Praktický lékař pro dospělé
Podleská 337, Praha

Opakovaně léčila moji maminku z běžného virového onemocnění s velmi negativním výsledkem. Myslím, že jí dělá velký problém sledovat předchozí zdravotní stav pacienta a případně si udělat poznámku v kartě.

Já jsem u "Fialky" od svých šestnácti let, dnes je mi 32 a nikdy jsem nezažila, že by mě odmítla, nebo nevyhověla. Přiznám se, že o svoje zdraví moc nedbám, a k doktorce jdu až když melu z posledního, a ona se snaží mě pořád posílat na nějaká odborná vyšetření. Nemohu tedy říct, že by mé zdraví nějak zanedbávala. naopak, když si s diagnózou neví rady, raději mne nebo i moji maminku přepošle ke specialistovi. Já i mamka jí máme moc rádi, vždy pro nás udělala maximum. Díky paní doktorko
Katka Gintschelová s Hankou Miláčkovou.

Díky "péči" paní doktorky Fialové zemřela zcela zbytečně v 66ti letech má maminka Jaroslava Vejrostová. Jako kardiak a diabetik dostala od pí Fíalové na slabost a horečky antibiotika,která nezabrala a vyvolala zvracení.Toto nemůže nikdo pí Fialové zazlívat, ale následující události mě donutili před pí doktorkou Fialovou ostatní varovat:
Protože maminka nebyla schopna k pí Fialové dojít, její hodný soused ráno před osmou hodinou-tedy před otevřením ordinace-paní doktorku žádal, aby k mamince došla (cca 200metrů) a informoval ji o maminky zdravotním stavu-atb nezabírají,teploty neustále kolem 39 (!kardiak!), nejí a zvrací (!diabetik!) a je jí opravdu hodně zle-a hlavně, aby jí napsala či zavolala sanitu. Maminka se nemocnice bála, a tak nechtěla, aby nikdo volal RZS na č.155 a na pí doktorku by jistě dala.
Paní Fialová došla k mamince ve 12hod a když jí viděla, řekla: "vypadáte mnohem líp, než, když jste u mě byla poprvé"- a teprve až na naléhání souseda vypsala žádost o sanitku a se slovy "kdyby se vám náhodou přitížilo, tak si ji teda zavolejte" odešla.
Sousedé mamince sanitu ihned zavolali a ve 14hod.již byla v nemocnici, kde jsem na ní na příjmu čekala-po rentgenu plic a odběru krve byl mamince během dvou hodin diagnostikován oboustranný těžký zápal plic, na který za dva dny zemřela.

Pokud se paní Fialová domnívá, že pacienta s Diabetem a s Bypassem stačí "odbýt" ontibiotikama a pořádně ho nevyšetřit, popřípadě poslat na potřebná vyšetření do nemocnice, hraje si tímto na Boha a tím pro naši rodinu a maminky známé jistě není. Jana Green, dcera paní Vejrostové

Katka G. s Hankou M.

Paní doktorka léčí jen známé choroby na které má po ruce lék. Když je nějaká choroba nejasná, tak se spíše než o možná vyšetření zajímá o to zda vám příznaky neustoupily. Nedbá doporučení na vyšetření od odborných lékařů, protože to prý není "jednoduché". Kdyby jich dbala nemusela jsem až po 4 měsícíh přijít na to, že mám toxoplasmosu. Přístup a jednání setřičky mi taktéž nevyhovoval. Když mám jednou malé dítě, tak ho nemohu odložit před v stupem do ordinace!

Je to milá paní doktorka :) PS: sestřičku mají novou a fajn :)

velmi milá,pečlivá a ochotná paní doktorka

C

Milá paní doktorka

je to lékařka na svém místě

Milá paní doktorka, udělala mi i vyšetření na mou vlastní žádost, jen sestřička je občas zmatená, ale milá :-)