V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Všeobecný zubný lekár. Dental Národní sa nachádza na ulici Národní 34. Spolupracujeme so zdravotnými poisťovňami.
www.dentalnarodni.cz

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Francouzština,
  • Bulharština,
  • Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Dental Národní diagnostické vyšetření

Profesionální péče, úžasný přístup. Jakýkoliv dotaz je mile zodpovězen a problém řešen. Vřele doporučuji!

Umístění: Dental Národní zubní vyšetření

Nejlepší zubař. V klidu vše vysvětlí a ošetření vůbec nebolí. Moc milý a hodný. Vše super

Umístění: Dental Národní extrakce zubu

Pan MDDr. Vasilev je velmi dobrý lékař, vše podrobně vysvětlí, je empatický, laskavý a svoji práci výborně ovládá. I náročné zákroky provádí šetrně a s citem. Jsem s ním velmi spokojená.

Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora jsem navštěvoval dlouhodobě na jeho předchozím pracovišti, kde jsem poznal práci několika jeho kolegů v případech, kdy neměl tento lékař volno, protože jsem potřeboval ošetření akutně. Bohužel vždy došlo k reklamacím a později jsem raději vydržel bolest nebo chodil s chybějící korunkou, než jít k někomu jinému. A chování ani nemluvím, v tomto směru nemá pan doktor konkurenci - empatický, vše vysvětlí a neobtěžuje ho vysvětlit jakýkoliv dotaz ohledně léčby. Jsem šťastný, že jsem nalezl jeho nové působiště. Předchozí recenze se mi připadá spíše jako vyřizování osobních účtů. Pan doktor mi dělal rentgeny, které moje všechny kazy zobrazily. Nejsem zubař, ale přehlédnout 13 kazů mi připadá jako nesmysl...

Umístění: jiné místo Jiný

Tento lékař mi byl přidělen po odchodu mého původního, bez jakékoliv informace o změně. K panu doktorovi jsem přišla na pravidelnou kontrolu. Jednalo se o kontrolu po půl roce, kdy byly zuby opravovány, probíhala ortodontická léčba. Návštěva trvala cca 5 min, kdy mi bylo řečeno, že zuby jsou v naprostém pořádku. O 3 týdny později, na dentální hygieně, jsem se dozvěděla, že mám v zubech kazy a výsledkem bylo, že se jednalo cca o 13 kazů, které pan doktor, nějakým záhadným způsobem, neviděl. Za mě tedy velice špatná zkušenost a od lékaře jsem se obratem odhlásila z databáze.

Umístění: Dental Národní vstupní vyšetření

Milý a empatický zubař, bere ohled na pacienta a hledá to co je pro něj nejlepší. Pokud hledáte profesionála s lidským přístupem mohu jedině doporučit!

Umístění: Dental Národní preventivní prohlídky

Muzu jen doporucit, jak dospelym tak i detem ..vsechno krasne a srozumitelne vysvetli, poradi a k detem nejvic super pristup .. syn mel hruzu vzdycky z detske zubarky a diky panu doktorovi je strachu zbaven , chodime k panu doktorovi radi :)

Umístění: Dental Národní dentální hygiena

Pan doktor mě opět ne zklamal. Byl jsem objednán na dnešní den, na dentální hygienu. Nejdříve mi pan doktor ukázal snímek z rentgenu a při tom mi vše dokonale popsal, ukázal a vysvětlil. Pan doktor se mě zeptal úplně na veškeré informace a zároveň stav. I přes veškerou nepříjemnou a práci co pan doktor měl s semnou, jsem mu moc vděčný a zakázaný, že mi pomohl. Moc se těším na další návštěvě.

Umístění: Dental Národní preventivní prohlídky

Pán doktor, je veľmi milý a príjemný, jak po telefone tak aj osobne. Človeku vždy pomôže, poradí a snaží sa robiť zákroky bezbolestne...Od malička mám panickú hrôzu zo zubárov. Ale tento pán doktor je zubár a srdcom na pravom mieste... Veľmi si ho vážim a rozhodne by som nemenila za nikoho iného...Pre mňa je ten najlepší pán zubár ktorého môžem mať...

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dental Národní preventivní prohlídky

Pan doktor má vždy profesionální a lidský přístup, je vynikající specialista .
Jsem maximálně spokojena a mohu jednoznačně doporučit.

www.dentalnarodni.cz

Znalost jazyků