zodpovězen a problém řešen. Vřele doporučuji!

Umístění: Dental Národní zubní vyšetření

Nejlepší zubař. V klidu vše vysvětlí a ošetření vůbec nebolí. Moc milý a hodný. Vše super

Umístění: Dental Národní extrakce zubu

Pan MDDr. Vasilev je velmi dobrý lékař, vše podrobně vysvětlí, je empatický, laskavý a svoji práci výborně ovládá. I náročné zákroky provádí šetrně a s citem. Jsem s ním velmi spokojená.

Pana doktora jsem navštěvoval dlouhodobě na jeho předchozím pracovišti, kde jsem poznal práci několika jeho kolegů v případech, kdy neměl tento lékař volno, protože jsem potřeboval ošetření akutně. Bohužel vždy došlo k reklamacím a později jsem raději vydržel bolest nebo chodil s chybějící korunkou, než jít k někomu jinému. A chování ani nemluvím, v tomto směru nemá pan doktor konkurenci - empatický, vše vysvětlí a neobtěžuje ho vysvětlit jakýkoliv dotaz ohledně léčby. Jsem šťastný, že jsem nalezl jeho nové působiště. Předchozí recenze se mi připadá spíše jako vyřizování osobních účtů. Pan doktor mi dělal rentgeny, které moje všechny kazy zobrazily. Nejsem zubař, ale přehlédnout 13 kazů mi připadá jako nesmysl...

Tento lékař mi byl přidělen po odchodu mého původního, bez jakékoliv informace o změně. K panu doktorovi jsem přišla na pravidelnou kontrolu. Jednalo se o kontrolu po půl roce, kdy byly zuby opravovány, probíhala ortodontická léčba. Návštěva trvala cca 5 min, kdy mi bylo řečeno, že zuby jsou v naprostém pořádku. O 3 týdny později, na dentální hygieně, jsem se dozvěděla, že mám v zubech kazy a výsledkem bylo, že se jednalo cca o 13 kazů, které pan doktor, nějakým záhadným způsobem, neviděl. Za mě tedy velice špatná zkušenost a od lékaře jsem se obratem odhlásila z databáze.

Umístění: Dental Národní vstupní vyšetření

Milý a empatický zubař, bere ohled na pacienta a hledá to co je pro něj nejlepší. Pokud hledáte profesionála s lidským přístupem mohu jedině doporučit!